Юлія Гайдак з шоу Зважені та щасливі 3: Я голодувала 40 днів – Зірки і знаменитості шоу бізнесу – Новини з життя зірок Шоу бізнесу – IVONA – bigmir) net – IVONA

      Коментарі Вимкнено до Юлія Гайдак з шоу Зважені та щасливі 3: Я голодувала 40 днів – Зірки і знаменитості шоу бізнесу – Новини з життя зірок Шоу бізнесу – IVONA – bigmir) net – IVONA

Юлія Гайдак з шоу Зважені та щасливі 3: Я голодувала 40 днів – Зірки і знаменитості шоу бізнесу – Новини з життя зірок Шоу бізнесу – IVONA – bigmir) net – IVONA Юлія Гайдак з шоу Зважені та щасливі 3: Я голодувала 40 днів

Сьогодні учасники проекту Зважені та щасливі 3 постануть перед телеглядачами

в ролі фітнес-тренерів. У табір приїжджають діти, які страждають ожирінням, які лінуються щось змінювати у своєму житті, або просто не знають, як це зробити. Кожному з семи учасників, що залишилися поставлять в пару дитини. Разом вони будуть бігати, стрибати на скакалці, віджиматися і підтягуватися. Дорослі повинні викласти приклад молодшому поколінню – навчити дітей правильно харчуватися і дотримуватися режиму. Той учасник, чия пара покаже кращий результат, отримає мінус один кілограм на контрольному зважуванні. З таким випробуванням напевно впоралася б Юля Гайдак, мама трирічної дитини, що прийшла на проект разом з чоловіком. Але жінка два тижні тому вибула з проекту і зараз знаходиться на стадії підготовки до фіналу: під час останнього ефіру учасники пройдуть контрольне зважування і визначиться переможець – людина, яка втратила найбільше кілограмів. У тренувальному таборі Юля добре попрацювала над собою і за три місяці повністю змінилася. Причину того, чому Юлі не вдавалося схуднути до проекту, дізналися журналісти Фактів.

Юля Гайдак про причину своєї повноти: “Я завжди була кругленькою, і це при тому, що мої батьки стрункі й підтягнуті. Те, що я не така, як інші діти, усвідомила ще років у шість, бо не могла легко пострибати на скакалці, а красиві платтячка на мені погано застібалися. Чому я була повненький? Завжди відрізнялася хорошим апетитом. Ще, думаю, відбулися якісь гормональні порушення. Мама намагалася мене ганяти, щоб я більше рухалася, менше їла солодкого, але я була страшно кмітливою – для мене ніколи не складало труднощів знайти добре заховані цукерки. Крім того, рідні сподівалися, що я просто витягніть і повнота піде. Але цього не сталося “

Юлія та Євген Гайдак / Прес-служба телеканалу СТБ

Хто заповнив анкету на сайті телеканалу?

– Женя хотів потрапити на перший проект і ще тоді заповнив анкету. І коли набирали пари в нинішньому сезоні, ми підійшли. Я дуже вдячна своїм батькам, які взяли на себе турботи про наше трирічному синові. Все ж таки ми були відсутні більше трьох місяців.

Але ж уже після двох перших проектів глядачі зрозуміли: щоб ефективно і надовго позбутися зайвої ваги, слід поміняти свій спосіб життя – є правильно і вчасно, паралельно займаючись в залі, причому віддаючи перевагу кардионагрузки…

– Так, це здається зрозумілим. Але у мене просто не було можливості виконувати ці рекомендації. Сидячи з малюком, я не могла відвідувати тренажерний зал, присвячувати собі стільки часу, скільки необхідно. Все це стало реальним тільки в тренувальному таборі. Там у мене з’явилися три феї. Перша – дієтолог Світлана Фус, завдяки якій я нарешті зрозуміла, що таке правильне харчування, як його дотримуватися. Організувала його будинку після того, як покинула шоу. Багато хто думає, що правильна їжа несмачна. Нічого подібного! Мені дуже подобається теперішній раціон. Виявилося, я не люблю жирну їжу. Тепер в моєму холодильнику немає майонезу. Якщо я смажу м’ясо, то тільки на грилі. Але частіше запікаю. Найголовніше, чого мене навчила Світлана Вікторівна, – я їм практично все, що подобається, але тільки тоді, коли це можна і, звичайно, в розумній кількості. Найскладнішим для мене була відмова від солодкого. Вживати його потрібно дуже обережно, дозовано. За цим тепер доведеться стежити все життя.

Другий феєю вважаю психолога проекту Наталю Шестак. Вона “вправила” мені мізки, пояснила, навіщо потрібно розслаблятися, як слід перемикатися, але в першу чергу я повинна навчитися відчувати себе щасливою. Тільки тоді оточуючі мене люди теж стануть щасливими. Адже я була дуже затиснута, боязлива, зосереджена. Наташа навчила мене цінувати кожну хвилину, проведену на проекті, присвячену мені самій. Це дуже допомогло.

Ім’я третьої феї, думаю, всі знають. Це тренер Аніта Луценко. Вона змусила мене повірити в те, що не існує слова “не можу”, що своє тіло можна змінити і контролювати. Під час тренування часто здавалося: вмираю, більше немає сил зробити жодного руху. Але Аніта кожен раз показувала, що я можу більше, я сильніше, ніж думаю, я не повинна здаватися. Завдяки проекту стала морально і фізично сильніше і зрозуміла, що потрібно боротися за свою мрію: все можливо, якщо не опускати руки.

Юля Гайдак у вечірній сукні / Прес-служба телеканалу СТБ

Ви покинули зваження з вагою 89 кілограмів. Через кілька тижнів після цього на пост-шоу важили вже 80. Через три тижні фінал. Ви продовжуєте худнути?

– Звичайно! Я вже себе не впізнаю в дзеркалі. У мене худі ноги, плечі, але поки саме проблемне місце – талія. Але я ретельно виконую всі рекомендації дієтолога і тренера. Не буду старатися і скорочувати харчування, щоб отримати максимальний результат. Розумію, що такий ривок може сильно мені нашкодити. Та й тренуватися не можна надмірно. У мене був момент, коли я займалася більше, ніж потрібно, і замість втрати ваги домоглася появи набряків… Зараз тренуюся двічі на день. Думаю, досягнувши ідеального для себе ваги, буду займатися в залі трохи менше. Зізнаюся, фізичне навантаження приносить мені задоволення: подобається відчувати, як працюють м’язи. Я знаю, що здивую всіх глядачів під час фінального зважування. Єдине, що можу поки сказати: сукня у мене буде ДУЖЕ красивим.

Нагадаємо, Зважені та щасливі – це українська версія популярного американського проекту The Biggest Loser (Потерявший більше всіх). Суть проекту полягає в тому, що учасники, які страждають від зайвої ваги, будуть худнути, та ще й боротися за приз у 250 тис. грн.

Також:

  • діета на зважені та щасливі