Як схуднути за 1 день | Схуднути – зрозуміти і прийняти

      Коментарі Вимкнено до Як схуднути за 1 день | Схуднути – зрозуміти і прийняти

Як схуднути за 1 день | Схуднути – зрозуміти і прийняти Як схуднути за 1 день

В середньому, близько 8000 чоловік на місяць звертаються до пошуковиків із запитанням: “Як схуднути за 1 день?”

Питання може здатися смішним, якщо врахувати скільки народу приділяють цьому

питанню набагато більший час, і часто, з негативним результатом, але це тільки на перший погляд. Насправді схуднути за один день, та ще на відносно велику величину, набагато простіше, ніж позбутися його за тиждень, місяць або рік. Правда з однією поправкою – худнути доведеться не за рахунок жирової тканини.

Тоді за рахунок чого?

Два значущих механізму схуднення за 1 день

У перебігу дня, залежно від вашої власної ваги, можна позбутися від 2-3 зайвих кілограмів, але 90% втрат припаде на вивільнення кишечника і втрату рідини. При цьому, мова звичайно ж не йде про такі варварських способах, як клізми, які здатні прочистити лише малу частину кишечника, або багатогодинні сауни, висушують вашу шкіру. Все набагато простіше і нешкідливіше.

Але перш ніж почати процедури задумайтеся, чи варта гра свічок? Можливо ви дозріли задля разових, повторюваних час від часу, авральних акцій, а на грунтовне, безповоротне, схуднення.

Якщо думи ваші не увінчалися успіхом, а щоденна боротьба зі своїм брезклим тілом перетворилася на, деякого роду, улюблене хобі, то ця стаття те, що ви шукали.

За день позбавляємося від зайвої рідини в організмі

Найпоширенішими порадами щодо позбавлення від зайвої рідини є: сауна (баня) і сечогінні засоби. ми ними користуватися не будемо. Адже наша мета схуднути за 1 день, а не стати інвалідом в перебігу доби, тому забуваємо про цих убивчих методах і звертаємося до природних процедурам.

Щоб позбутися від зайвої рідини нам потрібно: а) щоб вона не накопичувалася в організмі і б) щоб вона вільно покидала його.

Напевно ви знаєте, що основну відповідальність за водний обмін в організмі несуть солі натрію і калію, при цьому безпосередньо за затримку води відповідає натрій. Тому сіль (хлорид натрію) повинна бути повністю виключена з харчування. Але це ще не все. Ми ж збираємося худнути не взагалі, а за 1 день, а це значить потрібно вивести і солі натрію містяться в організмі.

Може здатися дивним, але в цьому нам допоможе сама вода. Вам потрібно буде випити її до 3 літрів на протязі дня. Це спровокує підвищена пото і сечовиділення, а значить почне вимивати з організму солі, в тому числі і натрію. (Ви ніколи не замислювалися чому піт солений?) Для посилення ефекту потовиділення, а також активізації обмінних процесів, вранці дня схуднення, рекомендується здійснити годинну прогулянку в швидкому темпі (на голодний шлунок, попередньо випивши 1-2 склянки води). З собою бажано прихопити півлітрову пляшечку з водою, щоб час від часу заповнювати водний баланс.

Можливо, що вже до кінця прогулянки ваш піт втратить солоність, тоді можна припинити надмірне споживання рідини, скоротивши обсяг до 2 літрів.

Півгодинна вечірній моціон в прогулянковому (повільному) темпі і столова ложка знежиреного сиру перед сном, допоможуть остаточно привести ваш водний баланс до оптимального. На тлі розвантажувального дня, про який ми поговоримо нижче, це дозволить втратити від півтора кілограмів зайвої рідини.

Очищення кишечника за 1 день

Коли люди, у своїй наївності, намагаються очистити кишечник жахливих розмірів клізмами, наївно вважаючи, що тим самим звільняються від його вмісту, це може викликати, в кращому випадку розчулення. Дія подібного роду очисних процедур поширюється тільки на товсту кишку, яка в довжину має близько півметра, і в ній містяться готові до випорожнення калові маси. Ефективність такого методу, якщо немає запору, дорівнює нулю.

Тонкий же кишечник, а це ні багато ні мало, до 6 метрів довжини, залишається невинно забруднений.

Особливо смішні подібні потуги у обивателів прагнуть схуднути за допомогою клізм. Адже продовження процесу розщеплення і засвоєння поживних речовин відбувається в тонкому кишечнику, а вони раз за разом чистять товсту кишку. Втім мова не про це.

У процесі життя, у людини, поступово “захаращується” тонкий кишечник. Його стінки забруднюються, ворсинки злипаються, утворюються калові камені, в ньому заводяться величезні колонії, не завжди корисної (патогенної) мікрофлори, тонус кишечника падає. (Чи знаєте ви, що середня довжина кишечника дорослої людини 3-5 метрів, а його ж довжина у трупа 6-8 метрів. Це пов’язано з втратою кишкою тонусу.)

Звичайно, якщо ви харчуєтеся правильно, тобто дотримуючись пропорції до яких адаптований організм, а це до 70% їжі з овочів, фруктів і необроблених зернових, то ваш кишечник швидше за все чистий. Але у кого з нас такий раціон?

Щоб схуднути за 1 день нам буде потрібно провести очищення кишечника за допомогою рослинних волокон (харчової клітковини, висівок). Для цього замість сніданку, беремо склянку кефіру, кладемо туди пару столових ложок висівок, чайну ложку рослинної олії і отриману масу, по консистенції схожу на кашу, їмо невеликими порціями (чайною ложкою).

Дуже важливо, щоб кефір був свіжий (одноденний), інакше, замість проносного ефекту, ви можете дістати закріпним (більш ніж 3-х денний кефір кріпить).

Висівки володіють багатьма чудовими властивостями про яких достатньо інформації в Мережі, або її можна почерпнути тут же, на сайті – висівки. тому особливо зупинятися на них не будемо, а розглянемо затребувані в нашому випадку властивості. Це в першу чергу – колосальний адсорбірующій ефект.

Будучи по суті целюлозою, вони володіють одним з найвищих коефіцієнтів природної пористості, що дозволяє їм вбирати в себе “все що знаходиться навколо”. Просуваючись по ШКТ, рослинні волокна вбирають у себе всю “бруд і сміття”, при цьому розбухаючи і давлячи на стінки тонкої кишки. А це вже включає ще два механізму очищення – механічної очистки стінок кишечника і якнайшвидшого просування калових мас. За сукупним ефекту це дозволяє позбутися 1,5 – 2 кілограм ваги.

Але тут є пара нюансів:

1. Подібного роду очищення разом з гаком “сміттям” підчищає і корисну мікрофлору рясно проживає всередині тонкого кишечника, а це означає, що бажано в найближчі, після одноденного схуднення дні, прийняти таблетку або напій (наприклад активів) з лакто або біфідо бактеріями. Таким чином ви не тільки схуднете і оздоровите ШКТ, а й заселите його потрібної мікрофлорою.

2. Висівки активно вбирають в себе воду. Якщо ви знизите рекомендований питний режим (2літра), то ризикуєте збезводнити кишечник, і тоді увібравши в себе всю воду з нього, висівки перетворяться з проносного засобу в закріпляюче (вода необхідна для безперешкодного проходження).

Харчовий раціон для схуднення за один день

За добу неможливо позбутися більше, ніж від 30-50 грам підшкірного жиру, але це зовсім не означає, що їсти можна скільки заманеться. Як не прикро це повідомити, але щоб схуднути за 1 день вам доведеться зробити його розвантажувальним. Це абсолютно не вплине на ваше здоров’я, навпаки сприятиме більшому оздоровленню. (У класичній медицині, вважається, що 1 день, навіть повного голодування, в тиждень, володіє безліччю позитивних факторів впливу на організм).

Сенс нашого “голодування” в тому, щоб не дати заповнитися очищеному кишечнику і як можна більш повно використовувати зайву рідину, велика кількість якої накопичується в тканинах, у тому числі жировий.

Про сніданку ми вже згадали вище, на обід підійдуть будь соковиті овочі та фрукти (за винятком картоплі). Наприклад капустяний салат рясно присмачений оливковою олією і оцтом або будь-який інший, з додаванням пари яєць. Їх можна заправити тим же одноденним кефіром. Головна вимога до продуктів – швидкість висока швидкість засвоєння.

Вечеря повинна бути не пізніше 18:00 і складатися з будь-якого, не надто наваристого бульйону, в будь-якій кількості. На десерт можна випити склянку соку.

У перебігу дня можна перекушувати фруктами, але не пізніше вечері. (Після вечері, тільки ложка сиру перед сном.) Хліб, як і все борошняне і крохмалисті виключені. М’ясо, риба, птиця – теж.

Вранці наступного, після 1 денного схуднення дня, треба натщесерце випити грам 300 прохолодної води, випорожнитися і встати на ваги. 2-3 кілограми ваги у вас гарантовано зникнуть.

Також:

  • як скинути жирову масу