Як схуднути на травах? | Passion. ru

      Коментарі Вимкнено до Як схуднути на травах? | Passion. ru

Як схуднути на травах? | Passion. ru Коли настає відчуття насичення

Кожна людина, хоч би одного разу з’їв більше своєї звичної норми, зазначав відчуття тяжкості в шлунку і його збільшення в об’ємі. Шлунок розтягується, намагаючись вмістити в себе всі ті смачні й апетитні страви, які ви вирішили з’їсти за обідом.

Цей процес йде інтенсивніше, якщо трапеза супроводжується прийомів спиртних напоїв.

Для перетравлення великої кількості їжі шлунок змушений працювати з більшою інтенсивністю, виділяючи при цьому більшу кількість шлункового соку.

Якщо надалі не допускати переїдання і їсти помірно, процес травлення повернеться в норму і одиничний випадок зловживання їжею на фігурі не відіб’ється. Але при багаторазовому повторенні цього процесу організм звикає до великої кількості їжі, а також до постійної виробленню шлункового соку.

Звикнувши є багато, зменшити свідомо кількість їжі дуже важко: виділяється шлунковий сік викликає почуття голоду, а звиклий до роботи шлунок вимагає нових порцій їжі. Виникає справжня залежність від їжі, позбутися якої допоможуть трав’яні збори.

Фітотерапія

Підбір трав для схуднення слід проводити разом з лікуючим лікарем і відповідно з поставленим завданням. Наприклад, якщо потрібно зменшити апетит, а, отже, потрібно вплинути на виділення шлункового соку, ідеальним засобом для цього стане петрушка – та сама, яку господині додають в суп або в інші страви.

Для зменшення виділення шлункового соку потрібно заварити чайну ложку сухої петрушки склянкою води і пити отриманий відвар кожен раз при появі відчуття голоду. Дія такого відвару можна посилити, додавши в нього аніс, насіння кропу, насіння льону і фенхель.

Отриманий збір трав прийнято називати фіточаєм, а метод зниження ваги з його використанням отримав назву «фітопохуденіе».

Для того щоб схуднути на травах, їх потрібно заварювати і пити протягом тривалого періоду часу, протягом якого повинні виробитися правильні харчові звички, а шлунок – скоротитися в розмірі.

Визначити об’єм їжі, достатній для насичення, нескладно. Для цього потрібно скласти разом долоні: це і є обсяг вашого шлунка в його нормальному стані, а, значить, вся їжа, яку з’їдає за обідом, повинна поміститися в цьому невеликому просторі.

Якщо в раціоні не вистачає вітамінів

Друга причина, що викликає надмірний апетит . складається в недостатньо збалансованому харчуванні і дефіциті деяких вітамінів або мінеральних речовин. Це може призвести до спотворення смаку і постійної потреби в прийомі їжі, незважаючи на вже настало відчуття ситості і важкість у шлунку.

Організм ніби намагається сам знайти ті речовини, які йому необхідні для нормального функціонування, але у нього для цього є єдиний спосіб: підвищений апетит і вимога нових порцій їжі.

Добре, якщо людина здогадується змінювати раціон і збагачувати його новими продуктами, насиченими вітамінами і мінеральними речовинами. Якщо цього не відбувається і харчування залишається одноманітним, розвивається ожиріння.

У цьому випадку виправити положення допоможе трава для схуднення, багата вітамінами і мінеральними речовинами. В її основі може бути використаний зелений чай, склад якого унікальний. У ньому є навіть білки рослинного походження, а також величезний запас вітамінів.

Невипадково зелений чай рекомендують приймати практично при будь-яких дієтах, адже його вживання не тільки збагачує організм вітамінами, але і насичує, дозволяючи на час забути про почуття голоду.

Фітопохуденіе буде йти ефективніше, якщо чергувати кілька напоїв. Для цього можна приготувати відвар листя смородини, м’яти, шипшини і глоду.

Цей збір унікальний. На його основі можна влаштовувати розвантажувальні дні, повністю відмовляючись від їжі і приймаючи тільки чай для схуднення і свіжі, щойно вичавлені соки. Для ефективного зниження ваги достатньо проводити один розвантажувальний день на тиждень.