Як схуднути до літа і не ходити голодним | БІЛОРУСЬКІ НОВИНИ

      Коментарі Вимкнено до Як схуднути до літа і не ходити голодним | БІЛОРУСЬКІ НОВИНИ

Як схуднути до літа і не ходити голодним | БІЛОРУСЬКІ НОВИНИ Як схуднути до літа і не ходити голодним

Майже що літня погода змусила багатьох замислитися про фігуру і про те, як скинути пару-трійку кілограмів. Це цілком реально. Головне – поставити

мету і знати, як і для чого потрібно до неї йти.

Лікар-ендокринолог Олена Шишко підкреслює, що красива фігура – це, перш за все, показник здоров’я. Зайва вага – це загроза для серця, ендокринної та інших систем організму. Виходить, що тим, хто хоче бути здоровим, потрібно бути струнким.

Щоб привести до літа фігуру мало-мальськи в порядок, потрібно, в першу чергу, переглянути режим харчування.

Олена Шишко зазначила, що тільки лише виключивши продукти, що містять приховані жири, наприклад, ковбаси, сосиски, копченості, різні паштети, можна домогтися помітних результатів. Ще важливо прибрати з раціону з метою зменшення його калорійності соуси, наприклад, майонез.

«Купуючи продукти, варто звертати увагу на слово« жири »на етикетці і вибирати містять найменшу кількість жирів. Наприклад, в одному виді печива може бути 22 грама жиру на 100 грамів продукту, а в іншому – п’ять. Менш жирними є сушіння, крекери », – зазначила лікар.

Доктор звернула увагу, що за винятком картоплі (два рази на тиждень максимум) овочі можна їсти скільки завгодно, а от до фруктів необхідно ставитися з обережністю: «Якщо фрукт солодкий, можна з’їсти не більше двох на день. Такими вважаються виноград, банан, хурма, солодкі сорти груш і яблук. Зазначу, що фрукти необхідно їсти як перекушування, а не доповнення до прийому їжі. Наприклад, неправильно з’їсти фрукт після обіду, а правильно через дві години після нього ».

Таким чином, зазначає Олена Шишко, якщо виключити жирні продукти, можна помітно скинути вагу за короткий проміжок часу. Якщо ж людина і до рішення схуднути не їв продукти, що сприяють ожирінню, варто звернути увагу на споживання солодощів. Цукор, як відомо, накопичується в організмі у вигляді жиру. Крім того, солодощі самі по собі містять жири. У раціоні людей, які бажають схуднути, повинно бути не більше 50-60 грамів жиру в добу.

Олена Шишко рекомендувала також для хорошого тонусу і зниження ваги не нехтувати дихальною гімнастикою боді флекс, заснованої на затримці дихання. Така гімнастика сприяє згорянню жиру.

М’ясо їсти можна і потрібно. Однак воно має бути пісне: «Рекомендується яловичина, індичатина і риба. Для порівняння: у 100 грамах свинини міститься 26 грамів жиру, то в такій же кількості курячого філе – один грам ».

Змінивши підходи до свого раціону харчування, не можна забувати і корисності фізичних навантажень, сприяють спалюванню зайвих калорій.

Слід звертати увагу не тільки на масу тіла, а й на окружність талії, що характеризує рівень жирових відкладень. У чоловіків талія не повинна бути більше 102 см, у жінок – більше 88 см. Якщо більше – ступінь ризику хвороб серця зростає.

Приводом звернутися до лікаря є не пару зайвих кілограмів, а високий індекс маси тіла , який вираховується за формулою:

I = m. h2

де m – маса тіла в кілограмах, h2 – зростання в метрах в квадраті.

30-34,99 – ожиріння першого ступеня

35-39,99 – ожиріння другого ступеня

40 і більше – ожиріння третього ступеня

Ендокринологи радять худнути повільно: «Вважається, що чим швидше худнеш і більше кілограмів скидаєш за місяць, тим більше вірогідність набрати втрачені кілограми. Однак якщо люди звикають до нового способу життя, нового стилю харчування, зовсім не обов’язково, що вони повернуться до колишньої ваги. Найкраще скидати близько 4-5 кілограмів за місяць ».

Для багатьох є проблемою дотримуватися режиму харчування. Їсти потрібно 4-5 разів на день. На жаль, багато людей їдять вранці і ввечері. «Звідси починаються проблеми зі здоров’ям. Наїдатися ввечері не можна ні в якому разі. Останній, зазначу, необільний прийом їжі, повинен бути за чотири години до сну », – каже Олена Шишко.

Вона також рекомендує перед кожним прийомом їжі пити воду, хоча б півсклянки. Також натщесерце рекомендується пити склянку води кімнатної температури. Це знижує апетит і допомагає організму мати достатню кількість води.

Безумовно, легше скидати вагу людям, які не мають психологічних проблем, що живуть спокійним життям без щоденного стресу. Людині, у якого робота напружена, до того ж робочий день не нормований, це зробити складніше. Проте, і такі люди можуть при бажанні скинути зайве. У разі якщо процес не йде, варто звернутися до психолога або психіатра, зазначає Олена Шишко.

Взагалі ж, каже вона, в житті треба шукати інші задоволення, крім їжі.

Оцінити матеріал: 1 2 3 4 5 Оцінити Середній бал – 4.29 (всього оцінок: 81)