Як я схудла на 20 кг

      Коментарі Вимкнено до Як я схудла на 20 кг

Як я схудла на 20 кг Як я схудла на 20 кг

Катя 17 квітня 2014

Як схуднути за 2 місяці на 10-15 кг.

1. Займайтеся спортом хоча б 3-4 рази на тиждень.

Я запарювала гречку на ніч, можна хоч гарячої хоч холодною водою, при бажанні і кефіром. У день я її їла по дві три столових

ложок без солі за прийом, додавала трохи олії рослинного щоб вона не була сухою. І робила салат з огірками та помідорами, туди побільше зелені і трохи масла замість солі лимонний сік. іноді їла кислі яблука. За допомогою такої дієти за два тижні мінус 10 кг. дієта не виснажлива!

Міла 28 серпня 2013

Я товстушка зі стажем! При зростанні 167 вага – 96 кг. Перепробувала всі дієти на світі, максимум вдавалося скинути 6-8 кг і все, більше сил не було. Набрав літератури і зрозуміла, секрет нормальної ваги – збалансоване харчування, але ми чомусь не вникаємо в це словосполучення. а даремно. коли я вирахувала скільки мені потрібно вживати жирів, углеводв, білків, все встало на свої місця, + 6 разове харчування + кожний прийом їжі має певну калорійність, все приблизно звичайно, без ваг. Виходить, що практично не відчуваєш почуття голоду і худнеш))) За 4 місяці -21 кг. Продовжую худнути далі, правда вага вже не йде так швидко, але я вже й не поспішаю, До нового року, думаю все буде відмінно!

TellMe 10 серпня 2013

Читаю все це і очі тихо вилазіют з орбіт. У мене проблема із зайвою вагою майже що з дитинства. Я завжди була “в тілі” або як говорили дорослі “є за що потискати”. Завжди комплексувала через це. Так от. Теж була справа з купою дієт. Як багато хто тут, думала, що дієти не шкідливі, що це типу корисно і поголодувати там. Так у всьому світі вже давним-давно довели, що харчуватися треба просто МАЛЕНЬКИМИ порціями, але ЧАСТО, МІНІМУМ 5-6 разів на день. Звичайно, тим, хто кожного разу їсть як в останній, краще обмежитися трьома. Але ви знаєте, що чим частіше ми їмо, тим краще обмін речовин? Я бачила безліч жертв “корисного голодування”. Так, ці люди дійсно худнули, на багато, на 20, 30 і на всі 50 кг. А потім. Ну ви розумієте.

А про яйця. Худне на замітку, 2 варені яйця на тиждень – це максимум. Більше – ризик підвищення холестерину в крові, нехай і корисного, але холестерин є холестерин.

Ось, ще дещо. Найважливіше, на мій погляд, повноцінний сон! І лягти в 3 ранку і проспати до 12 дня не теж саме, що лягти в 10 і прокинутися в 7! Почитайте і цінності сну кожну годину до і після 11 вечора. А сон для тих, що худнуть, це взагалі – запорука успіху. Вдаватися в подробиці не буду, бо не пам’ятаю, але у сні виділяється особливий гормон, який відповідає за правильний апетит, зауважте, не хороший, а правильний. Я якось худла за методикою доктора Доброва, до кінця не дійшла через від’їзд, але суть в тому, що тільки налагодивши свій режим дня я без всяких обмежень почала поступово повертатися до норми. Так що ось, хочете щоб було здоров’я, лягайте спати вчасно і вставайте по-раніше, тоді і обмін речовин в норму прийде і чимало проблем зі здоров’ям зникне як за помахом чарівної палички.

Також:

  • хто як худне форум