Харчування при збільшенні ваги

      Коментарі Вимкнено до Харчування при збільшенні ваги

Харчування при збільшенні ваги X.1. Харчування при збільшенні ваги

Програма збільшення ваги складається з трьох рівнів. Необхідно дотримуватися наступних рекомендацій при виконанні цієї програми:

Починайте дієту I рівня (див. с. 138) і продовжуйте до тих пір, поки не припиниться процес збільшення ваги. Потім переходьте на дієту II рівня. Якщо через 3 тижні харчування по дієті I рівня не відбувається збільшення ваги, переходите до дієти II рівня. Дієту II рівня продовжуйте до тих пір, поки не припиниться процес збільшення ваги. Потім переходьте до дієти III рівня. Якщо через 3 тижні харчування по дієті II рівня не відбувається збільшення ваги, переходите до дієти III рівня.

Приймайте

їжу 5 разів на день. Причому 3 рази на день харчуйтеся звичайною їжею, а інші 2 рази приймайте висококалорійні напої та напої, що містять велику кількість білка.

Зразок меню для збільшення ваги Дієта I рівня

Сніданок: 2 яйця, 115 г м’яса, риби або птиці, 250 г молока, 1 шматок хліба з маслом.

Другий сніданок: 115 г м’яса, риби або птиці, 1-2 шматка хліба, 250 г молока або фруктового соку.

Обід: 250 г м’яса, риби або птиці, печена картопля з маслом або салат із сирих овочів, 250 г молока.

Дієта II рівня

Сніданок: 3 яйця (в будь-якому вигляді), 115 г м’яса, риби, птиці або сиру, 250 г молока, 1-2 шматки хліба з маслом.

Другий сніданок: 230 г м’яса, риби, птиці або сиру, 2 шматки хліба з маслом, 250 г молока, свіжі фрукти.

Обід: 230 г м’яса, риби, сиру (або їх комбінації), печена або варена картопля, салат із сирих овочів, 250 г фруктового соку.

Дієта III рівня

Сніданок: 4 яйця, 250 г молока, 1-2 шматки хліба з маслом, свіжі фрукти.

Другий сніданок: 230 г м’яса, риби, птиці або сиру, 1-2 шматки хліба з маслом, 250-500 г молока, сир, свіжі фрукти.

Обід: 230-460 г м’яса, риби, птиці, сиру, печена або зварений на пару картоплю або печена або варена квасоля, злегка оброблені на пару свежяе овочі, зелень, свіжі фрукти, 250 г молока.

Висококалорійні напої з високим рівнем вмісту білка.

Основні компоненти цих напоїв: молоко і яйця. Напої найкраще вживати 3 рази на день: між сніданком і другим сніданком, між другим сніданком і обідом і за годину до сну. Вживайте їх за годину або півгодини до тренування.

Напій для дієти I рівня

Змішати: 600 г молока або соку, 120 г збитих вершків, 2 сирих яйця. Додати.50 г високоякісного білкового порошку і перемішати міксером. Для приправи можна використовувати стиглі фрукти або ванілін. Зробіть напій солодким, додайте столову ложку фруктози.

Напій для дієти II рівня

Змішати: 500 г молока або соку, 180 г сметани, 4 сирих яйця. Додати 100 г білкового порошку (протеїну) і знову перемішати. Додати 180 г води і 2 столові ложки фруктози.

Напій дієти III рівня

Змішати: 500 г молока або соку, 250 г сметани (або збитих вершків), 6 сирих яєць. Додати 150 г протеїну і перемішати. Додати 180 г води, 2 столові ложки фруктози і приправу за смаком.