Я худну на НТВ з Риммарита

      Коментарі Вимкнено до Я худну на НТВ з Риммарита

Я худну на НТВ з Риммарита Я худну на НТВ з Риммарита

Схуднути в наш час стає найчастіше синонімом поздороветь. Адже кожен зайвий кілограм ваги забирає у людини здоров’я. Серцево-судинні, гормональні, ендокринологічні захворювання, хвороби

опорно-рухового апарату та шлунково-кишкового тракту, – це далеко не повний список небезпек і проблем, що загрожують людям з надмірною вагою. Не кажучи вже про банально поганому самопочутті, невдоволенні своїм виглядом, і як наслідок часто супроводжують такі стани депресіях і нервових розладах.

Багато із страждаючих надмірною вагою людей неодноразово намагалися худнути у своєму житті. Найчастіше самостійно. Сідали на жорсткі дієти, мучили себе виснажливими вправами, голодом… Деяким вдавалося навіть досягати тимчасового ефекту… Але! Варто було трохи розслабитися і… втрачені кілограми стрімко поверталися. А часто навіть ще в більшій кількості

Насправді проблема зайвої ваги часто пов’язана не тільки з харчуванням людини, а пов’язана з безліччю різноманітних факторів. Банальними дієтами і фізичними навантаженнями її не вирішити. Вона вимагає комплексного підходу. Тому для тих, хто вирішив всерйоз худнути, так важливо робити це під наглядом і відповідно до програми запропонованої досвідченим кваліфікованим фахівцем. В іншому випадку замість користі для здоров’я неграмотне схуднення може обернутися ще більшими проблемами.

Як правило, досвідчені і грамотні фахівці, що працюють з пацієнтами, що мають надлишкову вагу, протягом багатьох років напрацьовують власні методики лікування таких пацієнтів. Вони напряму пов’язані з особистим професійним досвідом і перевагами конкретного лікаря, його безпосередній практикою, накопиченої за роки роботи. Саме до таких фахівців знімальна група програми «Я худну», що стартувала у вересні 2013 року на каналі НТВ, привела худнути героїв своєї передачі.

З численних претендентів для участі в цьому проекті були відібрані дванадцять чоловік – троє чоловіків і дев’ять жінок у віці від 20 до 45 років. Всі вони люди з різним соціальним статусом, способом життя, характером, але мають одне спільне устремління, – палке бажання схуднути, змінити себе заради здійснення самої заповітної мрії, недосяжною через зайву вагу, – заміжжя, народження дитини, стрибок з парашутом, виступ на подіумі і т. п.

Кожен випуск проекту присвячений одному з його учасників. Наприкінці передачі глядач дізнається, наскільки вдалося герою перетворитися. При цьому худнуть герої проекту під керівництвом і під наглядом фахівців. Тобто за всіма правилами, без ризику для здоров’я. Для цього учасники проекту розподілені по п’яти медичним центрам, де протягом 10 тижнів проходять курс зниження ваги за методиками і технологіями цих клінік. Медичний центр «Риммарита», що володіє колосальним досвідом і власними авторськими програмами нормалізації ваги, став одним з цих п’яти медичних центрів.

Прем’єра програми за участю героїні, яка худла в нашому медичному центрі, відбувся 26 жовтня.

Історія 41-річній Ользі Дудуевой вражає! Ольга Дудуева потрапила до нас після двох невдалих спроб почати худнути в двох інших відомих клініках. За 10 тижнів під керівництвом дієтолога нашого центру Ольги Перевалової із застосуванням авторських методик нашої клініки, їй вдалося скинути 23 кілограми, зменшившись на 4 розміру одягу. І це при далеко не ідеальному стані здоров’я! Зараз Ольга відчуває себе відродженим до життя людиною. Вона продовжує стройнеть, а медичний центр «Риммарита» допомагає їй в цьому.

Дивіться «Я худну!» на НТВ з «Риммарита» за участю Ольги Дудуевой:

Дивіться інтерв’ю Ольги Дудуевой та її лікуючого лікаря Ольги Хрізантемовни Перевалової про досвід схуднення Ольги:

30 листопада 2013 вийшов черговий випуск програми «Я худну!» на каналі НТВ, учасникам якої знову допомагали худнути в медичному центрі «Риммарита». Цього разу героями передачі стала ціла сім’я!

Протягом 3-х місяців сім’я Жітушкіних, – Олексій, Римма і їх дочка Ольга, – худнули під керівництвом головного лікаря медичного центру «Риммарита» – Римми Василівни Мойсенко. Авторська методика зниження ваги Римми Мойсенко, що включає в себе індивідуально підібрані програму харчування і комплекс фізіотерапевтичних процедур, допомогла родині Жітушкіних досягти фантастичних результатів. Олексій схуд на 27,5 кг. Римма на 20 кг. А їх 13-річна дочка Ольга на 6 кг, постройнее в талії на 16,5 см.!

Хочете знати, як це було? І що відчувають герої програми після того, як збулася їхня мрія. Дивіться випуск передачі «Я худну!» На НТВ з «Риммарита» за участю сім’ї Жітушкіних:

Інтерв’ю з Олексієм, Риммою та Ольгою Жітушкінимі, а також керівником медичного центру «Риммарита», з чиєї методикою худла ця сім’я, Риммою Василівною Мойсенко: