Зефір калорійність, склад. Скільки калорій в зефір

      Коментарі Вимкнено до Зефір калорійність, склад. Скільки калорій в зефір

Зефір калорійність, склад. Скільки калорій в зефір Скільки калорій в зефір

Як би нам не хотілося схуднути, іноді в житті трапляються такі моменти, коли буквально нічого не радує, і світ не милий без улюблених серцю солодощів! Замість того, щоб страждати від жорстких заборон, куди розумніше буде дозволяти собі час від часу вживати в їжу найбільш дієтичні з солодощів. Сюди відноситься і зефір, відносно легке вуглеводне ласощі, про який ми вам сьогодні розповімо.

Скільки калорій в зефір?

Калорійність зефіру може здатися з першого погляду невтішною – трохи більше 300 ккал на 100 грам. Однак компенсує ці сумні цифри той факт, що зефір є ласощами дуже легким не тільки в переносному, а й у прямому сенсі. І 100 грам зефіру – з точки зору обсягу набагато більше, ніж 100 грам шоколаду!

Зрозуміло, не слід обожнювати зефір, калорійність – це все-таки ще не все, значення має і склад, і ласощі ніколи не принесе стільки користі, скільки приносить нормальна здорова їжа. Але виявляється, зефір в плані схуднення краще шоколаду не тільки через свою легкості…

Зефір: склад

Як же роблять наше улюблене ласощі? Спочатку для виготовлення зефіру роблять пюре з фруктів і ягід, потім змішують це пюре з цукром і яєчним білком, і в кінці додають до нього одне з желирующих речовин – агар, пектин або желатин. Кожне з желирующих речовин володіє своїми корисними властивостями.

Агар і пектин є желюючий речовинами рослинного походження. Агар виробляють з морських водороя2ей, він багатий такими корисними речовинами, як кальцій, йод і залізо. Пектин добувають з цукрового буряка, кавунів або яблук. Він допоможе вам очистити організм, вивівши з нього токсини і іони важких металів, знизить рівень холестерину і цукру в крові. Також це желирующее речовина має противірусну і противиразкових дією.

Желатин само добувають з кісток тварин, а також їх сухожиль і хрящів. У зв’язку з цим це желирующее речовина буде дуже корисно людям, страждаючим ламкістю кісток, їх переломами або тріщинами в них.

Безсумнівною перевагою зефіру саме для тих, що худнуть є те, що він, на відміну від шоколаду і шоколадних цукерок, не містить жирів, від яких людина в першу чергу гладшає. Зефір, так само як і пастила, і мармелад, складається виключно з вуглеводів. Саме тому ці три види солодощів худне рекомендують вживати в першу чергу. Сподіваємося, ви розумієте – такі ласощі, як зефір у шоколаді, вже далеко не так корисно, оскільки містить не тільки вуглеводи, а й жири. Хоча, зрозуміло, корисні властивості зефіру від обрамлення його шоколадом нікуди не пропадають.

300 Ккал / 100 гр.

На якій дієті можна вживати зефір?

Зефір відмінно поєднується з будь-якою дієтою, що не обмежує вас в асортименті вживаних продуктів – наприклад, це може бути дієта Мінус 60 або дієта по калоріях. Калорії в зефір, звичайно, є, можливо, їх там більше, ніж хотілося б, однак якщо ви правильно вирахували свою денну дозу калорійності, одна-дві штучки зефіру без праці впишуться у ваш денний раціон.

Також:

  • калорійність зефіру
  • зефір калорійність
  • скільки калорій в зефірі
  • зефір склад
  • склад зефіру
  • скільки калорій у зефірі
  • скільки калорій має зефір
  • Калорійність зефіра
  • чи калорійний зефір
  • скільки калорій в одному зефірі