Втрачаємо вагу, набуваємо здоров’я! | Philadelphia News | Новини Філадельфії

      Коментарі Вимкнено до Втрачаємо вагу, набуваємо здоров’я! | Philadelphia News | Новини Філадельфії

Втрачаємо вагу, набуваємо здоров’я! | Philadelphia News | Новини Філадельфії Втрачаємо вагу, набуваємо здоров’я!

Про комплекс доктора Садхіна Зіновій Гринштейн дізнався давно. Якось відвідав свого друга і здивувався тому, наскільки той схуд.

– Як тобі

це вдалося? – Запитав він. І питання це був не пусте – Зіновій хворіє на діабет, причому підключений до апарату, який закачує в його організм щодня певну дозу інсуліну.

– Кручу кульки! – Бадьоро відповів друг і розповів про дивовижний методі схуднення, розробленим доктором Садхін: встановлюються маленькі кульки на певні точки за вухами, які змінюють своє місце розташування за допомогою доктора кожні десять днів. Пацієнт обертає їх через певний проміжок часу, і відчуття голоду притупляється, завдяки роботі гіпоталамуса. При цьому дотримується конкретна дієта, що включає овочі, фрукти і молочні продукти.

У підсумку один позбувся 80 зайвих Паундом. Звичайно, такий результат вразив Зиновія, хоча до всякого роду дієт і методів схуднення він ставився дуже скептично. Нічого не допомагала йому.

Була ще й інша заковика – за кульками треба було їхати в Нью Йорк. Тільки там у доктора Садхін була практика цього методу.

Враховуючи інші захворювання, що включають проблеми з серцем, Зіновій відмовився від думки їхати в Нью-Йорк.

Через якийсь час Гринштейн дізнався, що подібний офіс відкрився і в Делавері. Перше бажання було поїхати і побачити все своїми очима. Однак виявилося, що і це не ближнє світло. < >

Довго чи коротко, але, на щастя, такий офіс з’явився і в межах Пенсільванії, а точніше в передмісті Філадельфії, куди добиратися потрібно всього 15 хвилин. І, нарешті, доля привела Зіновія Грінштейна на Street Road, де доктор Ізабелла Дьяковецкая почала практикувати метод доктора Садхіна.

– У першу чергу я здивувався тому, як змінилася сама доктор Дьяковецкая, яку я знав раніше – згадує Зіновій. – Я звернув увагу на те, що вона схудла, помолодшала, і зрозумів, що вона сама скористалася методом, який успішно стала застосовувати до своїх пацієнтів. Але навіть цей факт не змусив мене повірити в те, що в моєму випадку, з вагою в 307 Паундом, він може реально спрацювати.

Вирішив так: спробую перші десять днів. Якщо хоч якийсь результат буде, то продовжу.

Сказано – зроблено. За 11 неповних днів Зіновій втратив 17 Паундом. Але найважливіше, він інакше себе відчув – стало легше дихати, з’явилася енергія, бадьорість, сила.

За визнанням Зиновія, дотримуватися дієти було не складно, оскільки почуття голоду він не відчував завдяки кулькам. А адже це найбільша проблема для людей, яким просто необхідно схуднути для поліпшення здоров’я.

– Мені подобається, що в цій системі все продумано до дрібниць, – ділиться Зіновій. – Наприклад, їсти можна тільки з одинадцятої ранку і до шостої вечора. При цьому перші два дні – тільки овочі і фрукти, наступні два дні – молоко. Чи можливо таке? Повірте, можливо. Я не міг собі уявити, що зможу відмовитися від бутерброда з ковбасою у вечірній час, від добре обсмажених шашликів…

Дивно, але в результаті – відмовився від м’яса взагалі. Отримую задоволення від салатів, найчастіше з авокадо і капусти, куди можна додавати цибулька, зелень, іноді огірочки або помідор, лимон. Після такої їжі немає відчуття тяжкості в шлунку і перенасичення. А якщо між сніданком і обідом, таки хочеться що-небудь пожувати, я беру ложечку натурального меду, який дозволений дієтою Садхіна. І відразу ж зникає бажання є.

– Мед при діабеті? – Обуріться ви. Саме. Адже він не містить ні грама доданого цукру. І ще, що дуже важливо, дієта, якої необхідно дотримуватися за системою Садхіна, спрямована на очищення організму та позбавлення від шлаків. А це сприяє поліпшенню метоболизм. Ось звідки з’являється енергія і добре самопочуття.

За три місяці, які витратив Зіновій Гринштейн на систему доктора Садхіна, він позбавився від 65 Паундом. За цей час багато що змінилося – спосіб життя, мислення, навіть хода. Але найголовніший результат – 250 одиниць інсуліну, які він приймав щодня, зменшилися на 2/3. Це, мабуть, найважливіше досягнення.

І це не межа. Зіновій намітив мету – позбудеться 100 Паундом. І поступово йде до неї.

– Розумієте, коли починаєш відчувати себе легше і краще, коли немає необхідності отримувати інсулін у величезних дозах, дуже не хочеться повертатися назад. Сильніше стимул не прідумаешь. І розповідаю я про це тільки лише для того, щоб допомогти таким же, як я. Адже дуже часто стан нашого здоров’я залежить тільки від нас самих, – пояснює Зіновій. – Повірте, я мріяв про це останні роки, і намагався сам, але нічого не виходило. Одного разу навіть ліг у госпіталь, щоб під наглядом лікарів втратити вагу. А там мій звичайний раціон різко зменшили – більше, ніж вполовину, практично змусивши мене голодувати. Без допоолнітельних медикаментів або якихось інших засобів, втамовує голод. Зрозуміло, що я не витримав. Метод же Садхіна змусив повірити в себе, і без особливих зусиль, а тим більше страждань, добитися результату.

речі, для тих, хто зуміє позбутися 100 Паундом, в офісі доктора Ізабелли Дьяковецкой передбачений бонус – наступні 100 Паундом вони будуть втрачати безкоштовно.

Ті, кого зацікавила ця інформація, можуть звернутися рл телефоном: (215) 531-7769