Як схуднути за допомогою бігу? Підвищуємо ефективність спалювання калорій

      Коментарі Вимкнено до Як схуднути за допомогою бігу? Підвищуємо ефективність спалювання калорій

Як схуднути за допомогою бігу? Підвищуємо ефективність спалювання калорій. Як схуднути за допомогою бігу. Детальна інструкція.

Зміст:

Однією з умов підтримування привабливої??форми і одним з особливо результативних методів боротьби із зайвими кілограмами є фізичні

навантаження. Якщо вживати в якості способу для схуднення тільки обмеження в їжі, то кінцевий результат може вас не задовольнити: зайва вага зникне, а ви побачите свої малотренированного слабкі м’язи. Обмежуючи себе в їжі, ви не отримаєте доброго результату і він не буде довготривалим, якщо не вести енергійний спосіб життя. Найбільш загальнодоступним і ефективним способом схуднення для жінок став біг.

Ефективність бігу для схуднення

Під час заняття бігом організм витрачає величезну кількість енергії і поліпшується обмін речовин. Ось чому біг сприяє у спалюванні калорій. Біг сприяє гарній роботі всіх органів і тканин, так як кровоносна система насичується киснем. Постійні заняття бігом для схуднення сприяють підтягування фігури, зміцнюють м’язи, допоможуть мати привабливий і молодий вигляд, а найважливіше – набагато поліпшать ваше здоров’я.

Як правильно бігати, щоб схуднути?

Без сумнівів, біг для схуднення не є швидкою чудо-дієтою, коли ви можете позбутися десять кілограмів за тиждень. Слід налаштувати себе, що грунтовний ефект здійснимо тільки займаючись регулярно, а перші досягнення стануть помітними не раніше ніж через місяць щоденних пробіжок. Однак не доводиться навіть сумніватися в тому, що передбачуваний кінцевий підсумок виправдає всі ваші зусилля.

І все-таки, як же правильно бігати? Як і до всякого іншого виду фізичної активності, до бігу організм потрібно привчити. Потрібно, в першу чергу, прислухатися до свого загального самопочуття – не рекомендується займатися бігом насильно або коли у вас проблеми зі здоров’ям. Для деяких адаптаційний період проходить дуже швидко, а іншим потрібні тривалі тренування, щоб звикнути до таких навантажень.

Ймовірно, вам краще починати не відразу з пробіжки, а із заняття ходьбою на свіжому повітрі, збільшуючи через деякий час інтенсивність ходьби і відстань. Багато чого залежить від вашого стану здоров’я, ступеня фізичної підготовки, ваги. Між іншим, якщо ви страждаєте ожирінням, а не просто зайвою вагою, спочатку неодмінно отримаєте консультацію у лікаря – ймовірно, вам не рекомендується схуднення за допомогою бігу.

Слід вибрати відповідне місце для занять бігом подалі від проїжджої частини і багатолюдних місць. Можна бігати в парку, по стежці в лісі, на стадіон чи в полі. Було б непогано, якби поверхня не була абсолютно рівною, а охоплювала невеликі височини і спуски. Під час пробіжки краще відмовитися від асфальту, так як ви можете травмуватися.

Як правильно займатися бігом новачкам? Для початку бігайте близько 15 хвилин в день. Передвигайтесь в не виснажувати, середньому темпі. Він особливо позитивно впливає на весь організм, не призводить до втоми і в той же час відбувається спалювання калорій, зникають зайві кілограми і прискорюється обмін речовин. Починайте бігати двічі або тричі на тиждень не менше години в день. Так ви непомітно привчіть себе до щоденних пробіжок.

Перші два тижні займатися бігом буде скрутно: нетреновані раніше ниючі м’язи будуть безупинно давати знати про себе, а пробіжки будуть даватися через лінь і силу. Тим не менше, краще терпляче перенести цей період – і біг для схуднення навіть буде приносити вам насолоду і увійде в звичку. Заодно під час пробіжок в крові виробляється серотонін – гормон щастя, так що регулярні пробіжки надають позитивну дію і у вас в будь-який час буде прекрасний настрій і на цілий день позитивний настрій.

Як займатися бігом для схуднення без ризику для вашого здоров’я? До пробіжки і після настійно рекомендується заміряти ваш пульс. Результативною фізичною активністю є та, при якій частішає пульс до ста тридцяти ударів на хвилину. Загалом, після бігу почастішання пульсу не повинно перевищувати 60-70% початкової частоти пульсу (яка виміряна перед тренуванням). Дані пульсу повинні прийти в початковий стан через 30 хвилин.

Результативний біг для схуднення, при якому виникає заміна швидкого бігу на короткі дистанції на повільний біг на довгі відстані і навпаки.

Якщо біг в звичайному темпі протягом півгодини допомагає скинути близько 0,3 кг ваги, то чергування повільного і швидкого бігу дасть більш значимий ефект – ви можете скинути до півкілограма.

Рекомендується запам’ятати ще кілька важливих правил того, як потрібно бігати, щоб скинути вагу:

    спостерігайте за диханням під час бігу, особливо, якщо ви вибрали більш швидкий темп результативність бігу для схуднення зведеться до нуля, якщо дихати не за правилами; не поспішайте нарощувати темп: швидко – не означає більш результативно. Тут більш значущим є комфорт, найбільш прийнятна швидкість бігу для певної людини, якість бігу; спробуйте займатися різними видами бігу: бігайте з перешкодами і без них, на короткі й протяжні дистанції, підтюпцем. Важливо встановити, який варіант бігу годиться саме для вас; зверніть особливу увагу на вірний підбір взуття та одягу для занять бігом для схуднення – ні в якому разі проявляйте скупість і в цьому питанні віддавайте перевагу товарам популярних марок спортивного одягу, адже йдеться про стан вашого організму. А ще можна придбати зі спеціальною підошвою кросівки для схуднення.

Коли корисно бігати?

У корені різний результат дають ранковий, денний і вечірній біг. Наприклад, біг вранці добре зміцнює серцево-судинну і нервову системи. Денний біг особливо придатний для зміцнення м’язів. До максимального ефекту схуднення, спалюванню зайвих жирів призводить біг у вечірній час.

Отже, якщо ви прагнете схуднути за допомогою бігу, то саме вечірній час буде кращим для занять. Значному спалюванню калорій сприяє саме вечірній біг.

Однак, якщо ви не маєте можливість бігати ввечері в силу якихось обставин, то робіть пробіжки в ранковий час. Біг вранці не в такій мірі результативним для скидання ваги, як вечірній, тим не менше, і він робить позитивний вплив на організм, допомагає спалити зайвий жир і натренувати м’язи.

Як правильно займатися бігом, щоб схуднути, і в який час доби? Бігати вранці бажано, натще випивши склянку негазованої чистої води. З ранку не приймайте ніякої їжі, перед сніданком, а ввечері можна бігати – через дві години після прийому їжі і за годину до. Перед кожною пробіжкою слід приймати контрастний душ, щоб збільшити тонус ваших м’язів, підготувати організм до подальших фізичних навантажень. Після заняття бігом рекомендується прийняти теплий душ.

Загалом, основними тимчасовими проміжками протягом дня, коли м’язи і організм найбільш підготовлені до атлетичних навантажень, є 3 періоди:

утором з 6.30 до 7.30, Вдень з 11.00 до 12.00 Увечері з 16.00 до 18.00.

Тому спробуйте проводити свої заняття бігом в якому-небудь з цих інтервалів часу.

Запам’ятайте і не забувайте, що найкращий ефект і користь можна отримати, поєднуючи систематичні фізичні навантаження зі здоровим способом життя і правильним харчуванням. Тільки в такому випадку ви скинете зайві кілограми і забудете про них, як про страшний сон. Вони більше ніколи не будуть турбувати вас. Чергуйте заняття на біговій доріжці і велотренажері для схуднення для досягнення результатів.

Біг не для всіх корисний

Запам’ятайте те, що заняття бігом мають ряд обмежень. Таким чином, бігати протипоказано людям, що мають:

    безліч захворювань серцево-судинної системи (хронічна коронарна недостатність, гіпертонія пороки, серця); будь-які хвороби, що знаходяться в гострій стадії перебігу, а також загострення хронічних захворювань; будь-які процеси запального характеру; виразкову хворобу 12-палої кишки і шлунка; порушення роботи ендокринної системи; захворювання хребта, взаємопов’язані з деформаціями хребців (остеохондроз і остеопороз); перенесені в недавньому часі травми, хірургічні вторгнення; сильну короткозорість; варикоз; бронхіальну астму; плоскостопість.

Займайтеся бігом із задоволенням, щоб він приносив вам користь! І тоді ви назавжди забуде про свої зайвих кілограмах і отримаєте струнку фігуру!

Також:

  • біг зранку
  • що дає біг для фігури
  • біг зранку і ввечері
  • біг зранку для схуднення що їсти після
  • користь бігу для фігури
  • який результат дає біг