Захистіть волосся під час дієти | статті про красу і здоров’я | Леді@Mail. Ru

      Коментарі Вимкнено до Захистіть волосся під час дієти | статті про красу і здоров’я | Леді@Mail. Ru

Захистіть волосся під час дієти | статті про красу і здоров’я | Леді@Mail. Ru Захистіть волосся під час дієти

Читайте також:

Найпоширеніший спосіб схуднути – дотримуватися строгої дієти. Звичайно, сила волі і завзятість вирішують завдання за короткий термін, але в такому поспіху через

зубожілого раціону разом з кілограмами йде і краса волосся. Вони тьмяніють, стають ламкими, з’являються посічені кінчики, а вже через пару місяців починається випадання. Це той самий випадок, коли ми добровільно викликаємо дефіцит мікроелементів і вітамінів в організмі. Але іноді подібна недостатність є наслідком тривалої хвороби, перевтоми або незбалансованого харчування.

Чому страждають волосся під час дієти?

перше, під час дієт ми позбавляємо організм великої кількості корисних речовин, які вкрай необхідні. У зв’язку з цим, організм починає відчувати стрес. А як ми знаємо, стрес – це перша небезпека для волосся. Правда випадання волосся при стресі – тимчасове явище, воно закінчується відразу ж, як тільки випадуть все нові зростаючі волосся. Однак, при частих чи тривалих стресових ситуаціях, шевелюра може істотно зрідіти.

друге, під час дієти, наш організм намагається забезпечити «будівельними матеріалами» спочатку життєво важливі органи і системи, а вже потім віддає решту поживні речовини волоссю, нігтям і шкірі. Тому марно очікувати миттєвого чудодійного результату від застосування зовнішніх засобів по догляду за волоссям – потрібно підкріплювати їх здоров’я зсередини.

Як можна підтримати волосся під час дієти?

Щоб зачіска радувала густотою і природним блиском, необхідно вживати в їжу достатню кількість білка. адже волосся складається з нього на 80%. Кращими є білки тваринного походження – вони містять незамінні амінокислоти, не синтезуються в організмі.

Фрукти та овочі будуть сприяти профілактиці гіповітамінозів, а горіхи, сухофрукти та крупи попередять мікроелементні порушення. Корисні волоссю і шкірі голови також поліненасичені жирні кислоти: у великій кількості вони містяться в риб’ячому жирі (сорти риби: сьомга, палтус). Не обійтися волоссю і без вітамінів групи B, L-цистеїну – замінної амінокислоти, що входить до складу альфа-кератину, що є структурною основою волоса.

Правильне і збалансоване харчування допоможе вберегти організм від стресу і браку вітамінів під час дієти, і таким чином зберегти красу волосся. Однак далеко не всім дівчатам вдається самостійно розробити правильну систему харчування і слідувати їй.

Для вирішення цієї проблеми лікарі-трихолог рекомендують препарат під назвою «Пантовігар». Вже протягом багатьох років він використовується в Європі для лікування випадіння волосся, викликаного негормональними факторами.

Це лікарський засіб не містить гормонів, не викликає збільшення маси тіла і не має серйозних протипоказань. Його дія складається з трьох основних чинників:

– живлення волосяних цибулин для зростання здорових і сильних волосся;

– відновлення структури волосся;

– підвищення опірності волосся до несприятливих факторів зовнішнього середовища.

Препарат рекомендується приймати від 3 до 6 місяців, це досить тривалий період, але таким чином 100% волосся отримають максимум необхідного лікування, і випадання зупиниться. Адже в процесі свого росту волосся проходить активну фазу (до 8 років) і так званий період спокою (2-5 місяців), коли волосся вже не живиться від кореня і повністю від нього не залежить. Кількість випадають волосся в нормі в період спокою – близько 15%. У разі дифузного випадіння волосся їх кількість збільшується до 25% і більше. Тому, вкрай важливо, щоб період прийому препарату був довше, ніж період спокою волоса (більше 5 місяців).

Препарат «Пантовігар» довів свою ефективність в ході цілого ряду серйозних наукових досліджень, результати яких опубліковані в спеціалізованих журналах і озвучені на міжнародних конгресах і конференціях.

Пам’ятайте, що густі гарне волосся – це не тільки предмет гордості і головне жіноча прикраса, а й ознака відмінного здоров’я, яке багато в чому залежить тільки від вас!