Як схуднути в обличчі. | 40 КГ | ВКонтакте

      Коментарі Вимкнено до Як схуднути в обличчі. | 40 КГ | ВКонтакте

Як схуднути в обличчі. | 40 КГ | ВКонтакте

Як схуднути в обличчі? Цим питанням задаються досить багато жінок. «Пампушка», «хом’ячок» – ці, і їм подібні, прізвиська хоч і носять ласкаво-жартівливий характер, в явній формі нагадують про те, що повнота в першу чергу відбивається на обличчі. Пухкі щоки, швидко з’являється подвійне підборіддя не є приводом для захоплення. Однак не варто опускати руки, ось кілька порад, які допоможуть вам виправити ситуацію.

перше, хочеться вас порадувати (так-так, саме порадувати): дана фізіологічна особливість не є ознакою якого-небудь захворювання. А ось, якщо зайва вага проявляється на животі, це часто говорить про наявність захворювань серцево-судинної системи, цукрового діабету та ін

Крім того, особа служить вам своєрідним індикатором: помітивши ознаки другого підборіддя або припухлі щоки в дзеркалі, ви відразу почнете стежити за харчуванням, щоб скоротити кількість споживаних калорій – і немає потреби постійно вставати на ваги.

Ще один плюс – на повному обличчі менше помітні ознаки старіння. Справа в тому, що з віком особа худне, зморшки від цього стають ще помітніше, додаючи неприємних емоцій. А повновидим жінкам в цьому плані пощастило – у більшості випадків всі вони виглядають молодше свого віку.

Пухкі щоки і схильність до утворення другого підборіддя, найчастіше, обумовлені генетичною схильністю. Якщо ви успадкували цю особливість від батьків, залишається тільки подякувати їм за це. У теорії є два способи схуднути в особі – зважитися на пластичну операцію або регулярно проводити обробку особи парою. На практиці будь-який з них пов’язаний з рядом труднощів. Можна також спробувати підкоригувати певним чином ваш раціон – в цьому випадку дієтологи радять скоротити споживання вуглеводів, цукру, а також речовин, що сприяють утриманню в організмі зайвої рідини. З раціону слід виключити напівфабрикати, здобу замінити хлібом з цельнозерністой борошна. Рафінований цукор, легкозасвоювані вуглеводи і сіль сприяють утриманню в організмі рідини, а набряки неодмінно позначаться на обличчі. Аналогічним властивістю володіють і деякі лікарські засоби, тому доцільно обговорити це з вашим лікарем.

Швидко схуднути в особі, на жаль, не вийде, на це потрібен час. У будь-якому випадку з віком все відбудеться само собою, і ви побачите власні вилиці. А поки, подкорректируйте свою зовнішність за допомогою косметичних засобів і правильно підібраною зачіски. Стилісти радять у таких випадках збільшити об’єм волосся на маківці (це візуально подовжить обличчя), з боків волосся повинні прилягати до щік. Хорошим варіантом буде стрижка з нерівними пасмами, а от про локони краще забути.

Замаскувати недоліки допоможе пудра, правильно підібрана до тону шкіри. Наносити бронзірующей пудру слід уздовж лінії щелепи і під підборіддям, щоб створити чіткий контур.

На завершення хочеться дати пораду: навчіться приймати і любити себе, незалежно від зовнішності. А якщо друге підборіддя або повні щоки часом змушують з тугою дивитися на відображення в дзеркалі, згадайте, що ви опинилися в непоганій зіркової компанії, взяти хоча б Рене Зельвеггер, Джона Траволту і Кейт Босуорт. Не сумуйте, пухкі щічки – це ж не кінець світу…

Також:

  • як похудати вк