Як схудла Юлія Началова після пологів | Дієти зірок

      Коментарі Вимкнено до Як схудла Юлія Началова після пологів | Дієти зірок

Як схудла Юлія Началова після пологів | Дієти зірок Як схудла Юлія Началова після пологів

Рейтинг статті – 93/100. всього відгуків – 51

Відома співачка здивувала шанувальників, п Охуд в короткі терміни більш ніж на 25 кілограм . Сама Юля зізнається, що хотіла на деякий час піти від суспільного

життя, адже сім’я – це найдорожче, що є у кожної людини. Ізольоване життя домашньої господині часто залишає сліди у вигляді зайвих кілограмів. Але не вічно адже сидіти вдома, талант теж не варто закопувати в землю, – вирішила Юлія. Після домовленості про гастролі і нових виступах, Юлія приступила до комплексу заходів щодо корекції власної зовнішності.

Як схудла Юлія Началова . тепер вже не є секретом. Юля вирішила розкрити цю інформацію всім бажаючим схуднути і дотримуватися здорового способу життя.

Як схудла Юлія Началова Крок перший: дієта прекрасної Юлії

Спочатку схильна до повноти, Юлія завжди дотримувалася різноманітних дієт, але улюбленою її дієтою була капустяна. Капуста володіє низькою калорійністю. З неї можна приготувати велику кількість різноманітних страв. Листя капусти містять вітаміни і клітковину, що стимулює обмінні процеси, і, відповідно, зайві кілограми поступово зникають.

Перепробувавши різні монодієти (дієти, засновані на вживанні якого продукту протягом декількох днів, наприклад, кефіру (дієта кефіру на 3 дні) або гречки (докладніше у статті Гречана дієта відгуки)), Юлія дійшла висновку, що це виснажливий метод, що не приводить до відчутних результатів. Кілограми зникають, але після закінчення дієти восполняются триразово.

За основу Юлія вирішила взяти капустяну дієту, але однією капустою ситий не будеш. Людині потрібне повноцінне харчування для правильної роботи організму.

Крок другий: різноманітність раціону

Юлія Началова вирішила сама впоратися з проблемою збалансованого харчування. У свій раціон вона стала поступово додавати овочі та фрукти, щоб забезпечити організм необхідними вітамінами і мінералами. «Фрукти, – каже Юля, – прекрасно замінюють солодощі, з них виходять прекрасні салати, головне, не заправляти їх вершками і не додавати цукор». Через невеликий відрізок часу Юлія стала додавати в своє меню нежирні сорти риби і м’яса.