Як прибрати внутрішню частину стегна – вправи для схуднення

      Коментарі Вимкнено до Як прибрати внутрішню частину стегна – вправи для схуднення

Як прибрати внутрішню частину стегна – вправи для схуднення Як прибрати внутрішню частину стегна?

Стегна, а точніше їх внутрішня область – сама проблемна зона для жінок. Неправильний підхід до їх схудненню нерідко призводить до збільшення обсягів і перекачали м’язам.

Прибрати внутрішню частину стегон

вправами для схуднення цілком можливо.

Харчування

Як відомо, нижня частина тіла у жінок худне в останню чергу. Саме тому слід відмовитися від короткострокових дієт на користь збалансованого харчування. Щоб прибрати внутрішню частину стегна зовсім не обов’язково обмежувати свій раціон декількома дієтичними продуктами. Цілком достатньо прибрати з харчування шкідливі продукти. алкоголь і солодкі напої, а також відмовитися від використання масла та жиру при приготуванні страв. Пийте більше рідини: це допоможе прискорити процес обміну речовин і вивести з організму токсини, що накопичилися.

Процедури

Найчастіше зайва вага супроводжується целюлітом. На стегнах особливо помітна апельсинова кірка. Тому, якщо ви хочете прибрати її, крім вправ для внутрішньої частини стегна і правильного харчування слід включити в свій план антицелюлітні процедури. І хоча вони не допоможуть спалити жир, але розгладити шкіру і поліпшити кровообіг в тканинах з їх допомогою можна. Останнім часом особливою популярністю користуються обгортання від целюліту з гірчицею і медом, блакитною глиною, натуральним меленою кавою. Інша не менш ефективна процедура – баночн8й масаж. Вплив на шкіру за допомогою вакуумних банок покращує струм лімфи і крові в тканинах, ліквідуючи целюліт і перешкоджаючи його подальшому розвитку.

Вправи для схуднення внутрішньої частини стегна

Невід’ємна частина, без якої прибрати внутрішню частину стегна навряд чи вийде – це спорт. У першу чергу, варто звернути увагу на кардионагрузки – біг і стрибки на скакалці. 20-30 хвилин таких навантажень допоможуть вам швидше спалювати жир в області стегон, не збільшуючи м’язи в обсягах. Інший важливий аспект – у пражненія для схуднення внутрішньої частини стегна. Силовий тренінг необхідно проводити 3-4 рази на тиждень, кардітреніровкі – 2-3.

Пліє

Вправа, аналогічне плие з тренувань балерин, допоможе зміцнити внутрішню частину стегон.

    Поставте ноги трохи ширше плечей і глибоко присядьте, розгорнувши їх носками назовні, руки на поясі; Втягніть живіт і постарайтеся зафіксувати положення на 5-10 секунд, не розгойдуючи корпус; Потім поперемінно ставте то ліву, то праву ногу на носок; Виконайте 10-15 таких рухів для кожної сторони.

Стрибки з плие Удари в бік

    Встаньте прямо, ноги разом, а руки зігнуті в ліктях на рівні грудей; Виконуйте інтенсивні удари вліво лівою ногою протягом 2-3 хвилин, потім вправо іншою ногою; Намагайтеся зберігати нерухоме положення корпусу, здійснюючи поштовхи за рахунок роботи м’язів ніг.