Як набрати вагу худим | Sport – My Way

      Коментарі Вимкнено до Як набрати вагу худим | Sport – My Way

Як набрати вагу худим | Sport – My Way Як набрати вагу худим?

Інтернет просто кишить статтями про те, як скинути вагу. Але так само існує питання по такій темі: « Як набрати вагу худим? » Або: « Я худорлявий, як накачатися? ». Дивно так? Одні не можуть позбутися зайвої

ваги, а іншим він потрібен як нікому. Можна було б його передавати, от було б щастя ім. Є один спосіб – у спадок, але в нашому випадку він не підходить. Ну а ця стаття присвячена тому, як набрати вагу.

Багато в цьому випадку починають використовувати різні методи: набивати шлунок, приймати чарівні пігулки з реклами та іншу нісенітницю. Але важлива штука в наборі ваги – не нашкодити своєму здоров’ю, втім, так само як і в скиданні ваги. Адже, що ми будемо робити? Ми будемо «одужувати», від слова «поправити» ваше тіло, привести в порядок, так?

А що таке вага? Якщо ви добре вчилися в школі, то ви знаєте:

Вага, сила, з якою тіло, покоїться в полі сил тяжіння, діє на підвіс або горизонтальну опору, що перешкоджає вільному падінню тіла. Чисельно В. тіла Р дорівнює діє на нього силі тяжіння, тобто Р = mg, де m – маса тіла, g – прискорення вільного падіння.

не пам’ятаєте? Так от, варто пройтися по підручниках. Ну а якщо пам’ятаєте, то мої вітання. Ну – це було так, для довідки. Ми будемо говорити зокрема про масу.

І так, маса тіла може збільшуватися з трьох причин: за рахунок м’язової маси, жирової і за рахунок зміцнення костей. О способі із зміцненням кісток сьогодні не говоримо.

Як набрати вагу жировою тканиною?

Жир в порівнянні з м’язами дуже перевершує за обсягом. На відміну від м’язів його щільність менше. Значить, 1 кг жиру дає більше обсягу, ніж 1 кг м’язів. І тут потрібно вибрати, що вам потрібно. Ви хочете набрати м’язову масу або ж ви просто хочете бути більше в обсязі. Жир відіграє не тільки енергетичну функцію, а так само і захисну. Згадайте гладіаторів. Ті набирали жировий шар для свого захисту. Візьміть і порівняйте сучасного бодібілдера і давньоримського гладіатора. Хто зможе продовжувати бій після порізу кинджалом, наприклад? Так, гладіатор, тому що його тіло захищав шар жирової тканини, а у висушеного бодібілдера почнеться кровотеча, так як жир відсутня. Ось один з плюсів жирової тканини.

Як набрати м’язову масу?

З жиром все зрозуміло. Давайте розберемося, як набрати вагу за рахунок набору м’язової тканини. Якщо ваша мета набрати 1-2 кг, то вам досить дотримувати деякі дієти. Якщо ж мова йде про 10 кг і більше, то тут застосовуємо м’язи + жир.

Які плюси в наборі м’язової маси

    Жир неможливо набрати або прибрати в певному місці. Все це вирішує ваш організм. Якщо у вас вузькі плечі, і ви вирішили набрати вагу жиром, то це посилить ситуацію. У вас збільшитися живіт, а плечі при цьому в розмірі залишаться тими ж і будуть здаватися ще менше. Стегна і сідниці зроблять більш красивими тільки набір м’язової тканини. М’язи навпаки, можна нарощувати там, де хочете.

Як набрати вагу худим?

По перше: якщо ви сподіваєтеся зробити це не вдаючись до фізичних вправ, то я вам скажу: «Ви хочете не набрати вагу, а хочете розжиріти». Без фізичного навантаження м’язи рости не будуть, як їх не проси.

Як швидко набрати масу вдома і не розжиріти?

Для початку знадобитися споживати більше їжі, ніж зазвичай. А що б додавалася м’язова маса, потрібно стимулювати м’язи силовими тренуваннями. Якщо ви дійсно хочете набрати масу . вам не достатньо просто виконувати вправи. Важливо знати; як працюють м’язи, які процеси протікають в організмі, як м’язи ростуть. Все це я буду описувати в наступних статтях і рекомендую підписатися на розсилку і залишатися на зв’язку.

Дієта

Не дивуйтеся. Дієта потрібна не тільки тим хто хоче схуднути або спалити жир. Дієта не означає мучити себе голодом. Дієта, перекладається як спосіб життя. Хочете мати багато великих м’язів? Тоді треба багато тренуватися, і є багато білкової пиши. (До такої їжі відносяться наступні продукти: м’ясо, риба, яйця, сир, сир, горох, квасоля, манна крупа, горіхи.) Можу надати вам дієту для набору м’язової маси.

Підліткам

У підлітковому віці, все дуже переживають з приводу своєї зовнішності і взагалі по багатьох приводів, якщо чесно сказати. Силові тренування я дуже рекомендую, так як вони не тільки допомагають набрати вагу, а так само підвищують рівень самооцінки. Підліткам худорлявої статури не рекомендую займатися пауерліфтингом, так як він спеціалізується на піднятті важких ваг, а це вам не треба. А бодібілдинг цілком рекомендую, сильно їм себе не вб’єш і добре накачаєш м’язи. Як займатися новачкам і які поради для регулярних тренувань я можу дати дивіться у мене в блозі.

Вдалих тренувань! Та прибуде з Вами сила!

Також:

  • як накачати мязи худій дівчині
  • що робити якщо ти худа
  • Що робити якщо тт худий
  • як накачатись худій дівчині