Вправи для схуднення внутрішньої частини стегна – YouTube

      Коментарі Вимкнено до Вправи для схуднення внутрішньої частини стегна – YouTube

Вправи для схуднення внутрішньої частини стегна – YouTube Вхід на YouTube

Опубліковано: 26 лист. 2013

Вправи для ніг, стегон, сідниць. Схуднення ніг. Накачати сідниці.

Ноги – найважливіша частина тіла, яку не можна недооцінювати. Саме ногам ми зобов’язані можливістю пересуватися, стояти, стрибати, брикатися і бігати. Іншими словами, ноги виконують складну роботу по синхронізації з іншими органами тіла для виконання потрібної завдання. Доглядати за ногами і стежити за їх станом дуже легко. Вправи для зміцнення м’язів ніг – ключ до здоров’я ніг. Здоров’я ніг – їх сила і краса.

Вправи для розвитку мускулатури ніг розділені нами на три основні групи:

1. Вправи для розвитку передньої поверхні стегна.

2. Вправи для розвитку задньої поверхні стегна.

3. Вправи для розвитку м’язів гомілки.

Користь вправ для ніг:

З часом хрящ, що з’єднує кістки колінного суглоба, зношується. Коли зношується суглобова сумка, суглоб не може нормально функціонувати, що викликає біль в коліні. Регулярне і дисципліноване виконання вправ на зміцнення м’язів ніг може захистити від остеоартриту коліна.

Дотримання режиму регулярних тренувань для зміцнення м’язів ніг вимагає не тільки вольових зусиль, а й задіяння великої кількості м’язової маси. Інтенсивне використання м’язової маси в процесі тренування збільшує кількість спалених калорій. Крім того, вибір певних вправ для ніг допомагає наростити сухі м’язи. Нарощування сухих м’язів призводить до підвищення тонусу і пружності ніг і сідниць.

Ще одна перевага нарощування сухої м’язової маси на ногах – помітне поліпшення обміну речовин, що допомагає спалити більше жиру з усього тіла

Регулярне виконання вправ для ніг зміцнює здоров’я ніг і зменшує ймовірність всяких захворювань ніг, а також покращує роботу

Зробіть вправи для ніг невід’ємною частиною вашого повсякденного життя – і через деякий час зможете оцінити користь подібних занять. Здоров’я організму не може бути повноцінним без сильних здорових ніг.