Як схуднути за допомогою бігу, заняття бігом для зниження ваги

      Коментарі Вимкнено до Як схуднути за допомогою бігу, заняття бігом для зниження ваги

Як схуднути за допомогою бігу, заняття бігом для зниження ваги. Схуднення за допомогою бігу.

Якщо ви ставите перед собою мету схуднути, привести своє тіло в відмінну форму, то існує безліч способів цієї мети досягти. Всі ці способи мають як переваги, так і недоліки. Одні вимагають величезних зусиль. Другі значних витрат. Схуднення

за допомогою бігу підійде майже кожному, тому що він корисний для здоров’я і абсолютно безкоштовний.

Біг являє собою серйозне навантаження на весь організм, тому що під час бігу працюють практично всі м’язи тіла, а особливо м’язи ніг. Біг вважається дуже енерговитратним видом спорту, тому він прекрасно підходить для того, щоб спалити калорії і скинути зайву вагу. Так само під час пробіжки прискорюються обмінні процеси, серцебиття частішає, витрата поживних елементів організму збільшується. Це стосується такої речовини, як глікоген, – зберігаючою запаси вуглеводів у м’язах. Після зменшення глікогену, починає витрачатися запас жирів, який встиг відкластися під шкірою і навколо внутрішніх органів.

Користь бігу полягає в тому, що він не вимагає ніяких витрат, хіба що на зручне взуття та одяг. Для того, щоб бігати, не потрібно опановувати спеціальними навичками, головне, займатися цим регулярно. Тоді ваша серцево-судинна система стане працювати краще, зміцниться імунна система, а фігура стане більш стрункою. Регулярні пробіжки позбавлять вас від хронічних захворювань і додадуть вам бадьорості і впевненості в собі.

Бігати можна де з2годно – в лісі, в парку, на стадіоні, на шосе, і навіть вдома на тренажері. Час пробіжки не грає особливої??ролі, бігати можна як вранці, так і ввечері. Все залежить від вашого біоритму. Якщо вам ніколи бігати вранці, або біг з ранку приносить вашому організму якийсь стрес, то ви спокійно можете бігати ввечері.

Пробіжки можна урізноманітнити за допомогою різних вправ. Це може бути як біг підтюпцем, так і з прискоренням, можна змінювати відстань і час пробіжки. Якщо ж вам на шляху зустрічаються пні і колоди, то це дуже навіть до речі. Введення подібних різноманітностей дозволить зробити біг більш цікавим і ефективним. А спілкування з природою під час пробіжки на свіжому повітрі позбавить вас від діпрессіі і заспокоїть вашу нервову систему.

Як схуднути за допомогою бігу . Починати пробіжки слід з 10-15 хвилин на день. Через один тиждень можна додати до цього часу ще 5 хвилин, через два тижні ще 5 хвилин, і, таким чином, довести загальний час пробіжки до півгодини. Збільшуючи навантаження на організм поступово, схуднення відбувається безболісно. А після півгодинної пробіжки з’являється почуття легкості і радості, яке ще називають «м’язової радістю». Не обов’язково бігати кожен день, 3 рази на тиждень буде достатньо. Крім цього, можна поєднувати заняття бігом з іншими вправами, які зміцнюють м’язи талії і стегон, наприклад, пресом.

Щоб біг приносив максимальну користь вашому організму, то бігати бажано в спеціального взуття, тому що звичайні кросівки можуть нашкодити вашому хребту. Спеціальне взуття можна придбати в будь-якому спортивному магазині. Ще для бігу ефективні масажні шорти. Бігати в шортах з ефектом сауни не рекомендується, тому що вони можуть негативно вплинути на ваші внутрішні органи і ефект вони приносять короткочасний.

Як б не здавався біг простим виглядом боротьби із зайвою вагою, все ж, і тут існують деякі правила. Наприклад, не рекомендується бігати на повний шлунок. Прийом їжі повинен відбуватися, як мінімум, за 2 години до початку пробіжки. І не раніше, ніж через 40 хвилин після її закінчення дозволяється випити склянку води. Тільки після цього можна зробити легкий перекус. Краще поїсти протушенние овочі, – вони засвоюються краще, ніж свіжі.

Взагалі, під час схуднення за допомогою бігу рекомендується харчуватися добре. Харчування має бути збалансованим за трьома основними компонентами: жирах, вуглеводах і білкам. Якщо ви хочете схуднути, то добова каллорийность раціону не повинна перевищувати 1500ккал. Рекомендується завести спеціальний журнал, куди записувати колличество вживаної їжі і переводити їду в каллории. Тоді ви зможете відслідковувати, наскільки каллорий на день ви з’їли. Зробивши такі спостереження, ви побачите, що ми вживаємо на багато більше каллорий, ніж це дозволено. Через пару днів ви зрозумієте, чого і на скільки менше потрібно вживати.

Для нормального обміну речовин нашому організму потрібно білки. А ось кількість вуглеводів слід зменшити, тому що організм їх буде витрачати в першу ж чергу, замість того, щоб спалювати жири. З складних вуглеводів можна вживати тушковані овочі, зелень, різні каші і фрукти. Добову потребу організму в жирах, вуглеводах і білках можна розрахувати за такою формулою:

    жири – 0,6-0,7 г на 1 кг маси тіла; вуглеводи – 200-250г на 1кг маси тіла; білки – 0,8 г на 1кг маси тіла.

При розрахунку слід врахувати те, що кількість жирів, вуглеводів і білків слід множити на бажаний вагу, а не фактичний.

Категорично забороняється бігати людям з грижами, варикозним розширенням вен, при серцево-судинних захворюваннях. Як правило, причиною зайвої ваги можуть бути різні хронічні захворювання, навіть якщо вони не дають про себе знати. Тому, якщо у вас виникають якісь сумніви перед тим, як почати бігати, краще пройти медичне обстеження та проконсультуватися з лікарем.

Якщо ж ви, все-таки, вибрали біг, як метод схуднення, варто постійно стежити за станом організму. Вимірюйте пульс до пробіжки і після неї, контролюючи таким чином якість навантаження. Якщо ж після пробіжки з’являється «налитої» в тілі і утруднюється дихання, то навантаження варто знизити. Наприклад, частота пульсу здорового 30-річного людини повинна становити 110-130 ударів на хвилину. Якщо ж вона буде менше або більше, то навантаження не дасть відчутних результатів і може стати небезпечною для вашого здоров’я.

Заняття бігом для схуднення повинні бути постійними. Тому, як вже було сказано, бігати потрібно регулярно, 2-3 рази на тиждень, інакше скинуті кілограми з часом повернуться. Якщо ж, через час, вам набридне займатися саме цим видом спорту, то біг можна замінити на аеробіку, йогу, танці або пілатес. Що ж до крепатури, то, за словами інструктора, її не можна ніяк побороти, її можна тільки пережити.

Також:

  • що їсти після вечірнього бігу