Як до літа схуднути на 2 розміру – на бебі. ру

      Коментарі Вимкнено до Як до літа схуднути на 2 розміру – на бебі. ру

Як до літа схуднути на 2 розміру – на бебі. ру як до літа схуднути на 2 розміри

щас 50-52 розмір одягу

хочу хоча б 48 розмір . вже нічо з речей підібрати нормальне на себе не можу.

знаю, що менше жерти-це головне.

за правильне харчування взялася, займаюся так само «прибиранням живота»

саме проблемне місце-ляхи. скоро мазоль натру один об одного.

мені б твоя вага (((я 59 ((треба 52

Вправи для струнких ніг: комплекс для стегон і сідниць

1. Мах вперед з випаду

Початкове положення – стоячи, ноги трохи розставлені, руки можна зчепити в замок і тримати перед грудьми. Напружуючи м’язи преса, відставте праву ногу назад і зробіть випад, праве коліно при цьому не стосується статі. Напружте сідниці і одним рухом випрямтеся і зробіть мах правою ногою вперед перед собою. Поверніться у вихідне положення. Виконайте правою ногою 12-15 повторень, потім те ж саме з лівої ноги.

2. Підйом ноги в сторону з полуприседа

Руки на талію, ноги на ширині плечей – це вихідне положення. Зігніть ноги в коліна і опустіться в полуприсед. Випростуючись з положення полуприседа, одночасно підніміть праву ногу убік так високо, як зможете. Поверніться у вихідне положення. Те ж саме з лівою ногою. Повторюйте до тих пір, поки з кожного боку не буде зроблено 12-15 повторень.

3. Виприг з плие

Розставте ноги ширше, шкарпетки дивляться в різні сторони, руки на стегнах. Підніміться на носках, зігніть ноги в колінах і опустіть тулуб вниз, поки стегна не будуть паралельні підлозі. З цього положення зробіть виприг і м’яко приземлитеся на шкарпетки. Коли ви освоїте цю вправу, важливо робити його в досить швидкому темпі. 15-20 повторень.

4. Приставні кроки в бік

Поставте ноги трохи ширше, ніж на ширину плечей, шкарпетки розгорнуті на 45 градусів. Зігніть ноги в колінах і опустіться в полуприсед. Руки зігнуті в ліктях, лікті над колінами (позиція А). Зробіть крок в сторону лівою ногою, коліна при цьому залишаються зігнутими (позиція В). Тепер зробіть крок в ту ж сторону правою ногою. Продовжуйте переміщатися убік. Можна зробити 10 кроків вправо і 10 кроків вліво

5. Підйом з відведенням ноги назад

Поставте праву ногу на степ-платформу або лаву (підійде будь-яке стійке піднесення), руки на стегнах. Випряміть праву ногу і перенесіть на неї вагу тіла. Тепер ви стоїте однією ногою на підвищенні. Напружте сідниці і відведіть пряму ліву ногу назад. Спину при цьому не вигинає! Виконайте ці рухи в зворотній послідовності. Тепер те ж саме з лівої ноги. З кожного боку рекомендуємо зробити 12-15 повторень.

Радимо виконувати ці вправи для струнких ніг 3 рази на тиждень. Робіть по 2 або 3 підходи в хорошому темпі, відпочиваючи між вправами не більше однієї хвилини.