Харчування та вправи для схуднення ляшек – Racionika. ru

      Коментарі Вимкнено до Харчування та вправи для схуднення ляшек – Racionika. ru

Харчування та вправи для схуднення ляшек – Racionika. ru Харчування та вправи для схуднення ляшек

Повні стегна – проблема, з якою часто стикаються жінки, особливо слов’янського типу. Така конституція найчастіше зумовлена??спадковими факторами, але це не заважає нам думати про те, як позбавитися

від жиру на Ляшка.

Найкраще допомагають впоратися з цією проблемою правильно підібрані фізичні вправи, а також харчування, в якому упор зроблений на продукти, що не відкладаються у вигляді жиру на стегнах.

Дієта для схуднення ляшек

Спеціальної дієти, яка б безпосередньо впливала на зменшення обсягів стегон, не існує. Однак є перелік продуктів, які негативно впливають саме на ляшки, провокуючи утворення на них жирових відкладень. До цих продуктів відносяться здобна випічка, солодощі, морозиво, напівфабрикати, солодкі газовані напої. Прибравши їх з раціону, ви зробите важливий крок до правильній дієті для схуднення ляшек.

Для позбавлення від жирових відкладень харчуватися необхідно 4, а ще краще 5 разів на день. Основу раціону повинні складати здорові продукти: зернові, молочні, нежирне м’ясо, овочі, фрукти. Спосіб приготування – на пару, грилі, запікання або варіння, а від смаженого і копченого краще відмовитися. Дієтологи радять знизити вживання кави і чорного чаю, так як ці напої провокують набряклість і появу целюліту.

Дуже важливою частиною дієти для схуднення ляшек є щоденне достатню кількість рідини. Пити необхідно не менше ніж 1,5 літра води, а індивідуальна норма розраховується за формулою: 30 мл на 1 кг ваги. Тільки при вживанні потрібної кількості води можна розраховувати на ефективне схуднення в області стегон!

Вправи для ляшек

Ефективні способи спалювання жиру, особливо в області ніг – кардиоупражнения, такі, як біг або швидка ходьба, стрибки на скакалці, плавання в хорошому темпі. Відмінно допомагають заняття на велотренажері і орбітрек, тому, якщо ви є щасливим володарем одного з цих тренажерів, не перетворюйте його в вішалку для одягу, а використовуйте за призначенням!

Крім аеробних вправ, можна робити і ті, які спрямовані на прокачування м’язів в області стегон.

1. Прості, але дієві вправи для схуднення ляшек – присідання. Якщо ви хочете прокачати зовнішню бічну і задню поверхню стегна, під час присідання відводите сідниці тому. Коліна при цьому повинні знаходитися над носками, а не виходити вперед.

Для прокачування внутрішньої поверхні ляшек присідайте, розводячи коліна в сторону. Ноги необхідно поставити ширше плечей, а шкарпетки розгорнути в сторони. Зверніть увагу: чим повільніше ви виконуєте такі присідання, тим ефективніше працюють м’язи!

2. Вправи на підлозі. Щоб позбутися від жиру на Ляшка, згадайте про шкільні уроки фізкультури. Вправа «ножиці» і «велосипед» допомагають не тільки схуднути в області стегон, а й підтримувати в тонусі м’язи преса.

3. Махи. Дуже ефективні вправи для ляшек – махи. Виконувати їх можна стоячи на четвереньках і відводячи зігнуту в коліні ногу черзі вгору і убік. При бажанні робіть вправу стоячи, змахуючи ногою вперед, убік і назад. Головне правило – утримувати корпус рівно, не прогинати його при помахах ніг.

Масаж для схуднення ляшек

Крім дієти і фізичних вправ, позбутися жиру на Ляшка відмінно допомагає масаж. Існує величезна кількість масажних методик, які застосовуються для схуднення в області стегон і сідниць – баночний, медовий, LPG та багато інших. Досвідчений фахівець підбирає оптимальний варіант тільки після бесіди з клієнтом і його огляду.

Методу, який підходив би абсолютно всім, не існує: для одних максимально ефективним стане медовий масаж, а інші побачать результат після використання вакуумно-роликового масажера.