Як скинути вагу чоловікові

      Коментарі Вимкнено до Як скинути вагу чоловікові

Як скинути вагу чоловікові Як скинути вагу чоловікові

Опублікував 22 травня 2013 | Автор admin

Чоловіки стикаються з такими ж численними проблемами, коли справа доходить до схуднення, як і жінки, і вони так само схильні до ризику серйозних проблем зі здоров’ям, викликаних надмірною вагою.

Як скинути

вагу чоловікові? Правильне харчування і фізичні вправи повинні стати основою для будь-якої програми по зниженню ваги – для чоловіків або жінок, – але є деякі відмінності, коли мова йде про кращий спосіб ефективного схуднення для чоловіка.

Ось ті кроки, які слід знати чоловікові, який хоче скинути зайву вагу:

Крок 1

Складіть план послідовного схуднення від початку і до кінця. Обов’язково включіть в свою програму схуднення вправи для втрати ваги і зміцнення м’язів. Дуже важливо дотримуватися свого плану у що б то не стало.

Ваша програма тренувань повинна включати силові тренування як мінімум два рази на тиждень і вправи для серцево-судинної системи 4-6 разів на тиждень від помірної до інтенсивного навантаження, такі як біг, плавання або їзда на велосипеді.

Якщо ви новачок, і не знаєте, як розробити і здійснити план тренувань, запишіться в місцевий тренажерний зал або найміть особистого тренера. Професійне керівництво – це інвестиції в своє здоров’я і не варто на цьому економити.

Крок 2

Візьміть на себе зобов’язання сісти на здорову дієту. що складається з багатих поживними речовинами продуктів. Їжте багато свіжих овочів і фруктів, нежирне м’ясо, рибу і горіхи. Уникайте продуктів з високим вмістом жирів, калорій і крохмалів. Обмежте (а краще виключіть) споживання алкоголю і газованих напоїв.

Беріть з дому обід на роботу замість того, щоб піти куди-небудь поїсти, бо ресторанна їжа часто містить підвищену кількість жиру, калорій і солі. Проконсультуйтеся з дієтологом, якщо ви потребуєте допомоги в питанні складання та здійсненні плану по здоровому харчуванню.

Крок 3

Поговоріть з членами вашої родини про своє бажання схуднути і бути здоровим. Попросіть їх про допомогу і співпрацю. Розкажіть про свою здорової дієти і плані тренувань.

Для вас зараз важливо, щоб близькі вам люди підтримали вас і не наповнювали холодильник спокусливими калорійними смакотою, а навпаки, теж споживали здорову їжу.

Крок 4

Знайдіть інших людей, які також намагаються скинути вагу. Приєднайтесь до місцевої групи схуднення або домовтеся з другом, який теж намагається скинути вагу. Підтримка є одним з найбільш важливих елементів в успішній програмі схуднення для чоловіків.

Дотримуйтесь цих нескладних порад, і питання, як скинути вагу чоловікові. не буде вас більше хвилювати.

Також:

  • голодування на квашеніи капусті