Як схуднути в стегнах? | Описи дієти, меню для схуднення з рецептами, результати та відгуки

      Коментарі Вимкнено до Як схуднути в стегнах? | Описи дієти, меню для схуднення з рецептами, результати та відгуки

Як схуднути в стегнах? | Описи дієти, меню для схуднення з рецептами, результати та відгуки Як схуднути в стегнах?

Численні спроби позбутися надлишкових кілограмів не приносять бажаних результатів. Найчастіше, постройневшей внаслідок обмежень у харчуванні фігуру, анітрохи не схудлі ляшки серйозно псують. Вся справа в тому,

що від скупчилися в області стегон жирових відкладень за допомогою виключно дієт позбутися дуже важко. Буде потрібно запастися терпінням і щодня знаходити час для занять фізичними вправами.

Жінкам, яким повні ляшки отруюють існування, можна дати кілька корисних порад. Насамперед, не слід виконувати одночасно весь комплекс вправ, розроблених спеціально для знищення жирових відкладень на стегнах і додання ногам і Ляшко ідеальної форми. Досить вибрати по одній вправі для зовнішньої, внутрішньої, передній і задній поверхні стегон, які слід виконувати регулярно. Наприклад, в комплексі каланетику є універсальне вправа, що дозволяє спалити жири і підкачати як внутрішню, так і зовнішню поверхню проблемних зон: лежачи на правому боці спертися на лікоть правої руки, праву ногу випрямити або зігнути в коліні, ліву зафіксувати під кутом 30 градусів. Робити пружинисті різкі махи лівою ногою, повертаючись у вихідне положення. Те ж саме повторити з правою ногою. Займатися слід до втоми, тільки в цьому випадку результат не змусить себе довго чекати.

Як Світлані вдалося схуднути на 18 кг?

Махи ногами вперед назад допоможуть привести в порядок передню і задню поверхню стегон.

Присідання також зроблять ноги і стегна стрункіше, однак дану вправу не можна виконувати жінкам з повними литками, інакше можна добитися ефекту однакового обсягу в стегнах і литках. Виглядає набагато менш привабливо, ніж повні ляшки.

Приймаючи душ, перебуваючи в лазні чи сауні, слід розтирати проблемні місця жорсткою губкою або масажною щіткою по напряму руху лімфи – знизу-вгору. Рекомендується також контрастний або холодний душ, стимулюючий обмін речовин, внаслідок чого прискорюється процес схуднення.

Зовсім незайвим буде переглянути режим харчування. Не кращий варіант вдаватися до допомоги жорстких дієт, оскільки регулярні фізичні навантаження вимагають певних енергетичних витрат. Краще відмовитися від вживання солодощів, калорійних продуктів і збагатити раціон білковою їжею.

Як схуднути в стегнах? фото:

Вправи для внутрішньої поверхні стегон

Махи ногами – ефект важко переоцінити

Присідання протипоказані жінкам з великими литками

Застосовуйте масажну щітку по напрямку руху лімфи