Як схуднути за 1 день – 1 питної день

      Коментарі Вимкнено до Як схуднути за 1 день – 1 питної день

Як схуднути за 1 день – 1 питної день Як схуднути за 1 день

Для того щоб позбутися від невеликої кількості зайвої ваги, необов’язково сидіти на суворій дієті тривалий час або зовсім голодувати. Існує ряд дієт, що дозволяють схуднути на півкіло або кілограм за один день, проте практикувати їх часто не рекомендується,

тому що замість позитивного ефекту у вигляді схуднення можна ввести організм у режим стопора і, навпаки, набрати ще кілька зайвих кілограмів.

Як схуднути за 1 день: огіркова монодієта

Огіркова монодієта є більш ніж реальним способом, як схуднути за 1 день на 2 кг, не відчуваючи дискомфорту і почуття голоду. Протягом усього дня необхідно вжити 2 кг свіжих огірків за 5-6 прийомів, крім яких протягом дня дозволена питна вода в будь-якій кількості. Така дієта на 1 день дозволить схуднути на 1-1,5 кг за добу, а щоб скинути за один день 2 кг, необхідно крім дієти до кінця дня зробити очисну клізму, яка ефективно очистить кишечник.

Питна дієта на 1 день

Скинути трохи зайвої ваги за добу можна за допомогою дієти за 1 день питної води . при дотриманні якої, необхідно випити від 6 до 12 склянок. Вода повинна бути або простий, або мінеральної, або можна приготувати воду за спеціально розробленим для досягнення схуднення рецептом. Існує два рецепти приготування води для схуднення:

  Рецепт 1 – необхідно змішати два нарізаних великих лимона, один кайенский перець, 2 л води і трохи петрушки, настояти рідину протягом ночі, після чого на ранок готову рідину потрібно процідити і вживати як звичайну воду впродовж дня; Рецепт 2 – необхідно дрібно нарізати невеликий свіжий корінь імбиру, один дрібний лимон з цедрою, два свіжих огірка і 10 г перцевої м’яти. Нарізані інгредієнти потрібно розмістити в трилітровий бутель і залити холодною водою. Наполягати отриману рідину потрібно кілька годин у холодильнику, після чого процідити і вживати в готовому вигляді протягом всього дієтичного дня.

Білкова дієта на 1 день

Білкова дієта дає можливість за короткий період часу втратити досить велика кількість зайвої ваги, проте, результату в 4-5 кг можна домогтися, дотримуючись білкову дієту протягом мінімум тижні. Вживаючи при дотриманні дієти за 1 день яйця, сир, м’ясо та інші білкові продукти, які дозволені в необмеженій кількості, можна досягти результату в півкіло або навіть в 1 кг.

Як схуднути за 1 день: практичні поради

Для того щоб за добу схуднути на півкіло або кілограм, не обов’язково дотримуватися дієти на 1 день . Можна позбутися зайвої ваги, слідуючи наступним радам:

  Необхідно заздалегідь продумати меню денного раціону з того розрахунку, що загальна кількість споживаних калорій не повинне перевищувати 1200 ккал в день. Загальна кількість обраної їжі потрібно розділити на п’ять прийомів, приблизно по 250 ккал кожен – це допоможе підвищити метаболізм; Необхідно протягом години займатися кардіо вправами. Підійде біг, їзда на велосипеді або плавання – все, що може підняти частоту серцевих скорочень протягом тривалого періоду; Потрібно пити багато води, так як одним з ключів швидкого схуднення є зволоженість організму. Оптимальною кількістю споживаної за день води є 2 л, які допоможуть не тільки знизити апетит, так як шлунок буде наповненим, але і вимиють надлишок натрію з організму; Відвідування російської лазні допоможе швидко втратити кілька кілограмів і прогнати застояну воду і токсини через пори шкіри.

Також:

 • як похудати за один день
 • як схуднути за один день
 • як похудати на 2 кг
 • дієта 1 день яйця
 • чи реально за день трохи схуднути
 • як можна зганняти 2кг за 1 день
 • як схуднути за 1 день на 5 кг для детей
 • як схуднуть за 1 день