Як схуднути на 10 кг за 2 місяці?! – Найцікавіше в блогах

      Коментарі Вимкнено до Як схуднути на 10 кг за 2 місяці?! – Найцікавіше в блогах

як схуднути на 10 кг за 2 місяці?! – Найцікавіше в блогах Як схуднути на 10 кг за 2 місяці?!

Середа, 19 вересня 2012 15:14 (посилання)

Якщо ви вирішили, що вам потрібно схуднути якнайскоріше, то даний спосіб схуднення вам підійде якнайкраще. І так перш за все вам потрібно знайти мотивацію, яка б допомагала вам худнути, наприклад постер з гарною фігурою дівчини, на яку вам би хотілося стати схожою.

Можна навіть мати кілька постерів, журналів або фотографій – це буде додатковою мотивацією до схуднення. Що б у випадки якщо ви захочете “зірватися” і припинити схуднення, вам ці постери / фотографії нагадували про зворотне. Потрібно навіть якомога частіше дивитися на них, – це буде вас спонукати стежити за своєю фігурою.

Що б худнути, нам потрібно спалювати в день більше калорій, ніж ми з’їдаємо за день. Тому слід стежити за своїм харчуванням. Особисто я раджу дотримуватися такого плану:

1) їсти якомога більше цитрусових (найкраще грейпфрут, лимон і ананас);

2) намагатися замінити яловичину і свинину на курку, а курку на рибу.

3) виключити борошняне з раціону (хліб і макарони)

4) про солодке по можливості забути на цей період схуднення. Але якщо сильно вже хочеться, то можна 1-2 рази на тиждень їсти шоколад.

5) намагатися не їсти після 18-00, але якщо не встигли перекусити до 18-00, то після можна зробити легкий перекус з фруктів і йогурту.

6) Намагатися дотримуватися роздільно харчування, наприклад. салат + курка, без картоплі, можна з рисом.

7) вживати селеру в будь-якому у вигляді, як приготованому (наприклад в супі), так і свіжому (в салаті). Селера зніме набряк, виведе зайву воду з організму, а так само допоможе впоратися з запорами і метеоризмом.

8) спиртне бажано не пити, але якщо доведеться, то тоді вже пити сухе вино, так як від нього не одужаєш. А в загально спиртне дуже каллорійно – чим більше п’єте, тим більше шанс видужати.

А тепер про найголовніше, без чого не вдасться схуднути на 10 кг за 2 місяці, так це кардіо навантаження. Сама мінімальна навантаження, яка у вас повинна бути – так це 3 рази на тиждень прискорена ходьба на біговій доріжці по 1 годині 30 хвилин. Найкраще займатися 6 разів на тиждень по 1 год 20 хвилин в спортзалі на кардіо тренажерах і спалювати по 500-700 каллорий на них.

Якщо ви будите дотримуватися всіх правил, а особливо кардіо тренувань – відмінний результат вам гарантований. У тиждень ви будите худнути як мінімум на 1 кг.

Удачи!

interesting-notes. blogspot. com