Як рахувати калорії, щоб схуднути | Уроки харчування

      Коментарі Вимкнено до Як рахувати калорії, щоб схуднути | Уроки харчування

Як рахувати калорії, щоб схуднути | Уроки харчування Як рахувати калорії, щоб схуднути

Як рахувати калорії, щоб схуднути? Що таке калорії знають, звичайно, все, але особливо ті, хто мріє схуднути.

Зайва вага з’являється як раз таки із зайвими калоріями. тому, будь-яка людина, що сидить на дієті,

знає, що якщо істотно знизити кількість споживаних з їжею калорій, можна, зрештою, добитися бажаного результату.

Вважати калорії регулярно вміє не кожен, а адже завдяки такій дієті, що має досить багато переваг на відміну від інших, і ефективність виявляється більш високою.

Переваги від підрахунку калорійності харчування:

– кількість їжі в день ви підбираєте самостійно;

– ви самі становить своє меню і не маєте обмежень у виборі тільки тих чи інших страв;

– самостійно відстежуючи свою вагу, ви можете регулювати калорійність їжі (зменшувати або залишати без змін).

Правила підрахунку калорій для схуднення:

– щоб зменшити вагу на один кілограм необхідно витрачати 9000 калорій (стільки ж калорій знадобиться і на надбавку 1 кг ваги);

– для точного контролю живлення записуйте все, що з’їдено за день;

– крім споживаних калорій ведіть облік всього навантаження (фізичної) за день;

– увімкніть в свої записи графу, в якій будете вести облік втраченої ваги. Для цього зважуйтеся щоранку, як тільки прокинетеся і встанете. За порівняльними результатами всіх трьох даних ви зможете підібрати свій раціон і необхідне фізичне навантаження для отримання найкращого результату.

Скільки калорій потрібно витрачати за одну добу?

Незаперечний і всім відомий факт: хочете схуднути – витрачайте калорій більше, ніж споживаєте. Якщо ведете неактивний спосіб життя, мало займаєтеся спортом – вам потрібна дієта в межах від 1000 до 1200 калорій. А ось людині з активним способом життя, який дружить зі спортом, межа калорійності за одну добу складає 2200 калорій ( калорійність розраховується строго індивідуально ). Щоб дізнатися свій мінімум і максимум денної калорійності розрахуйте коридор калорійності

Провести підрахунок витрати калорій за одну добу досить легко. Чоловік, що займається важкою фізичною працею, витрачає приблизно 3000 калорій, жінка на 500 калорій менше (тобто 2500). Чоловік, який працює, наприклад, менеджером, витрачає приблизно 2800 калорій, а жінка на схожій роботі – близько 2200 калорій (розрахувати витрату калорій можна за допомогою он-лайн калькуляторів).

Як рахувати калорії, щоб схуднути?

Хоча метод підрахунку калорій досить результативний і для підтримки ваги, і для схуднення, вести підрахунок не дуже легко, особливо тим, хто часто їсть не вдома. Але якщо потренуватися і знати деякі секрети і правила, можна навчитися підраховувати калорійність вже готових страв.

В якості основи береться таблиця калорійності продуктів (у деяких таблицях цифри можуть відрізнятися – це не проблематично, тому беруться середні дані). З таблиць калорійності ви можете вибрати тільки ті продукти, які в основному вживаєте, бо хоч ми і прагнемо урізноманітнити свій раціон найчастіше він у нас досить одноманітний.

Після того як ви кілька разів заглянете в таблицю дізнатися калорійність продуктів ви легко запам’ятаєте їх приблизну калорійність. Наприклад, овочі мають середню калорійність 30-50 кал, каші близько 130 кал, цитрусові близько 40 кал, птиця та риба близько 130 кал, 1 яйце = 80 кал

Візьміть за правило вивчення калорійності продуктів на етикетці – так ви зможете підрахувати свою порцію, необхідну на одноразовий прийом їжі, який не буде виходити за рамки обраного вами режиму харчування.

Запам’ятайте, що після початку обмеження калорійності харчування перші 5 днів особливого результату не буде, тому обійдіться на цей час без ваг і чітко йдіть за наміченим планом.

Не забувайте про правило не їсти на ніч. Вечеря для схуднення повинен бути не пізніше, ніж за 3-4 години до сну і повинен складатися (бажано) з кисломолочних продуктів, салату або грейпфрута. Якщо апетит розігрався перед сном, випийте склянку кефіру або з’їжте 100 гр сиру.

Обов’язково снідайте. причому повноцінно, тому що на сніданок повинна затрачатися 1/3 частину калорій від добової кількості. Найкраще снідати кашею, салатом з овочів, яйцем (вареним), м’ясом (відварною і нежирним).

Для досягнення зменшення калорійності, але збереження достатнього обсягу їжі, потрібно відмовитися від масла, ковбаси, цукру, хліба (білого), здоби і продуктів з великим вмістом жирів. За рахунок відмови від цих продуктів калорійність харчування знижується на 15 відсотків. Їсти потрібно дрібно і потроху, але часто (5-6 разів на день) і калорійність знизиться ще на 5 відсотків.

Кожна дієта має на увазі вживання чистої негазованої води. Необхідно випивати близько двох літрів води протягом дня, що дасть можливість правильної роботи сечовидільної системи: виводяться шлаки і токсини з організму. Один стакан води прибирає 40 калорій. Так само дуже ефективно використовувати різний китайський чай для схуднення, який в рази ефективніше допомагає позбавлятися від жирової маси.

Придбайте побутові ваги (кухонні), за допомогою яких зможете дізнатися калорійність продукту, знаючи його вагу.

Обов’язково враховуйте калорійність продуктів, яка зазначається на етикетці або упаковці. Звертайте увагу, в чому вказана калорійність – в сухому вигляді або ж уже в готовому. Наприклад, 100 гр. крупи (сухий) має калорійність приблизно в 350 калорій. Зварена каша має більшу вагу, тому що ввібрала в себе воду, тому в 100 гр. готової каші калорійність зменшується майже в два рази.

Будь-яка людина при бажанні може навчитися рахувати калорії і застосовувати в щоденному харчуванні цю дієту. Вона має велику кількість позитивних моментів, необхідно лише з’ясувати, на скільки кілограм ви хочете схуднути, а також знати основні правила за якими вважаються калорії.

Сподобалася стаття? Поділіться, будь ласка з друзями:

Як рахувати калорії щоб схуднути, Поради дієтологів, як можна схуднути без дієт, харчування для зниження ваги, худнемо кожен день, як можна схуднути без дієт, харчування для зниження ваги, Поради дієтологів, худнемо кожен день, Питання схуднення

Також:

  • як рахувати калорії щоб схуднути