Жуйка для схуднення. Звичайна. Спеціальна

      Коментарі Вимкнено до Жуйка для схуднення. Звичайна. Спеціальна

Жуйка для схуднення. Звичайна. Спеціальна. Жуйка для схуднення. Глушить голод. Корисна на дієтах.

Зміст:

Жуйка для зниження ваги використовується величезною кількістю людей по всьому світу. Мова зовсім не йде про спеціальний лікувальному препараті, хоч і він також існує в природі.

Існує думка,

що пережовуючи небудь, що не містить калорій, нам вдається обдурити апетит.

Крім цього, в жіночих журналах можна прочитати різні статті про те, що жування жувальної гумки без цукру витрачає близько 100 калорій на годину.

Надмірно довірливі представниці прекрасної статі вважають, що жування здатне повністю замінити аеробіку. Чи так це в реальності і що ж таке спеціальна жуйка для схуднення?

Звичайна жуйка для схуднення

Секрет дуже простий – після кожного прийоми їжі вам слід покласти в рот кілька пластинок або подушечок жувальної гумки і жувати їх деякий час. Даний процес сприяє придушення тяги до солоденького десерту, оскільки більшість жуйок мають солодкий смак.

Також, жуйці властиво механічно очищати зуби, ну а якщо виробити для себе звичку, жування жуйки цілком може стати таким собі сигналом для мозку, при якому прийом їжі закінчено, і стимулювати апетит більше немає необхідності.

Крім жуйки ще й холосас для схуднення відбиває тягу до солодкого і забороненого.

В теорії все дуже прекрасно і легко, проте на практиці в жуванні гумки для схуднення існує кілька підводних каменів.

Слід зазначити, вченими доведено, що штучна солодкість приймається людським організмом також, як і натуральний цукор.

Іншими словами, після прийому їжі ви штучно викликаєте збільшення в крові рівня цукру, в результаті чого підвищується і апетит.

У зв’язку з цим у багатьох людей, у яких спостерігається надмірна чутливість до інсуліну, вживання жуйки може призвести до справжнім «нападів» голоду.

Небхідно жувати тільки спеціальні жувальні гумки містять корисні речовини, що допомагають худнути і боротися з апетитом.

Справа в тому, що механічні рухи щелепами сприяють тому, що організм починає виділяти шлунковий сік. Виділення соку корисно за умови, якщо ви тільки що поїли, але якщо пережовувати гумку на голодний шлунок, то можна «нажевать» гастрит та інші множинні проблеми з шлунково-кишковим трактом.

Крім цього, ефект придушення апетиту від жувальної гумки – помилковий. Регулярно «жуючи від голоду», ви перестанете відрізняти природні потреби організму в їжі від простих примх апетиту, через що вам доведеться все життя усвідомлено контролювати якість і розмір порцій вашої вживаної їжі, для того щоб не придбай зайві кілограми.

Також ситні і гриби для схуднення працюють для скидання, якщо готовітьс нікркарр

Спеціальна жуйка для схуднення

Спеціальну жуйку для зниження ваги з жиросжигающими елементами виробляє відома американська компанія «SlimGum».

У перекладі з англійської мови, найменування компанії означає «жуйка для схуднення». У рекламі стверджується, що подушечки містять у своєму складі 6 патентованих інгредієнтів для зниження ваги.

Ця жуйка американського виробництва багата вітамінами В1, В12, В6. Даний комплекс інгредієнтів сприяє прискоренню процесу відновлення м’язової тканини після фізичних тренувань, а також нормалізації обміну речовин в організмі.

До того ж, жувальна гумка збагачена і пиколинат хрому. Це відоме мінеральна речовина, яке допомагає регулювати тягу до непотрібних солодким перекусам.

Оскільки знижує рівень цукру в крові, і сприяє підтримувати його стабільним протягом кількох годин. Багато хто вважає, що натуральні смоли і навіть муміє для схуднення краще всього впливають, даючи забути про апетит.

Також, в «SlimGum» ви можете виявити екстракт кавових зелених бобів, тобто натуральний кофеїн. Вченими доведено, що незначна кількість даної речовини істотно підвищує активність протягом звичайного дня і на момент тренувань, і тим самим, сприяє процесу схуднення.

Автори жуйки для схуднення рекомендують застосовувати її перед тренуванням або замість додаткових перекусів, які ви звикли здійснювати протягом дня.

Протипоказання у даного продукту стандартні для біологічних активних добавок, які містять кофеїн, зокрема це ішемія, гіпертонія, тахікардія, порушення роботи печінки, нефрити різної природи, запалення прямої кишки, нервова напруга, депресія, підвищена нервова збудливість.

Слід зазначити, що жуйка зовсім не тестувалася для застосування кормящими і вагітними жінками, враховуючи цей факт, вживати її до і після пологів не рекомендується.

Крім цього, виробники жувальної гумки чесно вказують на упаковці, що вона лише допомагає «сидіти» на різних дієтах і не є повноцінним засобом для зниження ваги. Тому ставитися до жуйку для схуднення слід як до допоміжного засобу в боротьбі із зайвими кілограмами.

Пам’ятайте, що і їжа має бути здоровою і навіть хліб для схуднення може бути корисними.

Також:

  • жуйка для схуднення