Худеем правильно – Схуднення на спір: коли дієти не допомагають

      Коментарі Вимкнено до Худеем правильно – Схуднення на спір: коли дієти не допомагають

Худеем правильно – Схуднення на спір: коли дієти не допомагають Схуднення на спір: коли дієти не допомагають

скаче з дієти на дієту, а результату немає? А що, якщо худнути… на гроші? Американці, які придумали азартне схуднення. стверджують: цей метод реально працює!

Все починалося 10 років тому. Професор

економіки Єльського університету Дін Карлао за компанію з приятелем вирішили скинути зайву вагу. До того часу кожен з них уже мав невдалий досвід схуднення. Друзі сиділи на жорстких дієтах і гнобили себе в спортзалах. Вони, звичайно ж, худнули, але вже через рік втрачені кілограми поверталися з надлишком.

Треба було щось придумати. І, вдаривши по руках, друзі уклали парі на схуднення! Ставка була висока – половина річного платні! Протягом 12 місяців обидва успішно долали зайві кілограми, але на фініші Карлао приятеля випередив. Дружба – дружбою, а гроші нарізно! Переможений був змушений розлучитися з 15.000 доларів, а Карлао вклав свій виграш у створення та розкрутку сайту, на якому кожен міг би укласти парі. 4 роки тому на сайті почали приймати перші ставки, а сьогодні на кону більше 8 млн. доларів!

РОБІТЬ ВАШІ СТАВКИ

Відтепер будь-хто може зареєструватися на сайті stickk. com, укласти контракт-зобов’язання, зробити ставку онлайн і схуднути так само, як це колись вдалося Карлану.

Треба сказати, що сайт не призначений виключно для тих, що худнуть. Люди кидають виклик і іншим проблемам. Наприклад, багато укладають парі, щоб кинути курити або вживати алкоголь. Або зобов’язуються «Не писати смс і не грати на комп’ютері, поки не будуть зроблені уроки», «стати, як модель з« Плейбоя »і навіть« кожен день прибирати кімнату ». В даний час укладено вже понад 120 тисяч різних пари!

На думку творців сайту, парі дуже мобілізує людини в прагненні домогтися поставленої мети. По-перше, на карту ставиться репутація, адже про ваше ураженні дізнаються друзі та колеги. Але якщо і це для вас не стимул, залишається останнє – гроші. Програвши парі, ви їх позбудетеся. Заявлена??сума просто буде списана з вашої банківської картки і відправиться на рахунок вашого друга чи на благодійні цілі. Кому саме дістануться гроші у випадку програшу, визначаєте ви самі при укладенні парі. Кажуть, що дуже ефективно вибрати для цієї мети неприємного вам людину або організацію, чия діяльність суперечить вашим поглядам. У подібних випадках розлучатися з грошима особливо прикро, а шанси виграти парі підвищуються майже в два рази!

Термін контракту може бути від декількох місяців до декількох років (серед парі ми виявили одне тривалістю… 9 років. Стільки часу виділив собі хлопчик, щоб з відзнакою закінчити школу, поступити і закінчити Гарвард). Перед укладенням контракту ви надаєте дані свого банківського рахунку (конфіденційність гарантується!), З якого у разі програшу будуть списані гроші. А ще ви повинні вибрати собі «суддю» з числа людей, яким ви довіряєте: колегу, друга, дружина, начальника. Йому ви будете щотижня надавати звіт про виконання взятих на себе зобов’язань. У разі їх порушення (пропуск заняття в спортзалі, покупка фастфуду, зниження заявлених темпів схуднення) «суддя» може покарати «доларом» – оштрафувати на суму, визначену при укладенні контракту (як правило, 5-50 доларів). Ви можете також залучити до участі в парі «уболівальників», які в спірній ситуації можуть стати на ваш бік, надавши докази вашої невинності. Наприкінці парі підводяться підсумки. І, якщо вам схуднути не вдалося, худне гаманець. Якщо ж людина хоче призупинити або достроково завершити контракт, він автоматично стає переможеним.

Середня вартість контракту – 300-500 доларів, але деякі роблять ставки по 3-5 тисяч! Тільки уявіть, чи станете ви худнути, якщо в разі неуспіху даного підприємства вам доведеться розлучитися з чесно нажитими 150 тисячами рублів! Цікаво, що в даний час схуднення на спір – єдина дозволена в США азартна онлайн-гра. Влада вважає, що в справі мотивації людей вести здоровий спосіб життя гарні всі засоби.

Наталія ЗОРГ, Олена Пікалова