Як позбутися від товстих щік :: Краса :: JustLady. ru – територія жіночих розмов

      Коментарі Вимкнено до Як позбутися від товстих щік :: Краса :: JustLady. ru – територія жіночих розмов

Як позбутися від товстих щік :: Краса :: JustLady. ru – територія жіночих розмов Як позбутися від товстих щік

Статті за темою «Як позбутися від товстих щік»

Щоб позбутися від товстих щік, потрібно усунути причини їх появи. Тобто спочатку зайнятися нормалізацією ваги. Почніть дотримуватися дієти або хоча б просто нормалізуйте харчування і їжте більше фруктів і овочів. Перестаньте сутулитися, так як це також є причиною появи товстих щік і подвійного підборіддя. Розправте плечі, випряміть шию, не опускайте вниз голову. Під час сну завжди підкладайте під голову невисоку подушку, або просто валик під шию.

Особливо важко вирішити проблему з товстими щоками тим людям, які отримали їх у спадок від батьків. У будь-якому випадку, щоб позбутися від цієї напасті, необхідно щодня робити ряд фізичних вправ:

– У положенні стоячи опустіть голову вниз, до грудей, потім якнайсильніше відкиньте її назад. Для того щоб голова не почала крутитися, руками тримайтеся за яку-небудь опору. Людям, з підвищеним артеріальним тиском це вправа протипоказано.

– Стоячи або сидячи якомога сильніше витягніть шию і хребет вгору, піднявши голову якомога вище, потім зробіть кілька поворотів голови в праву і в ліву сторону. Цю вправу потрібно виконувати повільно.

– Сідайте за стіл, зіпріться ліктями об край, а підборіддя підіпріть долонями. Долаючи опір рук, нахиляйте голову вперед, потім розслабтеся. Повторюйте вправу до 20 разів.

Крім вправ, щодня виконуйте масаж щік і підборіддя: легенько натискайте великими пальцями лінію нижньої щелепи і повільно пересувайте їх до вушних раковин, потім злегка поколачивающими пальцями щоки, носогубні складки і підборіддя. Рухи при цьому повинні бути легкими і швидкими.

Щоб ефект став більш помітним, додатково робіть сольовий компрес. Для цього візьміть 3 столові ложки солі, бажано використовувати йодовану сіль, розчиніть в склянці теплої води. Невелике рушник або носовичок намочіть в розчині, відіжміть і прикладайте до щік хвилин на 5. Залишковий розчин залийте у формочки для льоду і помістіть в морозилку. Протирайте обличчя, особливо проблемні області, один раз на день кубиком льоду.