Вправи для схуднення рук і плечей / Вправи для схуднення / Ефективні дієти для схуднення на Diets-10.ru

      Коментарі Вимкнено до Вправи для схуднення рук і плечей / Вправи для схуднення / Ефективні дієти для схуднення на Diets-10.ru

Вправи для схуднення рук і плечей / Вправи для схуднення / Ефективні дієти для схуднення на Diets-10.ru Вправи для схуднення рук і плечей

Заважає реклама? Просто зареєструйся або увійди. Для своїх не відображаємо 😉

Шановні читачі . в цій статті мова піде про розвиток групи м’язів плечового пояса, так як більшість людей віддають свою перевагу саме їй. Тіло людини має бути розвинене пропорційно, бо на мій погляд тільки тоді воно буде виглядати привабливо. Але проте неможливо не погодитися з тим, що Прокачані руки виглядають вельми і вельми…

Професійні спортсмени – бодібілдери відводять на тренування рук стільки ж часу, скільки припадає на всі інші частини тіла! Але повернемося з небес на землю, до звичайних людей, бажаючим розвинути свою мускулатуру, при цьому схуднувши . У більшості своїй зусилля, що прикладаються людьми, можуть принести помітний результат, але не такий, який хотілося б побачити. Тренування рук – дуже нелегка і копітка справа.

Більше ця стаття підійде для чоловіків, охочих прибрати зайву вагу з рук і плечей, а й женьщіни зможуть винести з неї дуже корисні та цінні уроки.

Накачати руки і при цьому прибрати з них зайву вагу можна кількома способами . або слідуючи програмі тренувань, або робити це самому. Причому в другому випадку я розраховую на те, що ви вже володієте деякими тонкощами цієї справи, тому що вам доведеться приділяти багато уваги конкретним деталям.

Існує переконання . роби вправу, головне – щоб і біцепс і трицепс напружувалися, і тоді вони будуть рости. Це твердження вже біля витоків свого є невірним. Найчастіше, створення потужної мускулатуру рук стає досить складною проблемою.

Ця проблема полягає в незнанні достатньої кількості вправ. Існує безліч вправ, спрямованих на одну і ту ж групу м’язів. На перший погляд всі ці вправи будуть схожі, але їх відмінності в тому, що в кожній вправі в роботу будуть включаться різні пучки м’язів. Так що різноманітність вправ має величезне значення.

Пропоную для початку поговорити про розвиток біцепс – машини або простіше кажучи біцепса. В основі всіх вправ для схуднення на біцепс лежить згинання рук. Я рекомендую серйозніше поставитися до цього моменту, адже знову ж існує безліч варіацій вправи згинання.

Схуднення рук. Згинання руки з гантеллю сидячи.

Ця вправа для схуднення рук є ізольованим (концентроване), тобто більш точно впливає на біцепс. На краю лави займіть положення сидячи і упріть лікоть тренируемой руки на внутрішню поверхню стегна (трохи вище коліна), починайте згинання руки.

Під час руху кисть вільної руки лежить на стегні. Повільно згинайте вгору випрямлену руку, а потім опустіть кисть з тією ж самою швидкістю. Під час підйому концентруйте зусилля на м’язах біцепса, відпрацювавши одну руку, переходите до другої.

Бажана навантаження: 3 підходи по 15 згинань.

Схуднення рук. Згинання руки з гантеллю до плеча.

Ця вправа схоже з попереднім, але воно забезпечує більш повний розвиток м’язи.

Початкове положення є таким же, як і в попередній вправі. Згинайте випрямлену руку в лікті.

Намагайтеся не допомагати собі іншими м’язами, відчуйте і направте всі зусилля саме на біцепс. Згинаючи руку, робіть вдих, розгинаючи – видих. Вправа варто виконувати в середньому темпі, а буде краще, якщо повільно.

Бажана навантаження: 3 підходи по 15 згинань.

Важливі зауваження до виконання обох вправ:

    стежте за чіткістю і амплітудою виконання вправи всі рухи в суглобах (крім ліктьового) повинні бути усунені

Схуднення рук. Згинання рук з грифом штанги.

Існує два варіанти для виконання цієї вправи. У даному випадку все залежить від типу, обраного вами грифа: вигнутий або прямій. Виконання вправи із зігнутим грифом в більшій частині націлене на внутрішню головку біцепса.

Поставте ноги на ширині плечей. Спина повинна бути пряма, плечі розправлені, лікті притиснуті, притому тіло трохи нахилене вперед. Візьміть гриф і починайте згинання. Вправу слід виконувати в середньому, а краще в повільному темпі і дуже чітко. Зверніть особливу увагу на те, що вправу слід виконувати без допомоги спини і без здійснення руху в тазостегновому суглобі (розгойдування, ривків).

Бажана навантаження . 3 підходи по 15 згинань.

Виконання вправи з прямим грифом з техніки ідентично попередньому. Ця вправа має деяку перевагу: навантаження йде на весь біцепс. Так само існує недолік: під час виконання зап’ястя піддаються великому навантаженні.

Тепер про вправах, для схуднення трицепса

Існує ще безліч вправ для біцепса, для того, щоб він схуд і став при цьому сильним, але ми обійшли стороною трицепс, а адже це теж не про незначну м’яз. Хочу вам розповісти про таку річ: якщо трохи заглибитися в біологію, то можна зробити висновок про те, що по суті трицепс повинен мати якесь фізичну перевагу над біцепсом, т. к. трицепс – триголовий м’яз, а біцепс – двоголова.

Трицепси піддаються навантаженні при виконанні всіх вправ, в яких передбачено заклад рук за голову. Я б порадив вам наступні вправи.

Схуднення плечей. Жим гантелей через голову двома руками.

Візьміть гантель за один млинець, заведіть пальці рук під верхній млинець. Встаньте прямо, але я б рекомендував виконувати це вправи сидячи, з упором для спини, щоб знизити напругу на неї, або використовувати пояс. Підніміть руки з гантеллю над головою. Плавно зігніть руки в ліктях, щоб гантель опинилася за головою.

Ви відчуєте, як розтягуються трицепси. Намагайтеся не розводити лікті широко в сторони і тримайте їх паралельно протягом усього підходу. Потім плавно розігніть руки зусиллям трицепсів. Затримайтеся на мить у верхньому положенні. Далі знову зігніть руки. І так далі.

Бажана навантаження: 3 підходи по 15 вижимань.

Схуднення плечей і рук. Французький жим лежачи (жим Скотта).

Ця вправа є ізольованим, тобто для більш ретельного опрацювання трицепса.

Ляжте на лаву, випряміть руки перпендикулярно підлозі і попросіть партнера подати гриф. Краще використовувати гриф зігнутої форми. Повністю випрямити руки відхиливши їх трохи вбік голови (приблизно 45 градусів від вертикалі).

Це положення і буде вихідним. Утримуючи частину рук (від ліктя до плеча) в нерухомому стані виконайте згинання рук. Опускати гриф потрібно до рівня маківки. По закінченню згинання не зупиняйтеся!

Відразу шляхом розгинання рук в ліктях поверніться у вихідне положення. Для правильного виконання не слід розводити широко лікті, тримати гриф потрібно вузьким хватом. Вправу слід виконувати плавно, без ривків. Бажана навантаження: 3 підходи по 10 вижимань.

Отже останні напуття перед тим, як ви почнете власний шлях: для правильного виконання всіх і кожної вправи зокрема спочатку потрібно відпрацювати техніку, а потім набирати вагу. Так само величезне значення має харчування і сон.

Бажаю всього самого найкращого і бути у відмінній фізичній формі.