Зелена кава, для схуднення, Leptin, Green Coffe, 800, в аптеках, Київ, Харків, Донецьк, Одеса, Луганськ: продаж, ціна, в Кіеве. кофе для похуденіяот “Ліда +” – 25723258, онлайн, інтернет, магазин, куплю, купити, лікування, здоровье, отзывы, форум, Украина, оригинал, состав, заказать, товары,2014,дешево, недорого, інтернет, Донецк, Луганск, Одесса, распродажа, оптом, духи

      Коментарі Вимкнено до Зелена кава, для схуднення, Leptin, Green Coffe, 800, в аптеках, Київ, Харків, Донецьк, Одеса, Луганськ: продаж, ціна, в Кіеве. кофе для похуденіяот “Ліда +” – 25723258, онлайн, інтернет, магазин, куплю, купити, лікування, здоровье, отзывы, форум, Украина, оригинал, состав, заказать, товары,2014,дешево, недорого, інтернет, Донецк, Луганск, Одесса, распродажа, оптом, духи

Зелена кава, для схуднення, Leptin, Green Coffe, 800, в аптеках, Київ, Харків, Донецьк, Одеса, Луганськ: продаж, ціна, в Кіеве. кофе для похуденіяот “Ліда +” – 25723258, онлайн, інтернет, магазин, куплю, купити, лікування, здоровье, отзывы, форум, Украина, оригинал, состав, заказать, товары,2014,дешево, недорого, інтернет, Донецк, Луганск, Одесса, распродажа, оптом, духи Зелена кава, для схуднення, Leptin, Green Coffe, 800, в аптеках, Київ, Харків, Донецьк, Одеса, Луганськ

Адреса:

вул.

Хрещатик 25 оф.15, Київ, 01001, Україна

Вчені з Скрентонского університету проводили дослідження властивостей зеленого кава і дійшли висновку, що ефективність цього продукту полягає зовсім не в тому, що в ньому міститься кофеїн. Головна властивість зеленого кава – допомогу в зниженні ваги. Щоб довести це був проведений невеликий експеримент, в якому добровільно брали участь чоловіки і жінки у віці 22 – 45 року. Всіх учасників експерименту розділили на 2 групи. У першій групі люди брали харчові добавки, в яких містився зелена кава, в у другій – просто плацебо.

На початку експерименту у всіх учасників була зайва вага, але кожен зміг скинути близько 8 кг. Їх денний раціон складався з 2400 кілокалорій, 400 з яких вони спалювали кожен день, завдяки фізичним навантаженням. Головне питання, що цікавило дослідників, чи зможуть учасники експерименту підтримувати масу тіла, не змінюючи раціон.

Здогадки вчених виявилися вірні. Група учасників, що приймали добавки з зеленим кави, худнути продовжувала, а ось група з плацебо – немає. Найбільш помітне зниження ваги спостерігалося у тих, хто вживав велику дозу зерен. Професор-хімік Джо Вінсон впевнений, що кавові зерна ефективно тому, що в них входить хлорогенова кислота, яка зменшує поглинання організмом цукру.

Зелена кава для схуднення – це рослинний екстракт зелених кавових зерен, збагачений додаткової “фірмової” сумішшю трав, доповнений екстрактом зеленого чаю (найкращим джерелом найважливіших антиоксидантів), що дозволяє легко позбутися зайвих кілограмів за короткий термін (5 кг на тиждень – реальність!) і при цьому, скинуті кілограми – НЕ ПОВЕРТАЮТЬСЯ!

Екстракт зеленого кава Green Coffee 800

На даний момент в Україні легально продається дуже небагато препаратів, що містять екстракт зеленого кави. Найвідоміший з них, Green Coffee 800 – продукт американської компанії Leptin Pharmaceuticals. Більшість аналогічних добавок ввозяться або маленькими партіями приватними особами, або продаються без ліцензії. Само собою, забезпечити гідну якість таких продуктів практично неможливо.

Користь кави доповнюється прекрасними смаковими якостями. Чистий зелена кава на смак нагадує боби – тому вживати його в початковій формі, просто зваривши перемелений порошок, не завжди приємно. Крім того, з зеленими кавовими зернами впорається не кожна промислова кавомолка – вони набагато твердіше обсмажених, чорних зерен.

Знаючи це, виробник Грін Кава доповнив рецепт декількома натуральними компонентами, вітамінами і мінералами, щоб максимізувати ефект продукту і зробити процес його вживання більш приємним.

Крім екстракту натурального зеленої кави до складу Green Coffee 800 входять такі інгредієнти:

    Кальцій; Хром; Запатентована трав’яна суміш; Екстракт стандартизованого листового зеленого чаю; Екстракт галлатепігаллокатехіна; Натуральний кофеїн; Азіатський корінь женьшеню; Клітковина.

Дієта зеленого кава – це один з найпростіших способів позбутися зайвої ваги без шкоди для здоров’я і без виснажливих тренувань. У кожному пакетику Green Coffee 800 міститься 800 мг. екстракту зеленого кави. Рекомендована добова доза споживання – 2 пакетика в день. В одній упаковці Грін Кава – 18 пакетиків по 5 грамів, призначених для заварювання. Пити зелений кави рекомендується за 30 хвилин до їжі.

Купити зелена кава захищений ліцензією, можна у нас на сайті. Остерігайтеся підробок, розповсюджуваних через роздрібні точки продажів і через недобросовісні онлайн-магазини! Всі документи, що підтверджують походження і найвища якість наших товарів, доступні для перегляду нижче.

Спосіб застосування : один пакетик на день вранці натщесерце (або 1/2 пакетика вранці і 1/2 пакетика ввечері за 2-3 години до сну.)

Форма випуску: 18 пакетиків по 10г упакованих в заводську коробку (на 18 днів)

Не рекомендовано використовувати « Green Coffee 800 » вагітним жінкам і годуючим матерям, пацієнтам із захворюванням серцево-судинної системи, високим кров’яним тиском.

Також:

  • Грін кава оригінал
  • зелена кава в аптеках
  • кава для схуднення в аптеках