Як схуднути за місяць на 7 кг » худнемо повільно і ефективно

      Коментарі Вимкнено до Як схуднути за місяць на 7 кг » худнемо повільно і ефективно

Як схуднути за місяць на 7 кг » худнемо повільно і ефективно Як схуднути за місяць на 7 кг – докладна інструкція

Для тих, хто звик постійно займатися фітнесом і голодувати в ім’я збереження фігури, проблема схуднення гостро не стоїть. Але от тим, хто не звик у всьому собі відмовляти, схуднути дуже складно. Для них першорядним питанням

може стати вже те, як схуднути за місяць на 7 кг і не мучитися постійним відчуттям голоду і болями в м’язах після тренувань. Чи можна підібрати підходящу під ці критерії програму схуднення?

Виявляється, можна! По-перше, існують так звані «ситі» або повільні дієти. Серед них найбільшою популярністю користуються кремльовка, дієта доктора Аткінса і програма схуднення за методикою Борменталя. Всі ці системи живлення дозволяють схуднути на 7-10 кг за місяць і при цьому ніколи не залишатися голодним. Суть їх полягає в позбавленні від шкідливих харчових звичок.

Яку з них краще всього вибрати? Залежить, насамперед, від особистих уподобань. По суті, кремлівська дієта відрізняється від системи Аткінса тим, що вона пропонує пограти, вважаючи бали. Вона більш вільна і не наказує, що конкретно потрібно з’їсти на сніданок, а що на вечерю. Вибирати страви можна на свій смак і готувати їх як завгодно, головне, не споживати більше передбачуваної норми. Тобто в день треба «набирати» 20-40 балів. Менше не можна – може виникнути гіпоглікемія, що виявляється запамороченням і непритомністю.

Мабуть, найефективнішою з цих систем схуднення будуть заняття в групах по доктору Борменталю. Їх переваги: ??підтримка цілої групи худнуть, відсутність серйозних обмежень у виборі продуктів. Взагалі, ця система допомагає просто позбутися шкідливих пристрастей в їжі і стати на шлях здорового харчування.

Фізичне навантаження для тих, що худнуть також зайвою не буде. Не обов’язково вибирати інтенсивні тренування, такі як шейпінг, аеробіка і фітнес. Цілком можна віддати перевагу повільні види гімнастики, такі як пілатес і каланнетік або ж відправитися в басейн. У воді худнути набагато легше. Та й вміти плавати при цьому зовсім не обов’язково: існують такі види занять, як аквааеробіка. Вона також буває різною і тренери завжди готові підібрати Вам відповідну програму. Ще один спосіб, що відроджуються популярність останнім часом – йога.

Загалом, схуднути на 7 кг за місяць не так вже й складно. Головне – бажання і готовність щось змінити у своєму житті, а спосіб знайдеться.