Як схуднути? Важливі поради від Гербалайф

      Коментарі Вимкнено до Як схуднути? Важливі поради від Гербалайф

Як схуднути? Важливі поради від Гербалайф Ефективне зниження ваги і впевнене збереження результатів

по типу атака на зайву вагу. Ваш стан складалося роками, і буде потрібно кілька місяців, щоб Ви могли досягти бажаного ваги. Вам не потрібна чергова дієта – Вам потрібно остаточне вирішення проблеми

зайвої ваги.

Розрахуйте тривалість програми

Схуднути з Гербалайф і налаштуйтеся саме на цей термін. Фізіологічно здорове зниження ваги – від 3 до 5 кг на місяць. Після позбавлення від зайвої ваги Вам знадобиться протягом такого ж терміну використовувати програму контролю ваги для закріплення отриманих результатів.

Не чекайте блискавичних результатів

а налаштуйтеся на довгостроковий проект з позбавлення від всіх зайвих кілограмів з Гербалайф і збереженню результатів на довгі роки. Не обманюйте себе – швидких рішень не буває. Ви, напевно, вже не один раз у цьому переконувалися. Підводите проміжні підсумки кожні 90 днів. Чому саме 90 днів?

    На зміну звичок харчування потрібно не менше 90 днів. Очищення ворсинок тонкого кишечника і відновлення процесів всмоктування і засвоєння їжі займає приблизно 90 днів. Оцінка результатів та коригування програми Гербалайф доцільна кожні 90 днів.

Кількість і якість споживаного білка – запорука успіху програми

для отримання і збереження оптимальних результатів по зниженню ваги Ваша програма, крім інших поживних елементів, повинна містити певну кількість легко усваіваемоего білка. Я расчитаем Вашу індивідуальну норму споживання білка і Ви отримаєте його з продуктів Гербалайф. Щоб худнути без голоду і дискомфорту і отримати максимальний результат, Вам необхідно 2 банки коктейлю Формула 1 від Гербалайф і 1 банки Протеїнової суміші від Гербалайф на кожні 30 днів програми зниження ваги.

Контроль голоду – найважливіший елемент успіху програми Гербалайф

Якщо ви відчули голод між прийомами їжі, приготуйте і випийте ще один Протеїновий Коктейль Формула 1 від Гербалайф

Обов’язково включіть в програму Термо Комплит від Гербалайф.

Випивайте 6-8 склянок води на день (2,5 л)

це сприяє зниженню ваги, виведенню токсичних речовин з організму і підтримання водно-сольового балансу. Недостатнє споживання води уповільнює процес зниження ваги, а іноді може призводити до слабкості, запаморочень і запорів. Щоб оптимізувати зниження ваги, використовуйте рослинне напій Термоджетікс від Гербалайф. Для цього розведіть 3 чайні ложки порошку в 1, 5 літрах води і пийте напій протягом дня. Напій Термоджетікс забезпечить Вам бадьорість і більш інтенсивне зниження ваги.

Чи не пропускайте звичайну трапезу

якщо Ви зібралися увечері в гості, то перенесіть Ваш вечірній Протеїнові Коктейлі Формула 1 від Гербалайф на обідній час. Вживаєте в їжу багато овочів, фруктів, салатів. Намагайтеся уникати жирної і смаженої їжі, солодощів і мучного, алкоголю і пива, віддаючи перевагу білковим продуктам.

наріжний камінь цього проекту. Будьте постійно зі мною на зв’язку.

Ведіть постійний облік втрачених сантиметрів і кілограмів

аналізуйте Ваше просування. Пам’ятайте втрачені сантиметри набагато важливіше втрачених кілограмів – це справжня індикація.

Беріть участь у заходах, що проводяться для клієнтів Гербалайф

відвідуйте Групу Підтримки від Гербалайф < / strong> . Ви зможете познайомитися з людьми, які, які, як і Ви, успішно худнуть з Гербалайфом і зміцнюють своє здоров’я завдяки правильному харчуванню Гербалайф.

Цікавтеся здоровим способом життя і правильним харчуванням

ці знання допоможуть Вам уберегти себе і свою сім’ю від негативних наслідків неправильного харчування, зайвої ваги і нездорового способу життя.