Як швидко схуднути в стегнах і сідницях в домашніх умовах

      Коментарі Вимкнено до Як швидко схуднути в стегнах і сідницях в домашніх умовах

Як швидко схуднути в стегнах і сідницях в домашніх умовах Як швидко схуднути в стегнах і сідницях

Жіноче бажання швидко схуднути найчастіше приурочено до відпустки, торжеству або покупці нової речі, часто чудовою, але замалою. Кофточка або блузка меншого розміру – ще півбіди, а ось в штани можна банально «Не влізти».

Але якщо мета гідна – жінка завжди знайде спосіб її досягти. І для цього не обов’язково звертатися до радикальних способів, таким як, методика 25 кадру для схуднення.

Будь-яке схуднення має починатися з нормалізації. Можна скласти індивідуальне меню, яке стане першою частиною відповіді на питання: як швидко схуднути в стегнах і сідницях? Щоденне меню необхідно складати за спаданням поживної цінності страв і правилу: вуглеводи – білки + вуглеводи – білки. Сніданок повинен стати самим ситним прийомом їжі, що складається з вуглеводів; ідеальним рішенням стануть каші і бутерброд з цільнозернового хліба. Обід робіть досить поживним: наприклад, відварне м’ясо з гарніром з тушкованих овочів. Вечеря – найлегший прийом їжі, що складається з білкових продуктів: з’їжте білки від 2-х яєць, сир або кефір.

Якщо ваш раціон побудований подібним чином, – значить, ви зрозуміли, як схуднути в стегнах і сідницях в домашніх умовах. Але, безумовно, це неможливо без вправ, спрямованих на опрацювання проблемних зон. Виконуйте 2-3 вправи з наведеного нижче комплексу, не забуваючи закінчувати зарядку ретельної розтяжкою.

Куточок: встаньте спиною до стіни на відстані близько 50 см від неї, спершись лопатками і починайте повільно присідати. Коли стегна статут паралельні підлозі, затримайтеся на деякий час. Термін фіксації індивідуальний, але краще стояти до появи в м’язах легкого дискомфорту.

Присідання: на сьогоднішній день не придумали ще більш дієвих вправ для сідниць і стегон. Поставте ноги на ширині плечей, розгорніть носки злегка назовні, візьміть у кожну руку по гантелі (або – за браком – по пластиковій пляшці, наповненою водою). Починайте повільно опускатися вниз, уявляючи, що за спиною стоїть стілець, на який необхідно присісти; досягнувши становища, в якому стегна виявляться паралельними підлозі, починайте підніматися. Для отримання швидкого результат зробити необхідно 3-4 підходи по 10-12 разів у кожному.

Випади: вихідне положення – ноги разом, живіт втягнутий, в кожній руці по пляшці з водою. Зробіть крок вперед і опускайтесь до тих пір, поки коліно другий ноги не наблизиться до підлоги, затримайтеся в цьому положенні і повертайтеся у вихідне. Кількість підходів одно присіданням, тільки для кожної ноги.

Обов’язково завершіть зарядку ретельної розтяжкою – саме вона допомагає стегнах та сідницях зменшуватися в розмірах. Приділяйте час цьому комплексу якомога частіше – і зовсім скоро ваша проблемна зона стане гордістю.