Як схуднути за тиждень, як схуднути за тиждень без дієт – MissFit. Ru

      Коментарі Вимкнено до Як схуднути за тиждень, як схуднути за тиждень без дієт – MissFit. Ru

Як схуднути за тиждень, як схуднути за тиждень без дієт – MissFit. Ru Як схуднути за тиждень Як схуднути на 5-10 кг за тиждень

Як схуднути за тиждень на 5-10 кілограмів без шкоди для організму? По-перше, пам’ятайте, що все у ваших руках, головне тут – ваше бажання. Щоб дійсно схуднути, необхідно неабияк

потрудитися і, зрозуміло, попотіти. По-друге, не треба ніяких коштів і не треба цілий день часу, щоб домогтися приголомшливих результатів.

Зміна способу життя

Змінити спосіб життя – це не основна справа, звичайно, але і важливе. Якщо раніше ви могли дозволити собі весь вечір валятися на дивані, перемикаючи пульт телевізора, то в собі треба щось поміняти. Якщо ви дозволяєте їсти все, що завгодно, і коли завгодно, – в собі треба щось поміняти. Якщо ви встаєте вранці, дивитеся в дзеркало і незадоволені своїм зовнішнім виглядом, але нічого при цьому не робите, – перестаньте себе жаліти і почніть худнути!

Аеробні тренування

Як схуднути за тиждень на 10 кг. Ви цього хочете? Ви можете це зробити! Так! Аеробні тренування творять чудеса! Аеробіка – це найпотужніші вправи. Техніка елементарна: займайтеся, поки не пропотієте. А коли пропотієте, позаймайтеся аеробікою ще десять хвилин.

Що можна розуміти під аеробними вправами?

Біг. Причому, підійде будь біг: на місці в квартирних умовах, на біговій доріжці в спортзалі, на стадіоні, на вулиці і де завгодно. Але, якщо ви новачок в цій справі, дізнайтеся для початку, на що ви здатні будинку. Спробуйте біг на місці в своїй кімнаті. Засічіть час. Що? Ви біжите всього дві хвилини? А потім десять хвилин намагаєтеся відновити дихання? Ні! На вулицю виходити з такими результатами ніяк не можна.

Ходьба. Звичайно, схуднути від ходьби, навіть якщо вона швидка, не просто. Але якщо це прогулянкова ходьба перед сном замість першого і другого вечері, чи знаєте, в чомусь хай допоможе.

Стрибки на місці, стрибки зі скакалкою. Стрибки – це величезне навантаження на ноги, хребет, дихальну і серцево-судинну системи. Під час стрибків виділяється величезна кількість води: поту і рідини, що використовується клітинами при об’ємної енергетичної навантаженні. Стрибайте під музику, з посмішкою на обличчі, і тоді ви дізнаєтеся, як схуднути за тиждень без дієт хоча б на кілька кілограмів.

Нахили тулуба, присідання, підйом по сходах, лазневі процедури, – загалом, все, що змушує вас гарненько пропотіти – це все вам необхідно, щоб схуднути. Займайтеся аеробними вправами в будь-який вільний час і в будь-якому місці. Кількість підходів у день – від десяти до двадцяти. Кожен підхід включає в себе дії, внаслідок яких відбувається сильне потовиділення. У день, завдяки частим і навіть не дуже тривалим підходам, можна скинути близько кілограма ваги. Тепер ясно, як схуднути за тиждень на 5 кг з користю для здоров’я?

Харчування для схуднення

А ось тут лікарі, дієтологи, тренери та всі-всі-всі сперечаються постійно. Одні кажуть: ніякої їжі! Інші твердять: більше вуглеводів для обміну речовин і білків для м’язів! Деякі радять вибрати собі дієту.

Що саме збираєтеся їсти ви під час схуднення, вирішувати тільки вам, але все-таки можна прислухатися до кількох загальновідомим правилам швидкого схуднення.

1. Обмежте солодкі, газовані напої.

2. Вживайте мінімум хлібобулочних виробів, здоби, солодощів.

3. Уникайте прянощів, солі, спецій, майонезу та кетчупу.

4. Уникайте вживання фаст-фуду.

5. Оптимізуйте режим харчування, намагайтеся не перекушувати між основними прийомами їжі.

6. Не наїдайтеся, за прийомом їжі залишаючись трохи голодним.

7. Не їсти пізніше 18-20 годин.

Ці правила елементарні, і до них можна і потрібно звикнути, якщо ви чекаєте позитивних результатів, приємних емоцій, красиву фігуру і здоров’я, яким можна похвалитися!