Ходьба як спосіб схуднути

      Коментарі Вимкнено до Ходьба як спосіб схуднути

Ходьба як спосіб схуднути Ходьба як спосіб схуднути

Ходьбу як спосіб схуднути вибирають зазвичай ті, хто має дуже великий надлишок ваги, не вдавався раніше до занять спортом або має якісь вікові чи фізичні обмеження, наприклад, слабкі легені або серце. Ходьба – це не тільки відмінний спосіб скинути зайві кілограми, але і скульптор для ваших ніжок і сідниць.

Щоб ходьба для схуднення була в радість, треба:

1. Вибрати гарне спортивне взуття і «дихаючий» костюм з натуральних матеріалів.

2.Спортівний костюм повинен підходити до погоди. У ньому не повинно бути занадто спекотно або занадто холодно.

3. Для тренувань краще вибирати місця, віддалені від магістралей: оскільки при ходьбі частішає дихання і кисень більше проникає в легені, краще, щоб повітря було чистим, а не загазованим. Крім того, прогулянка в парку подарує гарний настрій при спогляданні пейзажів. Якщо парку поблизу немає, то можна вибрати для тренувань спортивний стадіон. Головне, повторимося, щоб поруч по можливості не було машин.

4. Ходити можна на спеціальному тренажері в спортивному або фітнес-залі. Користь такої ходьби ще й у тому, що датчики тренажера показують вашу швидкість і кількість витрачених калорій. Для цієї мети при ходьбі на свіжому повітрі можна придбати пульсометр.

Потрібно пам’ятати, що сама по собі ходьба не здатна знизити ваша вага, якщо ви відразу після тренування постараєтеся повернути всі витрачені калорії, сходивши в «МакДональдс» або приготувавши яєчню з салом. Тренування обов’язково потрібно поєднувати з раціональним і правильним харчуванням, з великим вмістом клітковини і зменшеною кількістю жирів.

Ходити потрібно активно, приблизна швидкість повинна бути не нижче 6-7 кілометрів на годину. У день приділяти тренуванні потрібно не менше півгодини, потім, коли звикнете, варто збільшити час до години.

Щоб не просто скинути зайву вагу, але і надати красиву форму литок, сідницях і животу, можна навчитися прийомам спортивної ходьби. Спортивна ходьба краще насичує кров киснем за рахунок технік правильного дихання, а також дозволяє спалити більше калорій, ніж навіть біг підтюпцем.

Спортивна ходьба вимагає виконання кількох нескладних прийомів: Кроки повинні бути короткі, часті і стрімкі; йти потрібно немов по уявної лінії; руки при ходьбі повинні здійснювати різкі активні помахи, схожі на рухи маятника.