Як швидко схуднути. Реальний приклад дієти. | Блог для ЖІНОК

      Коментарі Вимкнено до Як швидко схуднути. Реальний приклад дієти. | Блог для ЖІНОК

Як швидко схуднути. Реальний приклад дієти. | Блог для ЖІНОК Як швидко схуднути.

Сьогодні неможливо відкрити газету, жіночий журнал. включити будь-яку програму телебачення, послухати радіо і не зіткнутися зі всілякими рекламами чудотворних і исцеляющих дієт, пропозицій дивовижних (практично космічних) методик щодо швидкого й ефективного

скиданню 5-7-10 кілограм зайвої ваги за лічені дні. Як правило, переважна більшість цих “чудо” способів схуднення – просте вивудження грошей з наївних і довірливих громадян. Не приховую, існують і дійсно працюють методики і дієти, але про це пізніше.

Я завжди вважала себе щасливою в плані того, що ніколи не задавалася метою терміново схуднути, бо завжди була задоволена своєю фігурою. Як говоритися, хоч вона і не ідеальна, але вона моя Але роки та сидяча робота (по 12-14 годин на день), взяли вгору. І прийшов той день, коли я з жахом для себе стала помічати, що мої боки і сідниці стали збільшуватися у своїх обсягах зі стрімкою швидкістю. Легка паніка здолала мене і я, ненавидячи себе, стала перевертати інтернет у пошуках супер методу для схуднення в найкоротші терміни на максимальні кілограми (а ще ж зовсім недавно я вважала, що я швидше поміняю підлогу, ніж почну захоплюватися дієтами).

Список продуктів для дієти.

Після мільйона прочитаних сторінок “цінної інформації” я зрозуміла, що в цій справі все дуже навіть суперечливо. Одні радять їсти лише м’ясо ( кремлівські дієти і їм подібні), інші наполягають на повній відмові від м’ясних продуктів, і таке протиріччя у всьому. Жінки, що захоплюються дієтами, мене чудово розуміють. Таким чином, до консенсусу я так і не прийшла, проте зрозуміла один, але найголовніший факт – для кожної людини необхідна індивідуальна дієта! Якщо одним дієта підходить, і вони скидають ненависні кілограми зі швидкістю світла, то це не означає, що даний метод схуднення буде працювати на Вас. А часто, це навпаки, може принести зовсім зворотний і небажаний результат. Прикладів тому безліч.

Саме з цієї причини я і не ризикнула кинутися з головою в одну з 1000000000000000 існуючих дієт. а звернулася до своєї подруги – лікаря-дієтолога. Пройшовши купу всіляких перевірок і після здачі аналізів я отримала заповітні листочки з бажаними і забороненими для мене продуктами. Яке ж було моє здивування, коли в списку небажаних до вживання продуктів виявилося моє улюблене молоко, на яке я “підсіла”, якраз, незадовго до того періоду, коли моє тіло почало надуватися, немов весняні бруньки на деревах.

Списки, дійсно, були дуже навіть значні. Ще б, кругла сума грошей + тривалі перевірки і нескінченні аналізи дієтологів :). Але справа не в цьому. Зовсім недавно, я на одному з сайтів наткнулася на один дуже цікавий конструктор дієт . який свого часу міг би мені заощадити не одну тисячу рублів. Зараз Ви зрозумієте чому.

Унікальний конструктор-дієт.

Справа в тому, що ще до того, як я зібралася вирушити до лікаря-дієтолога, моя подруга неодноразово просила мене звернути увагу на цей оригінальний сайт з жіночими дієтами. який свого часу допоміг швидко схуднути їй. Але, я наївно вважаючи, що дієтологи швидко і дешево врятують моє запущене становище, не надала ніякого значення радам моєї подруги. Про що я зараз шкодую.

Як я вже говорила раніше, зайшовши на цей сайт (вже після візиту до фахівцям по схудненню ) я трохи перебувала в шоці. Результат, отриманий мною в ході 2-ух хвилинного тесту на сайті індивідуального конструктора всіляких дієт. виявився практично ідентичним з результатом багатоденних перевірок та поневірянь по кабінетах лікарів дієтологів. Хоча ні, була одна різниця – це замість декількох тисяч рублів, витрачених на всілякі медичні дослідження . на, зазначеному вище сайті, я витратила, УВАГА, – 5 $ і 2 хвилини часу!

Ось і вірте після цього тому, хто говорить, що в інтернеті тільки шарлатани і обманщики. Особисто я, на своєму досвіді і до свого особистого подив, переконалася у протилежному. Я не можу сказати, що шкодую про те, що звернулася до фахівців-дієтологів, немає. Просто іноді (коли Ваше становище дозволяє) краще використовувати дешевші і менш стомлюючі альтернативні методи схуднення.

Багато хто з Вас скажуть, що це все одно чергове АТ “МММ”, але я з ними не погоджуся, бо особисто, на своєму досвіді переконалася в серйозності програми. Однак, в кінцевому підсумку вирішувати і вибирати Вам, адже це Ваше здоров’я і Ваші гроші.

До великого задоволення для себе слід зазначити, що вітчизняний інтернет ставати якісніше, а головне – чесніше! І це не може не радувати…

Реальний спосіб скинути вагу.

Також:

  • як швидко похудати
  • як похудати після зими