Яка потрібна дієта при лікуванні глистів

      Коментарі Вимкнено до Яка потрібна дієта при лікуванні глистів

Яка потрібна дієта при лікуванні глистів Яка потрібна дієта при лікуванні глистів

Дата: 08 Листопада 2011

Автор: Kassiopeia

Краса, насамперед, повинна бути зсередини! У модних глянцевих журналах постійно трублять про зовнішню красу жінок, про те який косметикою їм користуватися, які нині модно носити речі. Ми ж сьогодні постараємося відсторонитися від нашого зовнішнього вигляду і поговорити про нашу внутрішню чистоті. Впевнені, всім зрозуміло, що наше здоров’я, самопочуття і тим більше наша привабливість залежать саме від неї.

Весна і осінь – вдалий час, щоб почистити організм і позбавити його від паразитів.

У кожному з нас живуть паразити. Питання тільки в одному, в якій кількості і які види?

Практично кожен з нас є носієм цілого збіговиська паразитів – гельмінтів, мікробів, вірусів, які за рахунок нашого організму живуть і є по істині причиною практично всіх існуючих нині хвороб.

У світі вже налічується більше 250 різних видів хробаків-паразитів, які здатні оселитися в людському організмі. Наприклад, котяча двуустка, лямблії, ехінококки, печінковий сисун мешкають в області жовчного міхура і печінки, а аскариди, бичачий ціп’як, власоглави, кишкові утріп воліють заселятися в кишечнику.

Симптоми, що говорять про те, що у вас відбулося зараження глистами:

  слабкість різка худоба незрозумілі головні болі нез’ясовне збільшення ваги і проблеми з схудненням схильність до проносів або іншим шлунково-кишкових розладів зниженого імунітету, досить часте прояв герпесу (чи інших інфекцій) шкірні захворювання: від випадіння волосся і звичайних прищів до псоріазу та нейродерміту безсоння

Для лікування подібного недуги, як правило, приймається медикаментозне лікування і особлива протипаразитарна система харчування – дієта. Вона призначається при захворюванні глистной інвазії, при цькуванні глистів Пірантел та іншими протиглисними препаратами. Види дієта теж різні. Для когось привабливою здається коньячна дієта від глистів . Але вона найчастіше підходить для дорослих особин, і практично не діє на яйця. А головний мінус в тому, що це, все ж алкоголь. Чи потрібна вам ще одна проблема? Не варто захоплюватися таким лікуванням. Кому то здається, що йому допоможе голодна дієта. Але, як правило, таке лікування призначають ветеринари коту перед цькуванням глистів азіпіріном, і на короткий проміжок часу. А для людини все ж потрібна інша схема.

Паразити здатні розміщуватися буквально скрізь, у всіх наших органах і системах, навіть в очах, у серці і в мозку. Це означає, що будь-яка людина, у якого сьогодні аналізи не виявляють гельмінти, завтра вже може їх мати. Тому протипаразитарна система лікування призначається всім заразилися.

Суть противопаразитарной системи лікування полягає в наступному:

  Суворе дотримання вегетаріанської дієти.

Пояснити це можна тим, що довгий і звивистий людський шлунково-кишковий тракт істотно відрізняється від короткого тракту у хижих тварин, які харчуються. Він більше схожий на травну систему, якою володіють рослиноїдні тварини (мавпи, корови, коні), і тому для нас від природи відповідною їжею є саме рослинна. Нашому організму на переробку м’ясної їжі доводиться витрачати дуже багато енергії.

Але навіть, якщо енергії на це у нас цілком достатньо, вона піддається, проте, швидше гниття, а не переварюванню, що служить чудовою живильним середовищем для глистів. Свідчити про це може (вже ви нас вибачте) навіть запах калу. Він смердючий при вживанні м’ясних продуктів, чого не буває, якщо людина свою перевагу віддає рослинній їжі.

Ще неперетравлюваних продуктом для нас є коров’яче молоко, і насамперед казеїн, що міститься в ньому. Адже вже з дитячого віку наш організм втрачає ферменти, які необхідні для його переробки. І живильним середовищем для паразитів теж служать «Склади» неперетравленого казеїну.

Таким чином, першою умовою боротьби з гельмінтами є позбавлення їх всякого харчування. Для цього просто напросто треба виключити з раціону м’ясо і молоко. Але ж, скажете ви, молоко є головним постачальником кальцію в наш організм, можемо сказати, що з цією метою корисніше вживати кисломолочні продукти, їх бактерії переробляють казеїн в відповідну форму, зручну для перетравлення.

В основі дієти повинні лежати рослинні продукти, причому неодмінно сирі, без теплової обробки (щоб в них збереглися всі корисні речовини) – овочі, зелень, фрукти і горіхи. Вони містять велику кількість живих ферментів, що постачають енергію природи, вітамінів, мікроелементів та інших необхідних організму речовин.

Рослини в боротьбі з гельмінтами відіграють особливу важливу роль: вони, виявляється, є антагоністами черв’яків. Справа в тому, що сам зелений колір рослин, будучи бактерицидну, паралізує всі їх функції. Тому потрібно їсти побільше зелені, і також помаранчевих овочів – моркви, яка є справжньою коморою різних корисних елементів, гарбуза – народною медициною давно оцінені її глистогінні властивості. Серед плодів прекрасно себе зарекомендували диня, обліпиха та хурма.

Всі протипаразитарні процедури необхідно супроводжувати проведенням клізм.

Жінкам одночасно з клізмами корисно також робити спринцювання з полину, цибулі або часнику, так як слизова піхви теж служить дуже благодатним середовищем для життя і проживання паразитів.

Ефект від вигнання паразитів буде значно посилений, якщо протягом днів 2-3-х до прийому протиглистових препаратів проведете курс голодування, заснований на трав’яних відварах і соках. Дуже важливо протягом одного-двох тижнів перед цим дотримуватися безжирову вегетаріанську дієту.

Провівши «ударні» курси для знищення паразитів, необхідно щодня організм підтримувати профілактичним прийомом гвоздики, полину та інших гірких трав. Особливу увагу потрібно приділяти вживанню протигельмінтних рослин особливо в дні молодика і повні, коли активізуються паразити і починають свій процес розмноження. І взагалі треба стежити своїм організмом і починати лікування відразу ж, як з’являються відчуття слабкості і нездужання, що може говорити про активізацію вірусів і гельмінтів та іншої патогенної мікрофлори. Продовжувати, по суті, його слід все своє життя.

марно буде застосування противопаразитарной системи, якщо ви своїх чотириногих улюбленців НЕ пролікувати. Препарати проти глистів для собак і кішок завжди можете купити в магазинах, в яких продають корми для тварин. У році проводити такий курс потрібно не рідше двох разів. Людям ці препарати не можна приймати.

Також:

 • Що можна їсти при виведенні ГЛистів
 • продукти проти глистів
 • що істи проти глистів
 • дієта для дитини при глистах
 • дієта коли є токсикари
 • дієта при виведенні глистів
 • Дієта при ціп\яках
 • зайва вага при аскаридозі
 • якщо в організмі є цитомегаловіру що можна істи
 • Чим харчуватися коли виганяю глисти