Як схуднути після 45 років – стройнеем грамотно

      Коментарі Вимкнено до Як схуднути після 45 років – стройнеем грамотно

Як схуднути після 45 років – стройнеем грамотно Як випливає худнути після 45 років

Успішна кар’єра, міцна сім’я, насичене життя і ні хвилини часу для всяких дурниць – ось портрет сучасної самодостатньої жінки. І у вирі щоденних подій розумієш, що забула про свою вагу, а як схуднути

після 45 років так само успішно, як і досягти своїх кар’єрних цілей, невідомо.

Сайт Рецепти Молодості допоможе позбутися зайвих кілограмів за допомогою важливих правил для збереження краси тіла.

Зайва вага і схуднення

Зайва вага – це вічний ворог всіх жінок, а ставши старше цей ворог позначається все чіткіше й конкретніше. І це аж ніяк не та ситуація, коли ворогів потрібно тримати якомога ближче до себе. З віком обмін речовин сповільнюється і з’являється проблема, як постройнеть після 45 без шкоди для свого здоров’я, при нестачі вільного часу і сильною стомлюваності. Ось і накопичуються ці вороги в найближчих і рідних місцях, перетворюючи колись елегантне і струнке відображення в дзеркалі на найлютішого ворога. Про яку любов до себе йде мова в цій ситуації?

Так, розчарування і відчай супроводжують кожен погляд на те, що раніше було предметом гордості. Однак не все втрачено і скинути зайву вагу після 45 так само реально, як і після 35, потрібно просто змінити свій погляд на себе, свій вільний час і мети в житті.

Зробити це можливо за допомогою таких моментів:

перше, що зроблено, те зроблено, і ваша вага і зовнішній вигляд є результатом того способу життя, який ви вели до теперішнього часу. І картати себе за те, що не приділяли увагу своїй фігурі довгий час не варто, у вас напевно були на це причини.

Але тепер прийшла пора міняти своє ставлення до себе і взятися за виправлення помилок, а заодно і схуднути.

друге, худнучи враховуйте той факт, що ваш обмін речовин став набагато повільніше, ніж у 25 і навіть у 35 років. Тому уникайте переїдання, важкої і смаженої їжі, великої кількості копченостей, солінь і жирних страв. Також намагайтеся поступово відмовлятися від солодкого, мучного і висококалорійного у вашому меню.

Адже при уповільненому обміні речовин всі ці шкідливі смакоту не зможуть перетравитися повністю, частина обов’язково піде в жир.

третє . не прагнете відразу ж скинути велику вагу за короткий термін, це завдасть шкоди вашому здоров’ю. Худніть з розумом, ставте для себе реальні цілі, наприклад 1-3 кг на місяць. Таке схуднення не зіпсує ваше самопочуття, не змусить вас занадто змінювати свій спосіб життя і зробить процес схуднення легким, приємним і не обтяжливим.

До того ж скинуті кілограми не повернутися стрімко після того, як ви не витримаєте свою жорстку дієту і не повернетеся до звичайного раціону.

Повільне схуднення тим і добре, що змінює не тільки вагу, але і ставлення до їжі, до себе і свого способу життя.

четверте . намагайтеся їсти частіше, але трохи менше. Візьміть за правило дотримуватися трьох основних прийомів їжі і двох перекусів. Це складно, адже психологічно важко повірити, що вам вистачить маленької порції для втамування голоду. Але це необхідно, і перший час доведеться собі утримувати. Однак поступово ви побачите, що вам достатньо невеликої порції і ви нею ситі.

Адже шлунок – це та ж м’язова тканина і вона скорочується, якщо в неї не запихати по тазі котлет і літру супу. А відповідно і насичуватися ви будете меншою кількістю їжі.

п’яте . щоб ефективно схуднути після 45 намагайтеся дотримуватися роздільного харчування. Попросту не змішуйте в одному прийомі їжі білки, жири і вуглеводи. Не хвилюйтеся, ви будете отримувати збалансоване харчування, адже у вас в запасі 5 прийомів їжі замість 3-х. І можна розподілити продукти гармонійно по цих прийомів.

Тільки пам’ятайте, що не з’їдайте їжі більше, ніж вміститься у вас в долонях . як би ви не були голодні. Чим більше ви з’їсте, тим більше розтягніть шлунок і тим більше він буде просити надалі.

Ви живете заради свого травного органу або заради себе?

-шосте . забудьте про фаст-фуд, майонез, кетчуп, жирні сорти м’яса, жирні сири і т. д. А ось овочі і фрукти ні в якому разі не викреслюйте, а навпаки, їжте незалежно від прийому їжі.

-сьоме . якщо ваш «вага встав» після того, як постійно зменшувався, то значить, ваш організм звик і адаптувався до вашого образу харчування. Не впадайте у відчай, потрібно просто «розігнати» заново ваш обмін речовин. І зробити це потрібно не за допомогою ще більшого обмеження в харчуванні, а, навпаки, при його «завантаженні».

Після 45 необхідно періодично, один раз на місяць . збільшувати кількість споживаних кілокалорій на 600 одиниць на добу. Тоді худнути буде більш легко і приємно.

Але зробити цю «завантаження» додатковими 600 кілокалоріями потрібно не за допомогою торта або жирного смаженого м’яса з картоплею, а за допомогою фруктів, овочів, натуральних зернових каш, висівкового хліба або нежирної риби. Наступного дня після такого «свята живота» повертайтеся до колишнього раціону.

-восьме . спорт, спорт, спорт… Тут уже нікуди не дінешся, але худнути без фізичних навантажень дуже складно. Виберіть для себе відповідний вид спорту, купіть гарний одяг для занять і в бій зі своїм найлютішим ворогом. Або приділяйте щоденно хвилин 15-20 на вправи, повірте, цей час у вас знайдеться, головне задатися метою.

Як схуднути після 45 років, де знайти сили і час на це, у кого запитати і з ким порадитися, якщо навколо говорять, що після 40 повніють все? Головне, повірити в те, що це можливо, ваша мета і мрія досяжні, а сайт Рецепти Молодості збере для вас всі секрети приємного і легкого схуднення!

Вічно молода! – Сайт Рецепти Молодості

Також:

  • як похудати після 40 років
  • як схуднути після 45 років
  • схуднення після 45 років жінок
  • як схуднути в 45 років
  • Як схуднути у 46