Юрій Спасокукоцький – інтерв’ю з персональним тренером

      Коментарі Вимкнено до Юрій Спасокукоцький – інтерв’ю з персональним тренером

Юрій Спасокукоцький – інтерв’ю з персональним тренером Красива фігура професійно!

Головна “src =” / img / nav-del. gif “> Новини та публікації” src = “/ img / nav-del. gif”> Майстер клас “src =” / img / nav-del. gif ” > Красива фігура професійно!

Юрій Спасокукоцький багаторазовий чемпіон

національних та міжнародних чемпіонатів з бодібілдингу, майстер спорту з бодібілдингу розповів журналістам порталу Рrofolimp. com про свою методику тренувань.

“Я 14 років треную, і тисячі людей прибрали благополучно жир. Для мене це звичайний робочий процес. Тобто, це не диво якесь, а це для мене звичайна справа, коли людина прибирає зайвий жир, живіт, боки. Просто у людей це не виходить, тому що вони це роблять неграмотно “.

Чи можна за вашою методикою займатися вдома, і який для цього потрібен інвентар? Або необхідні спеціальні тренажери?

Можна займатися і вдома, і в спортзалі. Якщо тренування проходить в спортзалі, це більш ефективно, тому що є тренажери, яких вдома зазвичай немає, навіть якщо є домашній спортзал.

Потім тренер, з ним ви можете робити вправи, які більш ефективні, але їх треба робити саме з кваліфікованим тренером.

Але якщо немає такої можливості, методика дозволяє тренуватися на відстані, тобто по інтернету. Для початкового етапу тренувань вам знадобляться всього лише гантелі і лава для жиму. Вже за допомогою цього можна поліпшити свою фігуру.

Але людина оплачує свій абонемент на тренування по інтернету і я його треную через програму Скайп. Даю йому програму, дієту. Він надсилає відео, як проходить тренування, щоб я міг бачити, чи правильно він виконує вправи.

Яка повинна бути тривалість і періодичність тренувань?

Займатися потрібно для початківця три рази на тиждень по годині.

Потім, коли йому захочеться більшого, людина переходить на 4 рази на тиждень по годині. За методикою тренування триває близько години, розминка десь 5 хвилин (до) і можна ще після тренування виконати розтяжку або 15 хвилин кардіо-вправ. Але основне – це саме саме заняття, воно йде близько години плюс-мінус 10 хвилин.

Жіночі журнали часто пишуть про різні дієти. Які основні постулати правильного харчування? Як можна їсти 5 разів на день, якщо працюєш 9:00 в день?

Якщо людина харчується тільки 3 рази на день, ще два рази він може перекусити – з’їсти молочний продукт, зазвичай це знежирений сир. Приготування не займають часу і виходить 5 разів на день. Я даю програму харчування кожній людині, де розписано, що йому є і в скільки і в якій кількості. Це все індивідуально, але є три загальні програми – на зменшення жиру, на збільшення м’язів і одночасно і на те, і на те.

У контексті програм харчування. Одна називається – на сушку . тобто це означає зменшення ваги саме за рахунок жиру, а не за рахунок спалювання всього.

Друге – на суху масу . Ця програма дозволяє одночасно нарощувати м’язи і спалювати жир, але вона працює повільніше.

І третя програма – для худих людей, яким треба поправитися – робота на загальну масу.

Склад продуктів і розмір порцій на кожній програмі абсолютно різний. Так як харчування – це 50% результату. Якщо людина тільки тренується і не харчується по моїй програмі, то результат йому гарантувати неможливо.

А основні відмінності в тому, що при харчуванні на схуднення, на сушку калорійність раціону менше, порції менше, вміст вуглеводів у раціоні менше, тобто фруктів, каш і т. д. Наприклад, коли у людини програма схуднення, у нього зовсім маленька порція за сніданком вуглеводів, тобто, припустимо, тієї ж вівсянки.

І в основному, сніданок складається з яєчних білків або знежиреного сиру. Тому що там взагалі не міститься ні жиру, ні вуглеводів.

Якщо людина працює на суху масу, у нього є порція на сніданок вівсянки досить велика, може з’їсти якийсь фрукт, але на вечерю він не буде їсти фрукти та каші, тому що його завдання паралельно спалювати жир.

А при роботі на загальну масу кожний прийом їжі буде містити і фрукти, і сухофрукти, і каші. Тобто, кількість вуглеводного харчування буде більше.

Чи можна застосовувати додаткові засоби для корекції фігури типу спортивного харчування?

Я вважаю, що спортивне харчування потрібно використовувати вкрай помірно. Тобто, я рекомендую своїм клієнтам приймати деякі вітаміни. Деякі спортивні добавки застосовуються, наприклад, для зміцнення зв’язок, суглобів. Але взагалі я не фанат спортивного харчування, я не змушую пити великі кількості порошкових коктейлів, т. к. моя методика заснована на 90% на здоровому харчуванні натуральними продуктами.

Чи можна за вашою методикою прибрати целюліт? І як це робиться?

Справа в тому, що целюліт йде в останню чергу. Тобто, перш за все, йде жир, людина втрачає небажані обсяги. Потім, за рахунок правильної системи живлення здоровими продуктами, здорового способу життя поліпшуються обмінні процеси (а целюліт – це проблема обмінних процесів), плюс йде жировий прошарок і все це сприяє тому, що дійсно йде целюліт.

Припустимо, у дівчини намічається вечірка і необхідно влізти в улюблене плаття. Чи секрет швидкого схуднення і як ви до такого ставитеся в принципі?

Я ставлюся до такого негативно, тому що кошти, які дозволяють швидко схуднути на 5 кілограмів, можуть завдати шкоди здоров’ю людини. Особливо, велику вагу втратити, наприклад, – пошкодити нирки.

Тому краще готуватися до вечірки хоча б недельки за дві. Можна за два тижні спокійно спалити 4 кілограми жиру без шкоди для здоров’я. Треба тільки витримувати режим харчування, слухати тренера, ходити на тренування і ви досягнете ефекту, який буде триматися не один день, а потім у вас будуть боліти нирки від діуретиків, а буде триматися стільки, скільки ви захочете.

Розкажіть про ваші авторські вправах для жінок для стегон.

Я раджу в домашніх умовах дівчатам виконувати присідання в стилі «сумо» з власною вагою і присідання «ножиці».

Виконання вправи присідання «ножиці»:

1. Потрібно зробити крок вперед

2. Стояти слід, впираючись на п’яту тієї ноги, яка стоїть попереду і на носок тієї, яка ззаду. Зверніть увагу, що п’ята стоїть позаду ноги не повинна стосуватися підлоги.

3. Одночасно зігніть обидві ноги так, щоб коліно стоїть позаду майже дістало статі.

4. Не варто виводити вперед коліно ноги, що стоїть попереду, це призводить до травмоопасной навантаженні на колінний суглоб.

5. Вставати потрібно за рахунок тиску в підлогу п’ятою ноги, що стоїть попереду.

6. Поміняйте ноги після виконання сету. Зробіть паузу між присіданням на ліву і праву ногу в 30 секунд.

Присідання в стилі «сумо». Техніка виконання:

1. Поставте ноги так, щоб ступні розташовувалися істотно ширше ширини плечей.

2. Відведіть таз назад, потім на вдиху присядьте настільки глибоко, наскільки це можна зробити, не опускаючи вниз голову і не округляючи спину.

3. Виконуючи вправу, не виводьте коліна вперед. Коліна повинно знаходитися на одному і тому ж рівні – над п’ятою.

4. Вставати потрібно за рахунок сили сідничних м’язів, давлячи в підлогу п’ятами.

5. У нижній точці руху ви нахиляєтеся вперед рівно на 45 градусів, у верхній точці нахил вперед мінімальний.

Ось ці вправи є для дівчат самим-самим ефективним і для схуднення, і для того, щоб накачати м’язи сідниць.

Бо просто худа дівчина без сідничних м’язів нікому не потрібна. )

Опишіть вправи для преса і талії.

Тренування преса – це міф, який потрібно зруйнувати. Що тренування преса спалює жир на талії – це неправда. Найкраще жир у всьому тілі спалюють саме різні присідання і тут ні причому вправи для преса. Його потрібно тренувати пару раз на тиждень, просто для того, щоб м’язи живота у вас були в тонусі. На розміри талії це не впливає.

Ключовий момент – це дієта і вправи для всього тіла, а не саме для преса.

Вправи для преса по спалюванню жиру на животі і на талії знаходяться на останньому місці по своїй ефективності. На першому місці вправи для ніг, на другому місці вправи для спини, потім йде груди і так далі. І на самому останньому місці талія і прес.

Майстер Спорту України з бодібілдингу Юрій Спасокукоцький