Як схуднути в литках? – Racionika. ru

      Коментарі Вимкнено до Як схуднути в литках? – Racionika. ru

Як схуднути в литках? – Racionika. ru Як схуднути в литках?

Процес схуднення у кожної людини відбувається індивідуально. У одних жирові відкладення йдуть приблизно рівномірно з усіх проблемних ділянок. У інших – проблемні ділянки худнуть в останню чергу, тільки після видалення зайвого жиру з грудей і кінцівок. У третьому – навіть після повернення ваги в норму певна частина тіла наполегливо залишається повною і ніякі вправи і фізичні навантаження не допомагають усунути ненависну жировий прошарок.

Особливо важко тим, у кого повними є ікри ніг. Як показує практика, усунути зайві кілограми, сконцентровані на литках ніг, – дуже складно, але при правильному підході можна домогтися бажаного результату.

Якщо вас зацікавила тема, і ви належите до тих людей, хто не знає, що робити, щоб схудли ікри ніг, уважно читайте представлений матеріал і запам’ятовуйте.

    Як фізичних навантажень необхідно вибирати такі вправи, які вимагають значних витрат енергії, але при цьому не збільшують обсяг литкових м’язів. Біг і тренажери для ніг в таких випадках не тільки не допоможуть, а погіршать ситуацію. Зовсім залишати без уваги і не навантажувати литкові м’язи можна, інакше жир з них буде йти довго. Але якою ж має бути навантаження, яка задіює м’язи, але не розвиває їх мускулатуру? Правильно – розтягує. Це означає, що для усунення жирового шару на литках ніг ідеально підходять йога, пілатес і стретчинг, головна мета яких не накачати м’язи, а зробити їх еластичними і пружними. У деяких випадках ефективно позбутися зайвої ваги, зосередженого на литках ніг, допомагають аеробні вправи, які полягають у легкій та інтенсивної навантаженні на м’язи ніг – стрибки на скакалці, степ-аеробіка і т. п. Низькокалорійні дієти, які обмежують надходження поживних речовин в організм, безсилі при боротьбі з повними литками ніг. Набагато ефективніше включити в свій раціон продукти, що містять значну кількість «жиросжигающих агентів» – компонентів, які прискорюють обмін речовин і сприяють розщепленню жирової тканини.

Якщо немає можливості відвідувати тренування з степ-аеробіки, йоги або пілатесу, але є необхідність зробити ікри ніг красивими і стрункими, рекомендуємо щодня виконувати спеціальний комплекс вправ, що дозволяє досягти бажаного результату:

Знайдіть піднесення, яке дозволить зімітувати степ-платформу. Поставте на неї праву ногу і, швидко переміщаючи на неї вагу тіла, призначте до неї ліву. Далі опустіть праву ногу на землю і призначте до неї ліву. Таке вишагіваніе на піднесення і назад необхідно повторити на кожну ногу по 10 разів в максимально інтенсивному темпі. Зробіть широкий крок вперед, зафіксуйте стопи на підлозі і починайте повільно згинати в коліні ногу, виставлену вперед, не відриваючи стоп від підлоги і не переміщаючи вагу тіла з опорної ноги, що стоїть позаду. У крайньому нижньому положенні зафіксуйте положення тіла на кілька секунд, це дозволить розтягнутися литкового м’яза і задньої частини стегна. Повільно поверніться у вихідне положення. Ляжте на спину, зігніть ноги в колінах і постарайтеся якомога вище підняти вгору пальці правої і лівої ноги по черзі. Така вправа направлено на розтяжку м’язів, розташованих на передній частині гомілки. Стати біля стіни, упріться в неї руками, начебто намагаєтеся її зрушити. Зігніть одну ногу в коліні, другу закиньте на гомілку першою. Підніміться 10 раз на носку опорної ноги, змініть ноги і повторіть вправу.

Регулярне виконання таких вправ у комплексі із збалансованим харчуванням, багатим «жиросжигающими» компонентами, що активізують обмінні процеси в організмі, дозволяє швидко і ефективно зробити ніжки стрункими, усунувши з гомілки непривабливу жировий прошарок.

Якщо ж, незважаючи на докладені зусилля, жировий прошарок на литках ніг вперто не бажає забиратися, швидше за все, причина її появи криється в порушеннях гормонального фону, вродженої схильності до утворення набряків, накопичення в організмі шлаків і токсинів або збої в обмінних процесах. Виявлення та усунення справжньої причини повноти литок в такому випадку – задача для лікарів.