Як прибрати живіт: Імбир для схуднення живота

      Коментарі Вимкнено до Як прибрати живіт: Імбир для схуднення живота

Як прибрати живіт: Імбир для схуднення живота Імбир для схуднення живота

Привіт, шановний читач. У цій статті ми з тобою поговоримо про те, чи потрібен імбир для схуднення або вся його користь у тому, щоб надавати пікантний смак м’яса або курки) Для початку трохи нудною

теорії – хто її не любить, перейдіть відразу вниз до рецепта імбирного чаю.

Імбир – лікарська рослина, а не просто пряність для східних страв. Імбир входить до складу великої кількості національних страв, причому в деяких його застосування обов’язково. У наші дні дикий імбир у продажу особливо і не зустрінеш – його вирощують в країнах Азії. Застосовується як сушений імбир (порошок імбиру), так і свіжий.

Імбирний корінь містить багато корисних для нашого організму речовин: вітаміни А. В і С, мікроелементи (залізо, калій, цинк, магній, натрій, а також солі кальцію, магнію і фосфору). У імбирному корені містяться майже всі необхідні людині амінокислоти. І найважливіше для нас – до складу імбиру входять ефірні масла, що прискорюють обмін речовин! Саме їм імбир зобов’язаний своїм ароматом.

До інших корисних властивостях імбиру відносять: знеболювальну, протизапальну, загоює, розсмоктуючу і тонізуючу дії. Імбир благотворно діє на травну систему і покращує кровопостачання. З народної медицини – якщо у вас болить зуб, а до стоматолога в даний момент потрапити не виходить – покладіть на хворий зуб шматочок сирого імбирного кореня, досить непогано допомагає.

Досить теорії – перейдемо до практики!

Імбир для схуднення застосовується головним чином у вигляді імбирного чаю. Про нього є окрема стаття, де я зібрав всі кращі рецепти цього чаю. У рамках цієї статті я розповім, як сам готую імбирний чай.

Відрізаю шматок імбиру, товщиною приблизно в сантиметр. Потім тру його на крупній тертці (очищений, звичайно). Чому на крупній – імбир досить волокнистий, і на дрібній тертці його терти незручно. Беру ємність – можна заварник, можна звичайну скляну банку на 0,75 л, що підвернеться. Туди засинаю зелений чай, імбир і чайну ложку меду. Цукор в імбирний чай не кладуть, інакше всі його корисні для схуднення властивості нам не допоможуть) Після чого заливаю окропом і даю настоятися, закривши рушником. Приблизно через 20 хвилин чай готовий. Якщо вийшов занадто міцний – розбавляю окропом у гуртку, як заварку)

Імбир справді корисний для схуднення і обов’язково допоможе вам скинути зайві кілограми, за однієї умови: ви будете правильно харчуватися і давати організму необхідне фізичне навантаження. При дотриманні цих умов ваше схуднення буде проходити легко і якісно, ??не викликаю ніяких проблем.

запам’ятайте ці вправи Гарячі новини: