Жіночий досвід – Контрацепція і вага

      Коментарі Вимкнено до Жіночий досвід – Контрацепція і вага

Жіночий досвід – Контрацепція і вага Контрацепція і вага

Боязнь поправитися від гормональних таблеток існує з давніх часів. Збільшення ваги (зазвичай плюс 2-3 кг) відбувається в перші три місяці прийому препарату в основному через затримку рідини в організмі. ОК можуть підвищувати апетит, що також

сприяє збільшенню ваги. Однак у інших жінок прийом ОК, навпаки, викликає втрату зайвих кілограмів або ж не впливає на вагу взагалі. Але не у всіх все проходить гладко, бувають і винятки.

div align = “center”> Обережно – протизаплідні препарати

Vasenok

Девчонки, допоможіть радою, може, у кого таке було. Мені майже 30. Зростання 166. Ніколи не була особливо худий, до 25 вага була 55-57, що мене цілком влаштовувало – НЕ дистрофік, але й не товстушка, талія де належить, платтячка в обліпочку і все таке добре сиділи. У 25 почала пити протизаплідні (підбирав лікар), за рік набрала до 60, але особливо не переживала. Пила я курсами, 10 міс п’ю, 2 перерву і заново. І так тривало майже 5 років, вага сильно не скакав, плюс мінус 1,5 кг від обжерливості в свята, що приходило, то само йшло. Півроку тому за порадою лікаря знову ж змінила таблетки. І тут почалося. за 5 міс 6кг в плюс, режим життя і харчування не змінювався. Списала на гормональний збій побігла по лікарях. Ендокринолог сказав, що не її пацієнтка (гормони щитовидки і узі показали що все ок, цукор теж), тітка по нижньому відділу зможе за своїми гормонам сказати тільки через 2 міс після скасування таблеток (тому що інакше аналізи не покажуть реальну картину). Вага 66,5 це занадто багато для мене, мені навіть важкувато стало рухатися, особливо по сходах. Ще 2 місяці чекати поки мені скажуть чо не так просто сил немає. Власне, питання:

1. У кого таке було, що порушувалось і як поверталися у форму (таблетки чи спецовие, дієти, фітнес або ще щось)

2. Що можна зробити щоб схуднути при потеніцальном гормональному збої не зашкодивши (лікар каже: нічо не робити поки не дізнаємося в чому справа, але.). При цьому спорт не підходить із-за робочого графіка (виїзд з дому в 6:30-7 ранку, повернення з роботи в 10-11 вечора – тупо немає часу і це не відмазка) – сама хочу жахливо хоча б в басейн, але вирвати хвилину не вдається – вони не працюють у відповідний час, а одного вихідного мало.

Ще: зарядку вдома намагаюся робити регулярно (качати прес і тп) – але ефекту замало.

Алиса_

Не знаю, що Вам втішного сказати. У мене через сильний збою по жіночій Асті з серпня минулого року до листопада вага скакнув з 58 до 65 (зараз). Це жахливо. З листопада ходжу постійно на тренування, 2 рази на тиждень фітнес, 1 раз – басейн з сауною. Щось більш грандіозне боюся застосовувати (боюся зараз сидіти навіть на жорстких дієтах). За весь час пішов всього 1 кілограм. Харчування те ж: превалюють овочі сирі. Давно не їм майонезу, смаженої картоплі, сиру та іншого сильно жирного. Що робити, не знаю. Тупо ходжу, займаюся і намагаюся поки поменше дивитися в дзеркало.

П. С. Гормони та інше давно в нормі, лікар мене попередила, що набране через гормональні збої ДУЖЕ важко повертається в норму.

Vasenok

Кошмар. А ми з чоловіком дитини хочемо. Це ж я зовсім себе підняти не зможу якщо ще кіло 15 додасться, а якщо не піде?