Як я схудла: реальні історії (ФОТО) | статті про схуднення! | Леді@Mail. Ru

      Коментарі Вимкнено до Як я схудла: реальні історії (ФОТО) | статті про схуднення! | Леді@Mail. Ru

Як я схудла: реальні історії (ФОТО) | статті про схуднення! | Леді@Mail. Ru Як я схудла: реальні історії (ФОТО)

«Широка кістка», погана спадковість і брак часу – ці та інші популярні виправдання не змогли перешкодити нашим героїням здійснити,

здавалося б, неможливе. Представляємо вам дві реальні історії дівчат, які, змінивши всі свої звички, схудли і стали виглядати привабливо.

Соня Руденко: створила власну дієту (була – 70 кг, стала – 50 кг)

Я люблю їсти. Здавалося б, нічого незвичайного, але саме цей факт визначив все моє життя. Першим його логічним наслідком став зайву вагу, який усвідомила для себе як проблему досить рано. До цих пір пам’ятаю, як неприємно було терпіти щипки нянечок в дитячому садку, яких розчулювала пухка малятко. Хоча в певному віці трохи витягнулася і особливо товстої в школі так і не була, не страждала від глузувань, все одно бажання схуднути і мати красиву фігуру завжди залишалося дуже гострим.

До випускного мені вдалося помітно скинути вагу за рахунок несистемного обмеження харчування і бігу. Якийсь час мені вдавалося його утримувати і після повернення до традиційних страв, але ненадовго. Одяг знову стала тісною, довелося міняти розміри, спершу повільно, а потім все швидше і швидше. У якийсь момент, доведена до відчаю, я навіть оплатила і пройшла «кодування», яке залишило у мене відчуття супу із сокири – до сеансу гіпнозу додавалася методичка з досить ординарної дієтою, якої слід було дотримуватися. Логічно, дієта приносила якісь плоди. до 25 років це нескладно, але темп схуднення не зміг підтримати в мені достатню мотивацію, і я з неї зірвалася, ніякі методи психологічного впливу не змогли цьому перешкодити. Було ще багато інших дієт і навіть спроб зайнятися ненависним спортом, але мета ставала тільки все більш і більш віддаленою.

Соня Руденко. До і після

Незважаючи на це, я не припиняла пошуки і-таки методом тику потрапила на дієту, швидкість схуднення при якій мене задовольнила. Навіть не намагаючись вникнути, як саме вона впливає на мій організм, з ентузіазмом снідала ковбасою і обідала сиром, втрачаючи вагу. Напевно, хтось вже здогадався, що це була популярна свого часу «кремльовка», списана з дієти Аткінсона. Молодий організм мав ще достатній запас міцності, і на тихі дзвіночки, що не все гаразд, я навіть уваги не звертала. Але в певний момент вага не знижується і навіть почалися відкати назад, хоча я чітко дотримувалася всіх правил. Стало очевидно, що можливості схуднення таким способом вичерпані і потрібно більш строгий раціон. Поступово я скотилася на відварене куряче філе і нежирний сир. які дозволили мені досягти заповітних 50 кг.

Але, на жаль, happy end на цьому момент не відбувся. Схуднути виявилося набагато простіше, ніж утримувати цей новий, не природний для мого організму вагу. Стало очевидним, що необхідно сформувати режим харчування, дотримуватися якого мені буде досить комфортно, щоб провести на ньому все життя, принаймні ту її частину, яку хочу прожити без зайвої ваги.

Виявилося, що асортимент дієтичних продуктів не такий і обмежений, мене чекало багато дивовижних відкриттів, але практично все це необхідно якимось чином готувати, чого я ніколи не вміла.

Соня Руденко. До і після

Ось так поступово навчилася творити на кухні смачні, але дієтичні страви. Причому, так як я не просто люблю їсти, а люблю їсти багато, всі мої рецепти, як сама їх обізвала, «ортодоксально дієтичні»: гранично низькокалорійні, без простих вуглеводів і насичених жирів, при цьому досить прості і насправді дуже смачні. Звичайно, смак – справа індивідуальна, а крім того, змінюване. Мені вдалося кардинально змінити свої харчові переваги і щиро полюбити овочі, рибу, яйця, які становлять основну частину мого раціону. Чи не забуваю про жири, тому ем горіхи, насіння льону, перевагу віддаю жирній морській рибі, зараз в пошуку «свого страви» з авокадо.

Їжа зайняла основне місце в моєму житті, що саме по собі неприродно і недобре. З іншого боку, завдяки цьому я стала вести блог, який читають і з користю для себе використовують багато людей. Знайшла новий напрямок діяльності, яке потроху стає набагато більшим, ніж просто хобі, і, сподіваюся, з часом займе місце основного заняття мого життя і це справа, якою я щиро захоплена і можу допомагати іншим, усвідомлення чого має важливу роль для мого самоповаги і почуття самореалізації.

Саша Версаль: закохалася в тренера (була – 73 кг, стала – 63 кг)

Скільки себе пам’ятаю, завжди була великою і мріяла про одне – схуднути. Тому життя було, як американські гірки: то їм, то не їм. 2,5 роки тому при зрості 176 см я важила 73 кг.

Здавалося б, відносно невеликі відхилення від норми, але виглядало все сумно, зайві кілограми мені явно не йшли. Жирок відкладався на животі і з боків, що не могло не розвинути у мене якийсь комплекс неповноцінності: «Я ж можу виглядати набагато краще, чому б не скористатися цим. »

Зі стабільною періодичністю дієти давали маху, а вага нікуди не відпливав. Замість того щоб вдатися до улюбленим діям більшості, а саме нитью і скаргам на злісні гени, я знайшла крутого тренера і. закохалася в нього.

З тих пір і почалося – я не уявляю свого життя без спорту, а мій тренер – тепер мій майбутній чоловік – у всьому мене підтримує.

Саша Версаль. До і після

Сьогодні моя сторінка в соцмережі – популярний мотиваційний паблік для багатьох дівчат. Мій, як я вважаю, основний секрет в тому, що мені вдалося розвинути в собі самодисципліну.

Як приклад: не могла снідати вранці, але знала, що це потрібно, адже тренування це лише 20% успіху, а інші 80% – правильне (збалансоване) харчування, і ось тепер без нього просто не уявляю початку свого дня. Коли чітко вирішила, що спорт і заняття фітнесом – це моє, прийшло розуміння того, що потрібно кардинально змінювати свій спосіб життя. Все те, що спочатку давалося важко, з часом увійшло в звичку. Звичайно, робота над собою – це праця! Але коли ти бачиш, як змінюється твоє тіло, як ти виконуєш, те, що раніше не міг, як стаєш прикладом для інших – все це дає такий заряд і стимул, що без цього просто не уявляєш свого життя!

І головне, нехай і очевидне – на початку шляху обов’язково потрібен грамотний і адекватний наставник, який направить, підкаже і поділиться своїм дорогоцінним досвідом!

Виходячи з мого досвіду, можу дати кілька порад тим, хто на початку шляху.

Саша Версаль. До і після

    Треба розуміти, що процес схуднення безпосередньо залежить від харчування. Займатися спортом – обов’язково! М’язи дають красу, молодість і здоровий вигляд тілу. Спортивні навантаження також впливають на якість шкіри, роблячи її більш пружною. Ні в якому разі не можна сідати на жорсткі дієти – це не тільки шкідливо для здоров’я, але і для характеру. На схуднення слід налаштуватися: поясніть собі, що ви не відмовляєтеся від їжі, а просто зменшуєте її кількість і якість. Не треба зациклюватися на «забороненої» їжі. Насолоджуйтесь інший, корисною. Знайдіть «свій» вид спорту. Благо вибір величезний: йога, пілатес. танці, тренажери, та хоч стрип-пластика. Обставини завжди можна обернути на свою користь. І якщо ваші фізичні можливості ставлять перед вами будь-які межі – це не означає, що треба здаватися! Навпаки, треба впевнено йти до своєї мети, уявляти собі її, твердити її щодня і, звичайно ж, ставити собі ряд міні-цілей. Цілеспрямованість, рішучість і самоповагу грають у спорті далеко не останню роль!

Також:

  • реальні історії схуднення
  • Історіі схуднення
  • історії похудання
  • реальні історії похудання
  • історії схуднення з фото
  • історії людей які похудали
  • похудала реальні історії
  • фото до та після схуднення реальних людей та їх історії