Як прибрати жир з низу живота

      Коментарі Вимкнено до Як прибрати жир з низу живота

Як прибрати жир з низу живота Як прибрати жир внизу живота

Багато жінок і дівчат довгий час перебувають у пошуку відповіді на питання, як можна прибрати жир з низу живота в найкоротші терміни. Однак не слід забувати про те, що невелика жировий прошарок в цій частині тіла абсолютно нормальна і природна для організму

жінок. У деяких випадках в цій області може виступати зрадницьки невеликий животик, який утворюється з часом унаслідок слабкості м’язів черевної області.

Комплексні фізичні вправи

Найдоступнішим способом для того, щоб відчути, як прибрати жир внизу живота в домашніх умовах, необхідно з положення лежачи піднімати ноги і крутити ними за аналогією з їздою на велосипеді. Ця вправа добре змогло себе зарекомендувати при боротьбі з жировими відкладеннями в області низу живота.

Однак для того, щоб отримати по-справжньому очікуваний ефект від тренувань, необхідно орієнтуватися на комплексні вправи. Комплексні рухи і вправи допоможуть витратити багато енергії, запобігаючи нові жирові утворення в області низу живота. Тільки таким шляхом можна змінити процеси з обміну речовин і спалюванню жиру і направити ці процеси в потрібне русло. Комплексні фізичні проблеми допоможуть корекції проблемних зон фігури.

Природно, що подібний комплекс вправ не мислимо без силових вправ. Для більшої користі від комплексу заходів необхідно дотримуватися дієти.

Прибрати жир з низу живота новачкам

Новачки в боротьбі з жировими відкла5ннями на перших порах поняття не мають про те як прибрати жир знизу живота швидко. Для новачків розроблені спеціальні фізичні вправи, які допоможуть позбутися ненависного зайвого жиру.

Одне тренування триває не більше 20 хвилин, але виконувати комплекс вправ необхідно регулярно і щодня. Для розминки можна виконати два десятки нахилів корпусу вперед, до тих пір, поки не вийде паралель з поверхнею підлоги. Руки під час виконання нахилів можна зафіксувати на боках або залишити вільно звисати уздовж корпусу.

успадковується стадії комплексних занять необхідно зробити близько 20 кіл стегнами. Під час цього руху живіт потрібно втягувати. Після цієї вправи потрібно виконати 20-100 подскоков на обох ногах, наслідуючи рухам, які потрібні для стрибків на скакалці. Можна кожні десять подскоков чергувати з іншими фізичними вправами.

Вправа вертикальні ножиці

Для виконання цієї вправи необхідно розташуватися на підлозі лежачи, поклавши на сідниці долоні і притиснувши до підлоги поперек. Потім необхідно підняти дві ноги вгору, досягаючи кута в 90 градусів. Після потрібно опустити повільно праву ногу і проробити ідентичні дії з лівою ногою.

Для того, щоб вправа давало бажаний результат, необхідно повторювати його не менше 20 разів. Після виконання вправи вертикальні ножиці рекомендується встати на ноги і зробити десяток-другий подскоков на обох ногах.

Вправа для видалення жиру з низу живота «скелелази»

Для виконання цієї вправи необхідно прийнятий упор лежачи, як для віджимань від підлоги. Ноги потрібно тримати на носочках, а долоні під плечима. Далі потрібно відірвати ліву ногу від підлоги і зігнути її в коліні. Коліно потім потрібно швидко підтягнути і зробити повернення у вихідне положення. Ці дії потрібно виконати і з правою ногою. При виконанні вправи «скелелази» потрібно постаратися не тягтися вгору сідницями і не прогинатися в зоні попереку.

Вправа «складка» для боротьби із зайвою жиром

Для того, щоб виконати вправу «складка» слід сісти на підлогу, а руками впертися в підлогу за спиною. Використовуючи силу м’язів преса потрібно швидко притягувати коліна до грудей. Коліна прагнуть до грудей, а корпус прагне до ніг під час одночасного руху.

При поверненні у вихідне положення необхідно ноги випрямить, але ставити їх на підлогу не варто. Повторювати цю вправу потрібно не менше 20 разів на день. Після того, як вправа «складка» виконано, потрібно знову приділити увагу підскоків на ногах.

Підйоми ніг з сидячого положення

Якщо регулярно піднімати ноги з положення сидячи за спеціальною методикою, то позитивний результат не змусить нудитися в довгому очікуванні. Для того, щоб правильно зробити цю вправу необхідно сісти на стілець, сидіння якого достатньо міцне. Потрібно сидячи на стільці втягнути прес, акуратно випрямитися і схопитися руками за край сидіння, а зігнуті в колінах ноги потрібно підвести до області грудей.

Не слід при виконанні цієї вправи нахиляти корпус, оскільки працювати для досягнення позитивних результатів слід тільки м’язами преса. Дане вправу слід робити щодня по 20 разів, а завершувати цикл бажано підскіками.

Якщо вам сподобалася стаття, Ви можете поділитися нею: