Змови для схуднення – молитви для схуднення

      Коментарі Вимкнено до Змови для схуднення – молитви для схуднення

Змови для схуднення – молитви для схуднення Молитви для схуднення. Сильні змови для схуднення

Милі жінки, перш за все ми повинні попередити Вас, що молитви і змови для схуднення це не чари – не можна прочитати ввечері така змова і вранці прокинутися стрункою.

Однак ці змови володіють

потужною енергетичною і психологічною силою впливу на Вас і ваш організм.

Наш сайт «Жіноча Магія» зібрав рекомендації кращих фахівців, дотримуючись яких ви отримаєте максимальний ефект від змов для схуднення:

1. Користуючись цими молитвами, подбайте про те, щоб ніхто з вашого оточення про це не знав. І коли схуднете (а ви схуднете обов’язково) також не розповідайте нікому, як вам це вдалося. Ні слова про змови, просто скажіть, що дотримувалися дієти.

2. Будьте впевнені в тому, що ви схуднете, досягнете своєї мети. Тут важлива саме ваша впевненість у власних силах, тоді молитва для схуднення обов’язково вам допоможе.

3. Якщо можете, сядьте на легку дієту. Адже схуднення вимагає комплексного підходу. Але якщо дієти не для вас – намагайтеся просто не переїдати. Це важливо для психологічного настрою під час використання змов. Трохи фізичних вправ також не зашкодить.

4. Позбавтеся від почуття заздрості до худишкам. Злість і заздрість ще ні до чого хорошого не приводили. А ви завдяки молитвам і змов скоро також станете стрункою і красивою.

Змова для схуднення на воду

Ця змова слід читати на зростаючу місяць протягом дев’ятаE4нів щовечора перед сном на склянку води, при цьому дивлячись на місяць: «Місяць йде на прибування – я йду на схуднення. Нехай місяць буде кругла да сповнена, а я стаю струнка да хороша, худа да весела. Весь мій жир, все сало моє нехай іде, та до місяці приростає, прибуває, а від мене убуває. Нехай вона зростає, а я все Струнка гарнішаю. Як сказала, так і буде. Амінь ». Після цього слід випити склянку води і відразу лягати спати – через дев’ять днів ви вже помітите перші результати, так магія цієї змови дуже сильна.

Є ще один хороший змова для схуднення на воду. Він вчиняється під час купання у ванній. Наповніть ванну водою. Потім налийте в воду склянку вершків і насипте пелюстки троянд трьох кольорів: червоного, білого і рожевого. Потім, надівши на шию свій натільний хрестик увійдіть в воду.

Полежіть у ванній п’ять хвилин, а потім вимовте наступні слова: «Матінка, водиця, допоможи мені. Я тебе молоком наситила, трояндою прикрасила да хрестом освятила, так і зроби ти мені добру справу: прибери з мого тіла сало зайве, жири ненависні і віднеси їх далеко-далеко, щоб не повернулися вони. Нехай я буду струнка да собою хороша ». Через п’ять хвилин повторіть змова, потім ще раз. Далі, виходячи з ванни скажіть: «Спасибі, матінка-водиця».

Дієвий змова для схуднення

Цей дієвий змова для схуднення читається на нову мочалку. Але спочатку її потрібно купити. Якщо хочете хороший результат – купуйте хорошу дорогу мочалку з натуральних матеріалів. З дешевої змова теж спрацює, тільки ефект буде менше, так як синтетичні матеріали погано передають інформацію змови. Її потрібно купувати в недільний день близько 12.00.

Далі роздобудьте в церкві святої води, будинки перелийте її в глибоку мисочку і покладіть туди мочалку, тричі наговаривая при цьому змову: «Свята водиця, допоможи мені від жиру позбутися, передай свої чудодійні властивості мені на благо». Через добу злийте воду. Тепер цієї мочалкою повинні користуватися тільки ви, інакше змова не працюватиме. Коли будете митися, кожен раз натирайте нею проблемні місця на тілі зі словами: «Ти, жир мій, за мене не тримайся – тіло сало відпускає, воно тане, разом з водичкою з мене стікає, далеко спливає да повернення не знає».

Є ще один дієвий змова для схуднення. Купіть в церкві свічку. Потім у п’ятницю ввечері сядьте за стіл і запаліть свічку. Поки вона буде горіти, дивлячись на неї, уявляйте, як ваш зайву вагу тане разом зі свічковим воском. Коли вона догорить приблизно до половини, тричі прочитайте слова змови: «Матінка-свічка, як ти гаряча, так розтопи мій жир і сало. Як віск твій тане да капає, так і сало моє непотрібне нехай тане да з тіла мого стікає. Амінь ». Потім дочекайтеся, коли свічка догорить до кінця і згасне, скажіть: «Спасибі, матінка-свічка».

Молитви для схуднення

Молитви і змови для швидкого схуднення – корисне зброю в боротьбі із зайвою вагою. Суть їх дієвості полягає в тому, що вони відкривають енергетичні канали, налаштовуючи організм на активне схуднення. При цьому установка на схуднення відкладається на підсвідомому рівні, змушуючи організм “спалювати” зайвий жир внутрішньою енергією.

До того ж використання молитов і змов абсолютно нешкідливо для організму, оскільки схуднення забезпечується за рахунок внутрішньої духовної енергії, спрямованої в потрібне русло молитвами і змовами.

Читати їх слід на убуваючу місяць. За загальним правилом вони читаються пошепки і натщесерце. Використовувати їх можна кожен день, або через день. Також можна їх поєднувати один з одним.

Нижче представлені найбільш сильні та дієві молитви і змови для швидкого схуднення:

Молитва для схуднення на молодий місяць

Пізно ввечері, дивлячись на регресний місяць, три рази прочитайте молитву «Отче наш». Потім тричі скажіть: «Як місяць убуває, так і жир мій тане. Амінь ».

Молитва для схуднення на сніг

Дієва молитва для схуднення, який допомагає скинути вагу. Візьміть на вулиці трохи снігу в тазик і принесіть додому. Поки він не розтанув, роздягніться і, натираючи снігом проблемні ділянки тіла, читайте змову: «Як цей сніг від мого тепла тане, так і мій жир від цієї справи тане».

Також:

  • молитва для схуднення
  • Молитва щоб похудати
  • молитва щоб схуднути
  • молитви для схуднення
  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1834 g3zPsSlfrFDiXXZ44ifhcmTycamxgtDnYKyFKFSWEx2efZr9iTOx-Jz9mQDD713I bf69e686ac7ad7eb0cf26bf63451a70effcedf63&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme