Хронічна втома і як з нею впорається? » Народні методи лікування | Народна медицина | Дієти

      Коментарі Вимкнено до Хронічна втома і як з нею впорається? » Народні методи лікування | Народна медицина | Дієти

Хронічна втома і як з нею впорається? » Народні методи лікування | Народна медицина | Дієти Хронічна втома і як з нею впорається?

Часто, дуже часто немає ніяких видимих??захворювань, а стан розбите, стомлене.

При чому, не після важкої

фізичної чи розумової роботи, а в звичайному щоденному стані. Ось навалилася втома і ні як не відпускає.

Доктора з цього приводу дають розпливчасті рекомендації, народні методи лікування рекомендують рослини адаптогенти, які підстьобують життєві сили організму, такі як женьшень, аралію, елеутерокок.

Але вони не всім підходять, тим, у кого нервова система нестійка, може призвести до безсоння, проблеми з швидкістю реакції на звичайні ситуації, що теж не дуже добре.

Причин хронічної втоми можуть бути багато:

При хронічній втомі зверніть увагу на якість вашого сну, якщо ви мало спите, якщо фаза швидкого сну порушена, організм не відпочиває, не відновлюється. Організуйте якість вашого сну, збільште тривалість сну, але не за рахунок того, що ви пізніше будете прокидатися, а за рахунок того, що ви раніше будете лягати спати.

Сон до 12 години ночі більш ефективний і дає краще відновлення організму, ніж сон після 12 годин. Вставайте близько 6 години ранку. У цей час найкраще пробудження, і ви будете почувати себе бадьоріше цілий день. Втім, у кожного свій біологічний годинник, і можлива ця рекомендація вам не підійде.

Досягніть, щоб пробудження було легке і радісне. Відпрацюйте ранковий ритуал пробудження організму, легка зарядка, і ні як не відсутність її. Ранкові водні і повітряні процедури. Не перетворюйте ранкові години в поспіх, створюючи стресову ситуацію. Стресова ситуація призводить до додаткової втрати життєвої енергії.

При хронічній втомі зверніть увагу на ваше харчування. Якщо в тому, що ви їсте на обід, багато вуглеводів і мало білка, ви можете відчути втому вже вдень. Це відбувається тому, що вуглеводи підвищують рівень виробляється мозком серотоніну – хімічної речовини, що надає заспокійливий вплив.

Білок, обмежуючи виробництво серотоніну, може протидіяти сонливості, що спричиняється вуглеводами. Вам зовсім не потрібно зменшувати кількість вуглеводів або збільшувати споживання білка (вуглеводи в будь-якому випадку повинні становити основу здорової дієти, а що стосується білка, то більшість з нас і так споживають його у великих кількостях). Замість цього стежте за тим, щоб у вашому харчуванні вуглеводи і білки були збалансовані. Включіть в ваш раціон більше овочів і фруктів, природних вітамінів.

• Часто можна почути, відіспиться в суботу. Так то воно так, але якщо ви провалявся в ліжку в суботу або воскресіння до обіду, розбитість вам буде забезпечена і в ці дні, так як буде порушений режим і ті ж самі біологічні ритми організму. Краще лягайте раніше, але вставайте в один і той же час. А ось для відновлення сил саме в недільні дні постарайтеся провести дні на природі або в цікавих екскурсіях, ні що так не відновлює сили, як нові цікаві враження.

• Вивчіть уважно стабільність роботи ваших сусідів, якщо спостерігається судинна дистонія, тобто скаче тиск, знижується, підвищується, то природно, тонус життєвий теж може змінюватися. Тому, потрібно вжити заходів до стабілізації тиску (підвищеного, зниженого).

Тут з лікуючим доктором можна розробити стратегію зміцнення серцево-судинної системи. У тому числі є маса рецептів народних способів лікування і відновлення серцево-судинної системи.

При хронічній втомі зверніть увагу на питний режим, якщо ви мало п’єте води, процеси обміну речовин йдуть в більш сповільненому темпі, продукти які повинні бути виведені з організму своєчасно не виводяться, кров знаходиться в загущених стані, природно буде здійснюватися фізичний спад. Що потрібно робити? Пийте воду не менше 8-ми склянок на день, при чому надходження рідини має йти рівномірно.

Причиною втоми можуть бути прийом лікарських засобів, деякі лікарські засоби можуть викликати втому. Про це вас повинен проінформувати лікуючий лікар.

Причиною втоми може бути зашлакованості організму або окремих органів. Для зняття цих процесів потрібно проводити розвантажувальні дні або на більш легких продуктах, ніж ви зазвичай харчуєтеся, або утримання від їжі раз на тиждень на чистій воді (протиевой, соках, або трав’яному чаї з медом). Вже до вечора з’являється прекрасний настрій, сила, чисте мислення.

• Спробуйте такий рецепт: візьміть 2 столові ложки герані, заливаєте окропом, настоювати 1 годину, п’єте по 1/5 склянки 3 рази на день. (Рецепт Малахова Г. П.)

Причиною втоми може бути стресова ситуація. Стресова ситуація може залишити вас вичавленим як лимон вже до полудня. Під дією страху напружуються м’язи, що веде до такої втоми, немов ви кололи дрова. Страх стримує подих, змушує надмірно калатати серце, спазмувати судини печінки і нирок та інших органів. І ні про яке тонусі в цьому стані не може побут й мови.

Саме на цьому тлі, на тлі постійної втоми в результаті спазмування судин органів і зароджуються наші численні хвороби, які надалі призводять до зміни біохімічних процесів в організмі, і які важко піддаються лікуванню.

Що робити . Закрийте на час очі, створіть і уявіть спокійну обстановку, розслабтеся. Ну наприклад, як це роблять йоги. Є така поза «мертвого людини», коли за кілька хвилин перебування в такому стані людина відновлюється, так як ніби він спав цілу ніч. Вивчайте медитації, швидкі способи зняття стресів в оздоровленні і застосовуйте. Але у всіх стресових ситуаціях, навчитеся розслаблятися. Знайдіть спосіб саме необхідний вам і дотримуйтесь його.

• Звичайно, боротися з втомою потрібно і за допомогою правильної організації робочого місця, провітрювання робочого комітету, щогодинні перерви роботи на комп’ютері, якщо ви працюєте фізично, то навпаки фізичний відпочинок. Потрібно все продумати, щоб працювалося із задоволенням. Правильна постава за робочим столом є необхідною умовою підтримки тонусу організму, про це потрібно завжди пам’ятати.

• Оточивши себе тільки похмурими кольорами, ви відчуєте втому і депресію . Додайте в навколишнє вас обстановку теплих фарб, таких, як жовта, помаранчева і особливо червона. Це фарби вогню, протягом століть склалися асоціації, і ми запрограмовані на певну реакцію. Якщо ви хочете швидко позбутися втоми, сфокусуйте зір на чому-небудь червоному.

• Всі перераховані вище фактори важливі, кожен окремо, дуже важливий. Але я б відзначила, один з найголовніших у підтримці тонусу – це фізичні вправи. Фізичні вправи сприяють накопиченню життєвої енергії.

Це можуть бути фізичні вправи для окремих груп м’язів, для окремих груп судин, або для розвитку всього організму – біг, плавання, лижі, ходьба, залежно від вашого бажання. Постійні, поступові і систематичні вони призводять до підтримання судин в працездатному стані, поліпшується кровообіг, йде насичення організму киснем, веде до зміцнення здоров’я організму в цілому.

• Виходячи з усього зазначеного, ваше завдання вивести організм, по суті, з преболезненного стану. Бажаю удачі і здоров’я!

http://zdravclub. ru

Дивіться також:

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім’ям.