Харчування по групі крові. Чи можна схуднути за групою крові

      Коментарі Вимкнено до Харчування по групі крові. Чи можна схуднути за групою крові

Харчування по групі крові. Чи можна схуднути за групою крові Харчування по групі крові. Чи допомагає ця система харчування худнути

Ще в давні часи лікарі приділяли особливу увагу правильно підібраному харчуванню при лікуванні своїх хворих. Їжа ставала важливою

частиною лікування, поряд з мікстурами і зіллям.

Яких тільки систем живлення не придумали люди, прагнучи зберегти здоров’я і струнку фігуру: сироїдіння, вегетаріанство, роздільне харчування та інші.

Харчування по групі крові розробив Пітер Д Адамо. Автор методики вважав, що саме група крові людини вказує на те, в яких умовах жили і харчувалися його далеке предки. Адже кожна група крові виникала у своїх особливих умовах.

На чому заснована система харчування по групі крові

Принципи системи Пітера Д’Адамо в тому, що генетичні схильності людини, безпосередньо пов’язані з його групою крові. Кров людини змінювалася протягом століть, і групи крові змінювалися залежно від того як змінювалися кліматичні умови, особливості життя та харчування людей.

Спочатку всі люди володіли першою групою крові, останньої виникла четверта.

Спостерігаючи за пацієнтами, доктор прийшов до висновку, що одна і та ж їжа на різних людей впливає по різному. Одна і та ж їжа для когось добре засвоїться і не викличе ніяких наслідків. Для іншого продукт відкладеться в запас і призведе до збільшення ваги, хтось навпаки стане худнути за цього продукту.

В основі дієти по групі крові Bежить принцип, що їжа, яка ідеально підходить для організму краще засвоюється, не викликає накопичення токсинів і шлаків, організм самоочищається, стає здоровим і струнким. А невідповідна їжа навпаки зашлаковує організм, викликаючи відкладення токсинів, які організм змушений локалізувати в жировій тканині.

Так, люди з 1 групою крові сходять своїм корінням до древніх мисливцям. 2-ї групи – до орачам, володарі 3 групи спадкоємці кочових племен. А в крові четвертої групи знаходять відгомони всі інші групи.

Розглянемо докладніше, як слід харчуватися, щоб схуднути по групі крові.

Перша група крові (ГО) найдавніша. Стародавні племена кроманьйонців, в чиїх жилах текла перша група крові, полювали і збирали дикорослі їстівні рослини.

Тому людям з першою групою крові можна їсти м’ясо, за винятком свинини, рибу і морепродукти. Можна їсти овочі, крім капусти, некислі фрукти (Адамо особливо рекомендує ананас), можна їсти гречку, бобові, житній хліб.

Уникати слід кукурудзи, маринадів, пшениці в будь-якому вигляді, (будь то каші або здобні булочки), не слід поливати їжу кетчупом.

Схуднути власникові першої групи допоможе відмова від цукру і солодощів. морозива, картоплі в будь-якому вигляді, цитрусових, страв їх вівса.

Схуднути допоможуть морепродукти, риба, морські водорості, м’ясо, салати, редис і редька.

Звичайно ж, нащадкам стародавніх мисливців варто підтримувати себе в хорошій фізичній формі. Корисний біг, плавання, лижі та інші активні види діяльності на свіжому повітрі.

2 група крові (АТ, АА) з’явилася 10 – 20 тисяч років тому. Це були хлібороби. Що хлібороб вирощував, то і йшло в їжу.

Людям з другою групою крові слід дотримуватися вегетаріанства.

Корисно їсти фрукти, крім цитрусових, папайї, кокоса. Корисні ананаси. Припустимі в помірних кількостях м’ясні продукти, м’ясо птиці, нежирна риба, молочні продукти, яйця. Не варто забувати про овочі та крупах, бобових і соєвих продуктах.

Щоб людині з другою групою крові схуднути, йому не треба їсти солодкого, гострого солоного і маринадів, виробів з пшеничного борошна, картоплі

Третя група крові (ВО, ВВ). Далекі предки кочівники відрізнялися міцним імунітетом і швидко пристосовувалися до будь їжі.

Володарям третьої групи крові корисно харчуватися нежирними м’ясом і рибою, нежирними кисломолочними продуктами, крупами, крім гречки і пшениці. Можна їсти бобові, більшість овочів і фруктів

Слід уникати свинини, м’яса птиці, морепродуктів, кукурудзи, помідорів, гарбуза, оливок і кокосів.

Толстому “кочевнику”, щоб схуднути потрібно, виключити цукор солодощі, сочевицю, арахіс.

Корисно зайнятися ходьбою, плаванням, корисно прокотиться на велосипеді або на роликах.

Четверта наймолодша група крові виникла близько 1500 -2000 років тому. Ця група зустрічається рідше, ніж інші. Але її власникам пощастило більше за інших. Адже їм можна їсти практично все. Але заборони є і тут.

Не варто захоплюватися грец і кукурудзою, перцем, маслинами і кислими фруктами. Володарям четвертої групи можна їсти м’ясо, кисломолочні продукти, сир, страви із сої, майже всі крупи та овочі, горіхи, бобові, оливкова олія.

Щоб схуднути четвертої групи крові потрібно виключити цукор, пшеницю і вироби з неї, жирне м’ясо. А фізичні вправи можна підібрати на свій розсуд, кому що подобається.

Хоча медики з часткою іронії ставляться до дієти по групі крові. але суть такого схуднення цілком зрозуміла.

З чого почати харчування по групі крові, щоб схуднути

Щоб схуднути по групі крові для всіх груп потрібно обмежити калорійні продукти: цукор і солодощі, жирні, копчені, солоні страви та маринади. Також майже всім групам крові протипоказані випічки з пшеничного борошна і страви з пшениці.

Вважається, що схуднути по групі крові можна, адже таке харчування спрямовано на харчування, насамперед натуральними продуктами, а висококалорійних страв і зовсім немає.

А якщо людина будує свій раціон за принципами раціонального здорового харчування, то він схудне незалежно від того, кочівник він, скотар або хлібороб. Погано, що харчування за групами крові може дещо ускладнити вибір продуктів, особливо якщо харчуватися не вдома.

Не варто різко міняти свій режим харчування, якого дотримувалися роками. Оптимально поступово виключати невідповідні продукти, збільшуючи частку корисних, тоді організм поступово перейде до нового раціону не відчуваючи стресу.

Якщо ж важко відмовитися від тієї або іншої їжі, то і не варто відмовлятися, невеликі кількості “чужий” їжі цілком припустимі. Адже психологічний комфорт також важливий для організму. Але при всій корисності “своїх” продуктів дієта по групі крові це дієта, – і важливий склад їжі, її калорійність. Тобто зовсім не означає що корисні продукти можна їсти скільки хочеться, особливо при малорухливому способі життя. Раціон не повинен перевищувати 1800 – 2000 калорій, при досить високій фізичної активності.

Також:

  • харчування по групі крові
  • дієта за групою крові
  • похудіннч но групі
  • схуднення по групі крові
  • що потрібно істи при групі 1