Як ефективно схуднути в ногах | Як схуднути без шкоди для здоров’я

      Коментарі Вимкнено до Як ефективно схуднути в ногах | Як схуднути без шкоди для здоров’я

Як ефективно схуднути в ногах | Як схуднути без шкоди для здоров’я Як ефективно схуднути в ногах

Не завжди буває, що тіло обростає жировим прошарком рівномірно, іноді жир може відкладатися в якому-небудь одному місці, наприклад, животі, руках або ногах. От саме про те, як ефективно схуднути в ногах . ми з вами і поговоримо сьогодні.

Проблема в даному випадку полягає в тому, що при тому, коли дівчина хоче схуднути в ногах, вона може їх накачати, що абсолютно не потрібно. Адже накочені ноги це не дуже привабливо, чоловіки звикли бачити у жінки стрункі ніжки, але, ні як не ноги атлета. І при заходи, що застосовуються для схуднення ніг, необхідно просто позбавиться від тієї жирового прошарку, яка накопичилася в них.

Правильне харчування, що допомагає позбутися від жирку на ногах

Насамперед, необхідно почати правильно харчуватися і виключити з раціону всі шкідливі продукти, алкоголь і сигарети. Але у випадку з ногами все відносно просто, тому що не потрібно дотримуватися якихось певних суворих дієт, виснажливих ваше тіло. Відмовитися все ж слід від: жирного, смаженого, різних солодощів і борошняних виробів. Пити слід тільки чисту воду, але не змішувати її з їжею, тобто пити або за півгодини до прийому їжі, або через годину-півтори після. І правило про те, що не можна їсти після шести необхідно взяти на озброєння. Не можна буде, тобто після шести, як би вам не хотілося цього. Єдине що можна буде, це випити склянку кефіру, він поглине відчуття голоду.

Якщо вас цікавить відповідь на питання, як ефективно схуднути в ногах, пам’ятайте, що мало правильно харчуватися, треба поєднувати правильне харчування з посиленими фізичними навантаженнями, хорошим плюсом буде, якщо ви будете бігати або ходити в басейн.

Вправи для схуднення в ногах

Перейдемо безпосередньо до вправ, але перед тим, як практикувати їх, потрібно навчитися правильно дихати. Для цього встаємо рівно, ноги ставимо на ширині плечей (необхідно трохи зігнути коліна), нагинаємося вперед, руками тримаємося за стегна. І тепер ми готові робити дихальні вправи. Робимо видих через рот, після цього різко і глибоко вдихаємо через ніс, після видихаємо через рот. Затримаємо подих не 10 секунд при цьому треба якомога сильніше втягнути живіт. Повторимо раз 5-6 і можна приступати до вправ. Рекомендується робити дихальні вправи, перед тим як ви будете приступати до основних вправ.

В основі багатьох вправ з підтримання ніг у відмінній формі входить такий елемент, як махи. Зараз комплексів вправ існує величезна безліч і всі вони гарні і в основному однотипні. Так що якщо ви щось знайшли, використовуйте його, ну а якщо ні, то ось вам рецепт. Для того, що б почати вправу, потрібно встати в правильну позицію. Стаємо колінами на підлогу, ноги на ширині плечей, а руками впираємося в підлогу. Спину намагаємося тримати паралельно підлозі. Тепер починаємо робити махи вперед-назад по черзі кожною ногою. У середньому потрібно зробити кожною ногою по 30 махів і потім поміняти ноги. Якщо вам важко, у зменшите цю кількість до 20-25, якщо навпаки легко, збільште до 35-40. При цих махах потрібно якомога сильніше напружувати сідничні м’язи, тоді ефект від вправи буде максимальним. Після того, як ви зробили махи обома ногами, необхідно піднятися і походити 2-3 хвилини, дати м’язам розслабитися і налагодити циркуляцію крові в ногах, а також заспокоїти пульс і дихання. Після повторити теж саме вправу 2-3 рази.

Залишайтеся на сайті

Схуднути правильно і швидко – це така ж складна задача, як посмажити яєчню, чи не розбивши яєць. Але при раціональному підході, це цілком можливо. Кому нравиться, що їх зайві кілограми встають прегр.

Занадто жирні і важкі продукти часом призводять до того, що наш організм перестає працювати як потрібно. Можливо, варто звернути увагу на роздільне харчування? Вибравши правильне роздільне харчування.

Відомо, що праця облагороджує людину, але не багато хто знає, що робота на городі допомагає схуднути. В останні роки з’являється багато нових спортивних дисциплін. Однією з них є Green Gym.

Також:

  • ефективна дієта без шкоди для хдоровя