ЯК схуднути при гормональному збої :: Дієти :: KakProsto. ru: як просто зробити все

      Коментарі Вимкнено до ЯК схуднути при гормональному збої :: Дієти :: KakProsto. ru: як просто зробити все

ЯК схуднути при гормональному збої :: Дієти :: KakProsto. ru: як просто зробити все Як схуднути при гормональному збої

В першу чергу, необхідно з’ясувати причину гормонального збою. Це може бути і ще не виявлена??вагітність, важке захворювання ендокринної системи, наслідки жорсткої дієти та багато іншого. Якщо гормональний збій з’явився на тлі якого-небудь захворювання, то вам не слід затягувати з візитом до лікаря, щоб здати необхідні аналізи.

Якщо ви хочете схуднути і не бажаєте приймати ліки, прописані лікарем, то ваші зусилля з великою часткою ймовірності не увінчаються успіхом. Саме тому при виявленні захворювання вам доведеться поєднувати лікування і дієту. У більшості випадків лікарі не виписують спеціальних дієт. Для того, щоб отримати режим харчування, які допоможе скинути вагу і зробити лікування ефективним, вам доведеться звернутися до дієтолога.

Дві сторони медалі

Зазвичай при гормональних збоях у організму порушується і обмін речовин. Обмін речовин може або прискоритися, або сповільнитися. При уповільненому обміні речовин ви мимоволі будете набирати вагу, навіть при дотриманні принципів правильного харчування. Якщо обмін речовин у вас прискорений, то вам постійно буде хотітися є, але вага набирати ви не будете. Дієту в такому випадку вам доведеться підбирати виходячи з виду обміну речовин.

Як скинути вагу при гормональному збої

Кожен конкретний випадок потребують особливої??уваги, але основні рекомендації будуть схожими. По-перше, слід випивати достатню кількість води в день. У середньому, це 1,5-2 літри. Також потрібно виконувати які-небудь фізичні вправи. Якщо у вас немає захворювань серцево-судинної системи, то вам підійде будь-який вид спорту, а за наявності проблем з серцем краще обмежитися пішими прогулянками і посильної зарядкою зранку. Головне – не перевантажувати свій організм.

У плані раціону найкраще дотримуватися правильного харчування. Жорсткі дієти, голодування та інші радикальні заходи не підійдуть – занадто висока ймовірність зривів і набору скинутися ваги. На сніданок потрібно з’їдати вуглеводи (фрукти, різні види каш і т. д.), в обід можна їсти все що завгодно, а от на вечерю слід вживати переважно білки (сир, кефір, нежирне м’ясо).

Якщо у вас не виходить їсти тричі на день, то можна додати кілька перекусів – з’їжте одне яблуко або інший фрукт, і відчуття голоду відступить. Солодощі можна замінити сухофруктами (в них міститься не глюкоза, а фруктоза, яка краще засвоюється). Звичайно ж, у міру сил варто виключати шкідливі продукти та напої. В ідеалі різні лимонади, чіпси і сухарики, торти, тістечка та інші «шкідливості» повинні покинути ваш звичний раціон.

Дотримуючись цих нехитрих правил, ви зможете скинути зайві кілограми навіть при гормональному збої в організмі.

Також:

  • харчування при гормональному збої
  • що істи щоб зхуднути при гормональному збоі
  • які продукти істи щоб зхуднути
  • Які продукти шкідливі при гормональному збої