Ходьба на біговій доріжці як засіб ефективного схуднення

      Коментарі Вимкнено до Ходьба на біговій доріжці як засіб ефективного схуднення

Ходьба на біговій доріжці як засіб ефективного схуднення. Ходьба на біговій доріжці як засіб ефективного схуднення.

Швидка ходьба на біговій доріжці як засіб схуднення завойовує все більше прихильників. Особливо ефективно ходьба на біговій

доріжці допомагає схуднути тоді, коли інші енергійні і силові заняття спортом протипоказані (наприклад, після народження дитини), оскільки добре допомагає спалити жири, але не призводить до травм і перевантажень. Заняття ходьбою на біговій доріжці зручні і для тих, хто просто любить займатися спортом. Але майте на увазі, якщо ви твердо вирішили скинути вагу за допомогою ходьби на біговій доріжці, для досягнення видимих??результатів бажано займатися на біговій доріжці кожен день або хоча б п’ять днів на тиждень.

Намагайтеся тренуватися на біговій доріжці як мінімум по півгодини в день. Крім того, хоча б два рази на тиждень потрібно приділяти біговій доріжці 45 хвилин, а один день – тренуватися на біговій доріжці принаймні протягом години. Якщо вам так зручніше, можна розбити годинне тренування на біговій доріжці на дві півгодинних в один і той же день.

Ходити на біговій доріжці потрібно швидко, як якщо б ви спізнювалися на важливу зустріч. Ви повинні проходити на біговій доріжці приблизно один кілометр за 10-12 хвилин. Ще одне правило – ви повинні йти в такому темпі, щоб могли, наприклад, говорити, але не могли б співати під час тренування на біговій доріжці.

Ви можете здійснювати тренування на біговій доріжці в будь-який зручний для вас час. Але, як показує практика, доцільніше це робити вранці. Хоча б тому, що вранці у вас менше швидко спалюються вуглеводних калорій, тому запаси жиру спалюються легше.

Під час тренування на біговій доріжці:

1. Спочатку розігрійтеся. Кілька хвилин походіть в повільному темпі, щоб дозволити м’язам розігрітися.

2. Пийте воду. Під час ходьби на біговій доріжці в організмі втрачається досить багато рідини. Багато бігові доріжки оснащені спеціальними пляшечками для води, що полегшує тренування. Перед початком тренування на біговій доріжці бажано випити склянку води і під час тренування на тренажері потрібно пити воду, що б уникнути зневоднення. Після тренування на біговій доріжці теж бажано випити хоча б один стакан води.

3. Використовуйте правильну техніку. Ходіть прямо на біговій доріжці, розпрямивши плечі і грудну клітку. М’язи живота злегка напружте. Ставте ступню на п’яту, а потім перекочуйте її на пальці, з силою відштовхуючись передньою частиною стопи для наступного кроку. Щоб збільшити темп, робіть швидші кроки, а не подовжуйте їх. Постарайтеся працювати руками, зігнувши їх в ліктях і рухаючи ними від талії до грудної клітки і назад.

4. Наприкінці ходьби на біговій доріжці дайте собі час, щоб охолонути. Поступово знижуючи темп, пройдіть хвилин п’ять повільно. Це допоможе серцебиттю заспокоїтися і запобіжить хворобливість м’язів.

Але зниження ваги – не єдина вигода від ходьби на біговій доріжці. Ви зможете істотно поліпшити своє загальне самопочуття. Ходьба на біговій доріжці нормалізує кров’яний тиск, знижує рівень холестерину, покращує вироблення інсуліну. А так як ходьба на механічній біговій доріжці – це все-таки силова вправа, пов’язане з переміщенням вашої власної ваги, то ви зможете зміцнити кістки, знизивши ризик виникнення остеопорозу.

Не менш важливим, ніж використання правильної техніки під час ходьби на біговій доріжці, є і дотримання певної дієти. Більшість жінок, які прагнуть скинути вагу, починає пропускати прийоми їжі. Однак більш ефективним для схуднення є якраз протилежне – їсти частіше, але маленькими порціями. Особливо це важливо для тих, хто вирішив регулярно займатися ходьбою на біговій доріжці.

тренажери для дому, ціна на тренажери, Київ, Kettler, орбітреки, бігові доріжки, велотренажери, спеппери, степере, Johnson, Matrix, Torneo, Kettler, Grand, InterAtletika, Інтератлетика, Body Solid, купити, тренажер.

Також:

  • як ефективніше похудати на біговій доріжці