Здорове харчування (шкільне) дитини. Шкільне харчування (правильне). Правильна дієта дитини. Золоче School

      Коментарі Вимкнено до Здорове харчування (шкільне) дитини. Шкільне харчування (правильне). Правильна дієта дитини. Золоче School

Здорове харчування (шкільне) дитини. Шкільне харчування (правильне). Правильна дієта дитини. Золоче School. Здорове харчування в школі. Здоров’я бережемо

Золоче School з моменту свого створення керується необхідністю забезпечення

сприятливих умов для здорового розвитку дітей та створення здорового внутрішкільного простору.

Програма «Здоров’я»:

    з нами співпрацює досвідчений лікар медичної клініки «Добробут» зміцнюємо здоров’я в шкільному фізіотерапевтичному кабінеті смачні та здорові страви готує високопрофесійний шеф-кухар з екологічних продуктів національного виробника кваліфікований дитячий психолог завжди готовий прийти на допомогу вихованцям, батькам і педагогам

Будівля Золоче School розташоване в екологічно чистому районі.

На території школи Золоче School знаходиться чудовий сад, обладнані різновікові майданчики для спорту і відпочинку.

Поряд з уроками фізкультури діти з ранніх років займаються східними єдиноборствами, гімнастикою, тенісом, танцями.

Зниженню навчального навантаження сприяє добре продуманий розпорядок навчального дня.

Основні шкільні предмети чергуються з творчими та спортивними заняттями, оздоровчими процедурами.

З вихованцями регулярно проводиться фіто лікування, ЛФК, працюють фізіотерапевтичний кабінет, інгаляторій. Обов’язкові загальнозміцнюючі і гартують процедури, профілактика порушень зору та опорно-рухового апарату учнів.

Золоче School оснащені спеціальними партами з механічним регулюванням висоти, підпорами під лікоть і підставками для ніг. З метою зниження навантаження на хребет використовуються масажні сидіння.

Харчування у вихованців Золоче School дієтичне, «домашнє».

Щодня діти отримують кисло-молочні продукти власного приготування, вітамінні сніданки, фіточаї.

Яким чином організувати правильне харчування дитини у школі?

Здорове шкільне харчування дитини має бути складено так, щоб інтервал між прийомами обідів (полуденків) не перебільшував 3-х – 4-х годин. В ідеалі, коли дитина снідає вдома, а в школі ж отримує повноцінне здорове харчування у вигляді обіду, полудня і можливо – вечері. Коли ваша дитина відвідує групу продовженого, то правильне харчування дітей має будується і на полуденок, до того ж, з вечерею до шкільного харчування. Це важливо, оскільки, діти, які відвідують продовжену групу, здорове шкільне харчування становить більше половини добового раціону правильного харчування.

Давайте уточнимо наскільки важливо здорове (правильне) шкільне харчування дитини. Голодна дитина, фізично не зможе повною мірою засвоювати той матеріал, який він отримує на уроках. Адже голод – це не «тітка», він значно відволікає увагу дитини від навчального процесу.

Здорове шкільне харчування дітей сьогодні тема досить актуальна для багатьох батьків. Правильне шкільне харчування дитини має виключати з щоденного раціону жирні і смажені страви, гостру їжу і занадто солону їжу. Необхідно завжди стежити, щоб якість шкільного харчування дитини відповідало високій якості. Важливо знати, що спосіб приготування їжі також зобов’язаний бути щадним – ніяких копченостей та фритюру!

Раціон правильного шкільного харчування покликаний забезпечити всі витрати (енергетичні), які викликаються зростанням дитини шкільного віку та активним способом життя кожного школяра.

Підводячи підсумок, скажімо, що меню шкільного харчування в Золоче School розробляється ще до початку шкільних занять. У школі Золоче нашим батькам потрібно лише стежити за даним процесом правильного харчування дитини, а також заохочувати здорове харчування свого чада.